Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
:DD
Csak a kézit, mint ahogy kisbetű is mondta.Az a legtisztább, letörlöd azt ami neked nem kell, majd létrehozol egy partíciót amin a rendszer lesz, és egy swap helyet.De csak óvatosan, majd amikor kész, kiírod a lemezre és visszatérsz a telepítéshez.
Szia.Nem hülye kérdés, a telepítésnél vigyáznod kell hogy ne jelöld be formatázásra. Alapból semmit sem töröl, csak amit te akarsz.Milyen linux?
Ok.
http://download.xnview.com/XnView-x86-unknown-linux2.x-static-fc4.tgzLetöltöd, kicsomagolod egy mappába, majd mint root belépsz a mappába majd feltelepíted :# sh installEnnyi.
Szia.Ez a program a kdegraphics-4.5.5-i486-3.txz csomag része, szóval ezzel együtt lehet telepíteni.Ha már van fent KDE, akkor lehet elfelejtetted feltenni ezt a csomagot, ha nincs , akkor ezzel együtt azt is fel kell tenned, hiszen kéri majd mint függőséget.Én ezt használom:http://www.xnview.com/en/screenshots.htmlIgaz,ezt forrásból kell telepítened.
Igen?Megyek is hup-ra, megnézem mi lett a nyerő.Puppy? Vagy Tinycore ?
Zenwalk, Openbox-al vagy E16-al.
Valami kell történjen, lehet hogy a program feltelepül, csak te nem látod.Akkor mi lenne ha ugyancsak terminálból telepítenéd de a tárhelyről?Csak hogy lásd mi is történik?sudo apt-get install csomagnév
A kép alapján a Chrome-ot akarja, csak nem értem miért nem a Software Manager-t használja erre.
-
SzerzőBejegyzés