Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gmount-iso gond nélkül felcsatolja az .nrg file-okat, most próbáltam ki, mert már igen rég használtam nrg-t.
Egyszerű graf mount felület, 500 kde-s függőség nélkül(acetoniso sajna qt/kde-s)./home/”usernév”/.gnome2/mail-notification
Passz. Én imap-ra, és pop3-ra(gmail) használom, nekem nyitja a thunderbird-öt.
Mail-notification Properitis->Status Icon->Click Actions->Launch the mail reader
Erre elindítja az alapértelmezett email-klienst
Mail Notification can monitor multiple mailboxes concurrently, and supports Evolution, Gmail, IMAP, Maildir, mbox, MH, Mozilla products (Mozilla, SeaMonkey, Thunderbird, …), POP3, Sylpheed, Windows Live Hotmail and Yahoo! Mail mailboxes.
Első javallatom az ide-sata(amit használsz) kábel cseréje.
Első javallatom az ide-sata(amit használsz) kábel cseréje.
Üdv kisbetü2 tanár úr…

Amúgy köszönöm, hogy javítottad…Ajánlanám helyette a mail-notification progit, van ikonja tálcán, és felugrik az ablak, ha levelet kapsz.
sudo apt-get install kopete
Majd menüből kiválaszt, elindít, használ.
-
SzerzőBejegyzés
