Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia.Kell legyen egy telepítő, miért nem azzal próbálod?Keresd a Menü-ben, programok vagy alkalmazások hozzáadása.Vagy ha másképp nem megy akkor terminal:sudo dpkg -i valami.debDe az a legjobb ha a saját csomagjait teszed fel a tárhelyről.
A DVD promóciós anyagokat és hozzájuk kapcsolódó előadásokat tartalmaznak.
Már volt valami ilyen téma a DVD-kkel, nem? Akkor sikerült megoldani?
és fújok egy buborékot az XP telepítőmből 😀így ni:http://www.youtube.com/watch?v=uUgO66JecQ4
Ez tetszett 🙂
Azért adta ki.
Szia.Már bocs,de mi lenne ha olvasnál egy keveset a témáról?Te üzemelteted majd a szervert és nem a fórumozók.
Jo, de en arra ertettem hogy nem fogadta el a jelszot, es masikat sem tudtam kerni.Ha nem lett volna kisbetu, akkor most mar Windows forumra irnek :DDDD
Csak arra kérlek hogy ha lehet akkor ne legyen megint annyira körülményes a belépés a fórumra mint a múltkor.Köszi
Offtopikban 🙂
Komolyan. Egy vak hangot sem értek.
Nem tudom miért lenne egyszerűbb az mc.Szerintem terminálban simán meg lehet oldani ezeket.
-
SzerzőBejegyzés