strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: notebook + cpu 100%-on, sokaig… #2176945
    strapal
    Felhasználó

      Nekem kissé gyanús, hogy a cpu 100%-on megy egy Pentium-M Dothan processzoros gépben. Itt valami szoftveres bibi van – egy top kimenet nem ártana. Esetleg ki kéne fújni a port belőle.

      Hozzászólás: LimeWire UHU alá #2176926
      strapal
      Felhasználó

        Az első link ajánlata alapján a következő listából kellene választanom:
        opensuse, kubuntu, ubuntu, fedora, mandriva, debian.
        Kissé „nesze semmi, fogd meg jól” válasznak érzem.
        A második link szerint nekem való a fedora vagy az opensuse.

        Hozzászólás: LimeWire UHU alá #2176927
        strapal
        Felhasználó

          Az első link ajánlata alapján a következő listából kellene választanom:
          opensuse, kubuntu, ubuntu, fedora, mandriva, debian.
          Kissé „nesze semmi, fogd meg jól” válasznak érzem.
          A második link szerint nekem való a fedora vagy az opensuse.

          Hozzászólás: opensuse 11 #2165150
          strapal
          Felhasználó
            Geeco wrote:
            Szerintem már biztos hogy felrakom a 11-est, 🙂 (lehet hétvégén le is szedem :)) csak még azt szeretném megkérdezni, hogy a 11-esben lévő 4-es kde mennyire stabil, érdemes-e használni, vagy jobb ha az ember még megmarad a 3.5-nél?
            Ill. szerinted érdemes lehet már telepítéskor frissíteni a 3-as openoffice-ra, vagy jobb utólag felrakni, megtartva a 2.4-est is?
            Előre is köszi!

            A 11.0-ban levő kde4 annyira stabil, hogy érdemes használni, főképp ha lelkesen bugreportolsz. Az openoffice-nak van külön tárolója, onnan felrakhatod a 3.0-t. Mellesleg helyedben feltenném a 11.0-t kde3-mal, majd miután a 11.1 2-3 hét múlva megjelenik, annak tenném fel a kde4-es verzióját – bár talán abban már csak az lesz. Én legalábbis ezt fogom tenni.

            Hozzászólás: opensuse 11 #2165151
            strapal
            Felhasználó
              Geeco wrote:
              Szerintem már biztos hogy felrakom a 11-est, 🙂 (lehet hétvégén le is szedem :)) csak még azt szeretném megkérdezni, hogy a 11-esben lévő 4-es kde mennyire stabil, érdemes-e használni, vagy jobb ha az ember még megmarad a 3.5-nél?
              Ill. szerinted érdemes lehet már telepítéskor frissíteni a 3-as openoffice-ra, vagy jobb utólag felrakni, megtartva a 2.4-est is?
              Előre is köszi!

              A 11.0-ban levő kde4 annyira stabil, hogy érdemes használni, főképp ha lelkesen bugreportolsz. Az openoffice-nak van külön tárolója, onnan felrakhatod a 3.0-t. Mellesleg helyedben feltenném a 11.0-t kde3-mal, majd miután a 11.1 2-3 hét múlva megjelenik, annak tenném fel a kde4-es verzióját – bár talán abban már csak az lesz. Én legalábbis ezt fogom tenni.

              Hozzászólás: OpenSUSE11 monitor resolution problem #2176411
              strapal
              Felhasználó
                Tetrion wrote:
                [Az indító hozzászólásban mindössze egyetlen ESETLEG kifogásolható szó volt, neked pedig hihetetlen tehetséggel és éleslátással sikerült a maradék 99% lényegi részt figyelmen kívül hagyva, kizárólag ezt célba venni.

                Mondjuk a topik címében hemzsegnek a magyar szavak…

                Mellesleg a kisbetu által említett fájlon kívül lehet hogy még az xorg.conf-ot sem ártana ha megosztanád velünk.

                Hozzászólás: OpenSUSE11 monitor resolution problem #2176412
                strapal
                Felhasználó
                  Tetrion wrote:
                  [Az indító hozzászólásban mindössze egyetlen ESETLEG kifogásolható szó volt, neked pedig hihetetlen tehetséggel és éleslátással sikerült a maradék 99% lényegi részt figyelmen kívül hagyva, kizárólag ezt célba venni.

                  Mondjuk a topik címében hemzsegnek a magyar szavak…

                  Mellesleg a kisbetu által említett fájlon kívül lehet hogy még az xorg.conf-ot sem ártana ha megosztanád velünk.

                  Hozzászólás: Nero képfájl becsatolása #2176369
                  strapal
                  Felhasználó

                    Vagy növeli az egyszerűséget az acetoneiso nevű program. (Weboldala jelenleg nem érhető el). Minden hasonló problémát megold.

                    Hozzászólás: Nero képfájl becsatolása #2176370
                    strapal
                    Felhasználó

                      Vagy növeli az egyszerűséget az acetoneiso nevű program. (Weboldala jelenleg nem érhető el). Minden hasonló problémát megold.

                      Hozzászólás: wmv fájl lejátszás Suse11.0 #2176341
                      strapal
                      Felhasználó

                        Vedd fel a közösségi telepítési források közül a Packman-t. Ott van kész rpm a 11.0-hoz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 1,559