Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Julia, ha nem tévedek.
Az nem az UHU linux ?
Esetleg még az /etc/fstab is jó lenne,ha leteséges.
Kellemes Hétvégét.Majd érdekelne a terminálból indítás,mindkét (vagy akármennyi) esetben.
Szia.Nem tudom a megoldást,csak tippet adhatok és hülyeségeket kérdezhetek.Van a lemezen fájlrendszer is?Vagy csak particionáltad?
Érdekes.Olyan3 éve van Zenwalkom,és most nekem is a hetes van fent.De ilyesmi nem volt.Szóval a disztri jól össze van rakva.Szerintem valami függőség lehet.Az mplayer esetében meg valami codek,mert a vlc-nek saját codekjei vannak,és azt használja.
Mivel probaltad lejatszani?Nezd meg vlc-vel.ntpkg vlc
[bash]netpkg libdvdnav libdvdread[/bash]Majd innen letöltöd a libdvdcss -t kicsomagolod,feltelepíted:[bash]tar xvf libdvdcss-1.2.10.tar.gzcd libdvdcss-1.2.10./configuremake#make install[/bash]
Szia.Akkor tedd fel az Openoffice-t.De a témához ,a DVD lejátszásához kell neked még egy-két csomag.A libdvdcss-1.2.10 , libdvdnav-4.1.3-i486-54.1,libdvdread-4.1.3-i486-54.1.Utána mennie kell.
Szia,Egy kicsit pontosíthatnál,mi az hogy nem telepíti fel?Milyen hibaüzenetet kapsz?Próbáld meg teminálból teleíteni,hogy lásd mi a baj.
Nem,de azért ha készít egy képe akkor már lehet tudni.
-
SzerzőBejegyzés