Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
örömmel jelentem, az Asus EEPC 2G Sulf immár blackPantherrel dolgozik. Ugyan a rendszerbetöltés még mindíg másfél percet vesz igénybe, de az ablakok viszonylag gyorsan nyílnak. Tehát akár bármire használható. ha valakinek szűksége lenne a megoldásra, keressen, akár itt, vagy másutt
Mar bocs de ez nem a megfelelo hozzaallas.
Két napos, vadi új samsung usb íróm van
Külső író? Nem mindegyik megy vele.Tedd bele az XP cd-t, boot-ol róla?
Pont az ilyen helyzetekre találták ki azt, hogy a felhasználó linux cd/dvd -t vásárolhat, ezzel 2 dolgot ér el:1. Nem fáj a feje azért hogy mit, hoogyan, honnan töltsön le, és miként írja meg.2. Egy kis összeggel támogatja is a fejlesztőket.Szóval hol lehet beszerezni blackPanther OS telepítőt ?
Nem értem én hogy mi is lehet ott, szóval :felcsatood live cd-ről, majd mount dev és proc, majd chroot /mnt/sdaEddig
/sbin/lilo -v -C /etc/lilo.conf
Adsz egy címet a nyomtatónak a routerben, pl ip address reservation alapján, majd ezzel a címmel állítod be a blackPanther-ben.
Nos.A lilo configurációs fájl-ja az /etc könyvtárban van, de maga a lilo mint program az /sbin-ben van.Tehát, szerkeszted az /etc/lilo.conf -ot, majd pedig lefuttatod az /sbin/lilo -v parancsot (persze mint root).
A. lilo nem az etc könyvtárban van, hanem
Szia.Szerintem is.Minden egyes változtatás után ami az /etc/lilo.conf -ot érint, kötelező lefuttatni a lilo -v parancsot.Ezt a kimentből ítélve elfelejtetted.
-
SzerzőBejegyzés