Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vedd fel a közösségi telepítési források közül a Packman-t. Ott van kész rpm a 11.0-hoz.
Esetleg:
indítasz egy gconf-editort,
és megkeresed a
/apps/panel/global/tooltips_enabled
/schemas/apps/panel/global/tooltips_enabled
opciókat, és kiveszed mellőlük a pipát.Esetleg:
indítasz egy gconf-editort,
és megkeresed a
/apps/panel/global/tooltips_enabled
/schemas/apps/panel/global/tooltips_enabled
opciókat, és kiveszed mellőlük a pipát.Mondjuk ha annyira kde rajongó vagy, inkább openSUSE-t használj. A 11.0-nak lehet kde3-at telepíteni alapértelmezett környezeteként, a menü az amit tényleg szokni kell.
Mondjuk ha annyira kde rajongó vagy, inkább openSUSE-t használj. A 11.0-nak lehet kde3-at telepíteni alapértelmezett környezeteként, a menü az amit tényleg szokni kell.
Too wrote:Sziasztok,
rendeltem egy telefont netről, mert szép piskóta formája van. Asszem valami linux van rajta, nemtommiaz. A w98 nem ismeri fel, sztetek tegyek fel xpt? Ja, nagyon kezdő vagyok, lécci segítsetek és még sebtapaszos szemüvegem sincs.
van valaki másnak is ilyen? hasznos lenne a tapasztalatcsere. üdv.
ja, a mondat elején a kisbetű a műveletlenségem jele és nem tudom hogy kell becsatolni a syslogot. megugye miaz.VS.
Too wrote:Engem az érdekel, hogy van-e rajtam kívül más fórumlátogatónak is ilyen telefonja.Ha e két hozzászólásod alapján nem érted, hogy mi a probléma, akkor biztos lehetsz benne, hogy baj van a készülékeddel. Mármint ami a nyakadon, a koponyádban van.
Egyébént nekem nincs ilyen csodatelefonom, mivel én telefonálni és sms-t írni szoktam, e célra meg vannak jó olcsó telefonok. Bár igaz, hogy a jelenlegi is 5 éves, tehát nem cserélem sűrűn, csak amikor vízbe esik.
Too wrote:Sziasztok,
rendeltem egy telefont netről, mert szép piskóta formája van. Asszem valami linux van rajta, nemtommiaz. A w98 nem ismeri fel, sztetek tegyek fel xpt? Ja, nagyon kezdő vagyok, lécci segítsetek és még sebtapaszos szemüvegem sincs.
van valaki másnak is ilyen? hasznos lenne a tapasztalatcsere. üdv.
ja, a mondat elején a kisbetű a műveletlenségem jele és nem tudom hogy kell becsatolni a syslogot. megugye miaz.VS.
Too wrote:Engem az érdekel, hogy van-e rajtam kívül más fórumlátogatónak is ilyen telefonja.Ha e két hozzászólásod alapján nem érted, hogy mi a probléma, akkor biztos lehetsz benne, hogy baj van a készülékeddel. Mármint ami a nyakadon, a koponyádban van.
Egyébént nekem nincs ilyen csodatelefonom, mivel én telefonálni és sms-t írni szoktam, e célra meg vannak jó olcsó telefonok. Bár igaz, hogy a jelenlegi is 5 éves, tehát nem cserélem sűrűn, csak amikor vízbe esik.
l_lorincz wrote:Sőt a topiknyitó azt is megtehette volna, hogy nem jön a linux közelébe ha már nem tud kulturáltan viselkedni.Azért ez kicsit LOL.
Vagy a linuxforum.hu jelmondata:
Linuxforum.hu: A kultúrált linuxfórum?l_lorincz wrote:Sőt a topiknyitó azt is megtehette volna, hogy nem jön a linux közelébe ha már nem tud kulturáltan viselkedni.Azért ez kicsit LOL.
Vagy a linuxforum.hu jelmondata:
Linuxforum.hu: A kultúrált linuxfórum?Az én telefonomon nem tudom milyen rendszer van. Nem ismeri fel a számítógépem. Hogy ennek az az oka, hogy a laptopomnak nincs szeme, vagy hogy nem tudom őket összekötni egy kábellel, nem tudom. De lehet, hogy csak azért nem kommunikálnak, mert utálják egymást.
Köszönjük, hogy benéztél.
Viszlát és kösz a halakat! -
SzerzőBejegyzés