Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2012-03-24-07:39 Hozzászólás: Problémák, észrevételek az új (2012.02.20) oldallal kapcsolatban #2204081
Szia.Ugyan már! Engem nem idegesít.Az operában kivettem a pipát a mozgóképek engedélyezése elől.Meg van oldva a dolog.
Egy CRT monitor is tud az lenni!
Épp a monitor mellett megy el, sosem gondoltam azt hogy ez lenne az oka.Sajnos nem vagyok most otthon, de amint hazaérek kiróbálom amiket javasoltatok, köszi még egyszer !
Hátul van bedugva, lehet zárlatos lenne valami? Megnézem mi lehet. Köszi az ötleteket.
Szia.Jaj ez szuper lett !!
Szep napot neked.Jo ezt latni, manapsag az ember csak a rosszat latja-hallja, ezen kellene mar valtoztatni kicsit.🙂A blackPanther OS haza tajan hogy mennek a dolgok?
Így menjen hozzád az ember vendégségbe :DD
Akkor már dual-boot és játszik Windows-on.
Windows Millennium
Érdekes.Gondolom arra még véletlenül sem gondoltál hogy frissítsd az Ubuntu-t, mert hiszen neked kilences van, a leírás, mint ahogy magad mondtad 10.4-es Ubuntura van.Próbáld majd meg egyszer egy Windows Xp-re készült leírást, végrehajtani egy Windows Millennium-on, kíváncsi leszek, sikerül-e.
És ha már itt tartunk, én letiltanám a SELINUX-ot is :A
-
SzerzőBejegyzés