Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia, próba meg vlc-vel, ha megy, akkor flashplayer a gond.
Szia.A Yast-al nem próbáltad?
OFFF+1 Én is láttam, érdekes film./OFFF
Szia.Csak egy ötlet, akkor is csinálja hogy ha úgy kötöd be mint egy swich-et ?
Köszönöm szépen hogy megosztottad ezt velem, nekem is 3 oprendszer van (Zenwalk,FreeBSD,Suse) de nekem grub2 van (előtte meg lilo volt).
Szia.Én azt hallottam hogy ilyenkor külön boot particiót kell létrehozni, és onnan boot-olni be a linux kerneleket.Szerintem ez a legtisztább.
Még egy ok hogy utáljam a Microsoft-ot.
Nekem TP-Link TL-MR3420 3.5G wif'N router-em van, mert milyen jó lett volna közösen egy "sim(a)" forrásból internetezni.A stikli a stickel volt amit a sys echozással modeswitch-csel meg lehetett oldani, de most ethernetem van amit "mindenki" megért !
Én csak azt nem értem, hogy jön ez ide ?
Szia.Nem tudom ...[attachment deleted by admin]
Azt hittem hogy az IE -t már senki
-
SzerzőBejegyzés