strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wmv fájl lejátszás Suse11.0 #2176342
    strapal
    Felhasználó

      Vedd fel a közösségi telepítési források közül a Packman-t. Ott van kész rpm a 11.0-hoz.

      Hozzászólás: Információs buborék letiltása #2176297
      strapal
      Felhasználó

        Esetleg:
        indítasz egy gconf-editort,
        és megkeresed a
        /apps/panel/global/tooltips_enabled
        /schemas/apps/panel/global/tooltips_enabled
        opciókat, és kiveszed mellőlük a pipát.

        Hozzászólás: Információs buborék letiltása #2176298
        strapal
        Felhasználó

          Esetleg:
          indítasz egy gconf-editort,
          és megkeresed a
          /apps/panel/global/tooltips_enabled
          /schemas/apps/panel/global/tooltips_enabled
          opciókat, és kiveszed mellőlük a pipát.

          Hozzászólás: Multimédiás gondok Hardy-n (mplayer, #2175986
          strapal
          Felhasználó

            Mondjuk ha annyira kde rajongó vagy, inkább openSUSE-t használj. A 11.0-nak lehet kde3-at telepíteni alapértelmezett környezeteként, a menü az amit tényleg szokni kell.

            Hozzászólás: Multimédiás gondok Hardy-n (mplayer, #2175987
            strapal
            Felhasználó

              Mondjuk ha annyira kde rajongó vagy, inkább openSUSE-t használj. A 11.0-nak lehet kde3-at telepíteni alapértelmezett környezeteként, a menü az amit tényleg szokni kell.

              Hozzászólás: Openmoko #2175680
              strapal
              Felhasználó
                Too wrote:
                Sziasztok,
                rendeltem egy telefont netről, mert szép piskóta formája van. Asszem valami linux van rajta, nemtommiaz. A w98 nem ismeri fel, sztetek tegyek fel xpt? Ja, nagyon kezdő vagyok, lécci segítsetek és még sebtapaszos szemüvegem sincs.
                van valaki másnak is ilyen? hasznos lenne a tapasztalatcsere. üdv.
                ja, a mondat elején a kisbetű a műveletlenségem jele és nem tudom hogy kell becsatolni a syslogot. megugye miaz.

                VS.

                Too wrote:
                Engem az érdekel, hogy van-e rajtam kívül más fórumlátogatónak is ilyen telefonja.

                Ha e két hozzászólásod alapján nem érted, hogy mi a probléma, akkor biztos lehetsz benne, hogy baj van a készülékeddel. Mármint ami a nyakadon, a koponyádban van.

                Egyébént nekem nincs ilyen csodatelefonom, mivel én telefonálni és sms-t írni szoktam, e célra meg vannak jó olcsó telefonok. Bár igaz, hogy a jelenlegi is 5 éves, tehát nem cserélem sűrűn, csak amikor vízbe esik.

                Hozzászólás: Openmoko #2175681
                strapal
                Felhasználó
                  Too wrote:
                  Sziasztok,
                  rendeltem egy telefont netről, mert szép piskóta formája van. Asszem valami linux van rajta, nemtommiaz. A w98 nem ismeri fel, sztetek tegyek fel xpt? Ja, nagyon kezdő vagyok, lécci segítsetek és még sebtapaszos szemüvegem sincs.
                  van valaki másnak is ilyen? hasznos lenne a tapasztalatcsere. üdv.
                  ja, a mondat elején a kisbetű a műveletlenségem jele és nem tudom hogy kell becsatolni a syslogot. megugye miaz.

                  VS.

                  Too wrote:
                  Engem az érdekel, hogy van-e rajtam kívül más fórumlátogatónak is ilyen telefonja.

                  Ha e két hozzászólásod alapján nem érted, hogy mi a probléma, akkor biztos lehetsz benne, hogy baj van a készülékeddel. Mármint ami a nyakadon, a koponyádban van.

                  Egyébént nekem nincs ilyen csodatelefonom, mivel én telefonálni és sms-t írni szoktam, e célra meg vannak jó olcsó telefonok. Bár igaz, hogy a jelenlegi is 5 éves, tehát nem cserélem sűrűn, csak amikor vízbe esik.

                  Hozzászólás: aMSN –> Linux #2175608
                  strapal
                  Felhasználó
                    l_lorincz wrote:
                    Sőt a topiknyitó azt is megtehette volna, hogy nem jön a linux közelébe ha már nem tud kulturáltan viselkedni.

                    Azért ez kicsit LOL.
                    Vagy a linuxforum.hu jelmondata:
                    Linuxforum.hu: A kultúrált linuxfórum?

                    Hozzászólás: aMSN –> Linux #2175609
                    strapal
                    Felhasználó
                      l_lorincz wrote:
                      Sőt a topiknyitó azt is megtehette volna, hogy nem jön a linux közelébe ha már nem tud kulturáltan viselkedni.

                      Azért ez kicsit LOL.
                      Vagy a linuxforum.hu jelmondata:
                      Linuxforum.hu: A kultúrált linuxfórum?

                      Hozzászólás: Openmoko #2175662
                      strapal
                      Felhasználó

                        Az én telefonomon nem tudom milyen rendszer van. Nem ismeri fel a számítógépem. Hogy ennek az az oka, hogy a laptopomnak nincs szeme, vagy hogy nem tudom őket összekötni egy kábellel, nem tudom. De lehet, hogy csak azért nem kommunikálnak, mert utálják egymást.

                        Köszönjük, hogy benéztél.
                        Viszlát és kösz a halakat!

                      10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 1,559