Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem kissé gyanús, hogy a cpu 100%-on megy egy Pentium-M Dothan processzoros gépben. Itt valami szoftveres bibi van – egy top kimenet nem ártana. Esetleg ki kéne fújni a port belőle.
Az első link ajánlata alapján a következő listából kellene választanom:
opensuse, kubuntu, ubuntu, fedora, mandriva, debian.
Kissé „nesze semmi, fogd meg jól” válasznak érzem.
A második link szerint nekem való a fedora vagy az opensuse.Az első link ajánlata alapján a következő listából kellene választanom:
opensuse, kubuntu, ubuntu, fedora, mandriva, debian.
Kissé „nesze semmi, fogd meg jól” válasznak érzem.
A második link szerint nekem való a fedora vagy az opensuse.Geeco wrote:Szerintem már biztos hogy felrakom a 11-est, 🙂 (lehet hétvégén le is szedem :)) csak még azt szeretném megkérdezni, hogy a 11-esben lévő 4-es kde mennyire stabil, érdemes-e használni, vagy jobb ha az ember még megmarad a 3.5-nél?
Ill. szerinted érdemes lehet már telepítéskor frissíteni a 3-as openoffice-ra, vagy jobb utólag felrakni, megtartva a 2.4-est is?
Előre is köszi!A 11.0-ban levő kde4 annyira stabil, hogy érdemes használni, főképp ha lelkesen bugreportolsz. Az openoffice-nak van külön tárolója, onnan felrakhatod a 3.0-t. Mellesleg helyedben feltenném a 11.0-t kde3-mal, majd miután a 11.1 2-3 hét múlva megjelenik, annak tenném fel a kde4-es verzióját – bár talán abban már csak az lesz. Én legalábbis ezt fogom tenni.
Geeco wrote:Szerintem már biztos hogy felrakom a 11-est, 🙂 (lehet hétvégén le is szedem :)) csak még azt szeretném megkérdezni, hogy a 11-esben lévő 4-es kde mennyire stabil, érdemes-e használni, vagy jobb ha az ember még megmarad a 3.5-nél?
Ill. szerinted érdemes lehet már telepítéskor frissíteni a 3-as openoffice-ra, vagy jobb utólag felrakni, megtartva a 2.4-est is?
Előre is köszi!A 11.0-ban levő kde4 annyira stabil, hogy érdemes használni, főképp ha lelkesen bugreportolsz. Az openoffice-nak van külön tárolója, onnan felrakhatod a 3.0-t. Mellesleg helyedben feltenném a 11.0-t kde3-mal, majd miután a 11.1 2-3 hét múlva megjelenik, annak tenném fel a kde4-es verzióját – bár talán abban már csak az lesz. Én legalábbis ezt fogom tenni.
Tetrion wrote:[Az indító hozzászólásban mindössze egyetlen ESETLEG kifogásolható szó volt, neked pedig hihetetlen tehetséggel és éleslátással sikerült a maradék 99% lényegi részt figyelmen kívül hagyva, kizárólag ezt célba venni.Mondjuk a topik címében hemzsegnek a magyar szavak…
Mellesleg a kisbetu által említett fájlon kívül lehet hogy még az xorg.conf-ot sem ártana ha megosztanád velünk.
Tetrion wrote:[Az indító hozzászólásban mindössze egyetlen ESETLEG kifogásolható szó volt, neked pedig hihetetlen tehetséggel és éleslátással sikerült a maradék 99% lényegi részt figyelmen kívül hagyva, kizárólag ezt célba venni.Mondjuk a topik címében hemzsegnek a magyar szavak…
Mellesleg a kisbetu által említett fájlon kívül lehet hogy még az xorg.conf-ot sem ártana ha megosztanád velünk.
Vagy növeli az egyszerűséget az acetoneiso nevű program. (Weboldala jelenleg nem érhető el). Minden hasonló problémát megold.
Vagy növeli az egyszerűséget az acetoneiso nevű program. (Weboldala jelenleg nem érhető el). Minden hasonló problémát megold.
Vedd fel a közösségi telepítési források közül a Packman-t. Ott van kész rpm a 11.0-hoz.
-
SzerzőBejegyzés