Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia.Egyszerű.Fogod a betü fájlokat (amik ugye .ttf végződésüek) és mint root bemásolod őket az /usr/share/fonts/TTF mappába.Kész.
Szia.Jobb klikk a panelre és válassz ki egy olyat hogy " értesítési terület " és " ablaklista " .
Vagy, ha már kisbetű említette ezt a módszert , azt is lehet hogy a Windows Xp bootolja be a linuxot ( hiszen úgyis többször telepíted újra a Windows-t mint a linuxot, nem igaz ? ).http://bkpavan.wordpress.com/2008/04/02/how-to-boot-linux-using-windows-bootloader-xp/
Szia.Nincs.A Windows mindig felülírja a linuxot.Nagy dolog újra tenni a grub-ot?
Szia.Settings -> Session and Startup -> AutostartSzerepel ott a systray bejegyzés?Esetleg pipa is van előtte?
Igen,igazad van. Bocsi, hülye szokás, jobban figyelek majd.
Szia.Hozz létre egy mappát az /mnt/ alatt,persze mint root:sudo mkdir /mnt/mint (vagy amit akarsz)adsz neki jogot:sudo chmod 777 /mnt/mintMajd szerkeszted az /etc/fstab-ot (a végére írod,persze mint root):/dev/sdb1
Nem.Inkább az a lehetséges hogy elírtad.Kérlek másold át pontosan azt amit kisbetű írt.
Igaz.Bocsi.Csak egy szóközt felejtettem el,most a sor végén pótolom 🙂 .
-
SzerzőBejegyzés