Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
.. szóval valahol ugyan tökben, mint a lilo-nál.
Nem éppen, többet kell olvasni 🙂 De amikor megérti az ember akkor már egyszerű.
Kellemes Husvetot !
(OFF)De legalább megpróbálta önerőből, és ezért minden tiszteletem az övé! Nem sikerült, megesik.Majd fog legközelebb. Mindenki a saját hibáiból tanul a legjobban. Azért amiért nem volt pontos a leírás, nem Ő tehet.De a mi a legfontosabb az hogy nem jött azzal hogy : "Sziasztok, kezdő vagyok és szeretném ha leírnátok nagyon szájbarágósan ..." (/OFF)
Ha jól sejtem Debian alapú rendszered lehet. Itt egy leírás hozzá:http://howto.gumph.org/content/setup-virtual-users-and-directories-in-vsftpd/
Olvasd el figyelmesen és kezd el
Switch. Vagy lehet a router haldoklik. Láttam már ilyet.
passsz ..
Nos, nekem már volt régen ilyen Ubuntus, igaz nem a 11 akárhány hanem a 10.04 és az 2 partíciót készített.Egy ext2-t
Mivel az egész automatikusan települ, nem nagyon kell semmit sem tenned.De legrosszabb esetben is ext2 és FAT fájlrendszereket használj, azokban nincs ilyen dolog.De ha ext3 van akkor itt nézz körül.
2012-03-24-11:09 Hozzászólás: Problémák, észrevételek az új (2012.02.20) oldallal kapcsolatban #2204083Persze. Igazad van, de gondolom nem a szmájlik nézegetése a lényeg, hanem az információszerzés.
Szia.Ami még fontos hogy hardware is kellene, milyen gép, vagy milyen laptop.Mert találkoztam már olyannal hogy a gép volt éppen elhalófélben. pl: IBM Thinkpad.
-
SzerzőBejegyzés