strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168755
    strapal
    Felhasználó

      Azért kiváncsi vagyok hogy „az a gobós fiú” mivel érdemelte ki azt az ellenszenves hangulatot, amit elmondása szerint kap.

      Már írtam a hup.hu-n hogy kipróbáltam egy rövid ideig a gobót, de valahogy nem is kívánom megismerni, és ennek nem a GoboLinux az oka.

      Kiváncsi vagyok, mikor születik meg ebbe a topikba a
      „Ami itt megy, az nem civilizált embernek való.” hozzászólás.

      Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168756
      strapal
      Felhasználó

        Azért kiváncsi vagyok hogy „az a gobós fiú” mivel érdemelte ki azt az ellenszenves hangulatot, amit elmondása szerint kap.

        Már írtam a hup.hu-n hogy kipróbáltam egy rövid ideig a gobót, de valahogy nem is kívánom megismerni, és ennek nem a GoboLinux az oka.

        Kiváncsi vagyok, mikor születik meg ebbe a topikba a
        „Ami itt megy, az nem civilizált embernek való.” hozzászólás.

        Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168753
        strapal
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          violazoli wrote:
          Maradi szellemű vagy

          Még jó, hogy te sosem személyeskedsz.

          🙂

          Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168754
          strapal
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            violazoli wrote:
            Maradi szellemű vagy

            Még jó, hogy te sosem személyeskedsz.

            🙂

            Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168743
            strapal
            Felhasználó

              Nem dohányzom,
              nem vagyok teljesen ateista,
              sőt tegnap is csak azért nem ittam egy esküvőn, mert autóval voltam.

              És igazán jó ezt a topikot olvasni most reggel, olyan Vidám Percek hangulata van.

              Egy egységes fájlrendszernek akkor lenne értelme, ha a legnagyobb disztribúciók belevágnának – nem egyen, hanem többen. Ezek valszig azok a disztribúciók lennének, amelyek mögött valami pénzes ember vagy cég áll. Biztos, hogy nem menne egyről a kettőre, de ha meglenne a kicsik előbb utóbb biztos átálnának – mivel kénytelenek lesznek. Kivéve a gobót, mert ők kijelentik, hogy az övék a legszupibb fájlrendszer a poliverzumban. Bár lehet, hogy a gobó fejlesztők cseppet sem hasonlítanak violazolira. Például kiváncsi vagyok kaptak e információt, hogy milyen szövegek vannak a magyar gobolinux könyvben, mert szerintük impressive work, és ha igen mennyire értenek egyet vele.

              Már nekem is sikerült ejutnom arra a szintre, hogy a rendszert csak használni akarom és minnél kevesebbet akarok hekkelgetni benne.

              Sőt kénytelen vagyok azt is leírni, végiglovasva a topikot, hogy kénytelen vagyok kiegészíteni azt az állításomat, hogy a gobolinuxot windowsos fanboyok hozták létre, mivel nem tudtak kiigazodni a könyvtárstruktúrán, azzal, hogy a gobolinux csak egy rohadt nagy linkgyűjtemény.

              És ide felteszek néhány kérdést, amire nem tudom a választ:
              Egy gobolinux alaptelepítés (mondjuk kde felülettel), mennyi symlinket „tartalmaz”?
              Egy db symlink mennyi helyet foglal el a merevlemezen?

              Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168744
              strapal
              Felhasználó

                Nem dohányzom,
                nem vagyok teljesen ateista,
                sőt tegnap is csak azért nem ittam egy esküvőn, mert autóval voltam.

                És igazán jó ezt a topikot olvasni most reggel, olyan Vidám Percek hangulata van.

                Egy egységes fájlrendszernek akkor lenne értelme, ha a legnagyobb disztribúciók belevágnának – nem egyen, hanem többen. Ezek valszig azok a disztribúciók lennének, amelyek mögött valami pénzes ember vagy cég áll. Biztos, hogy nem menne egyről a kettőre, de ha meglenne a kicsik előbb utóbb biztos átálnának – mivel kénytelenek lesznek. Kivéve a gobót, mert ők kijelentik, hogy az övék a legszupibb fájlrendszer a poliverzumban. Bár lehet, hogy a gobó fejlesztők cseppet sem hasonlítanak violazolira. Például kiváncsi vagyok kaptak e információt, hogy milyen szövegek vannak a magyar gobolinux könyvben, mert szerintük impressive work, és ha igen mennyire értenek egyet vele.

                Már nekem is sikerült ejutnom arra a szintre, hogy a rendszert csak használni akarom és minnél kevesebbet akarok hekkelgetni benne.

                Sőt kénytelen vagyok azt is leírni, végiglovasva a topikot, hogy kénytelen vagyok kiegészíteni azt az állításomat, hogy a gobolinuxot windowsos fanboyok hozták létre, mivel nem tudtak kiigazodni a könyvtárstruktúrán, azzal, hogy a gobolinux csak egy rohadt nagy linkgyűjtemény.

                És ide felteszek néhány kérdést, amire nem tudom a választ:
                Egy gobolinux alaptelepítés (mondjuk kde felülettel), mennyi symlinket „tartalmaz”?
                Egy db symlink mennyi helyet foglal el a merevlemezen?

                Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166269
                strapal
                Felhasználó

                  Vagy:
                  Jobb klikk -> Megnyitás mással -> Egyéb -> kikeresni a listából a megfelelő programot -> beikszelni az „Alkamazásindítás emgjegyzése ennél a fájltipusnál” pontot.

                  A tippem egyébként linuXP, hogy használd az SMPlayert.

                  Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166270
                  strapal
                  Felhasználó

                    Vagy:
                    Jobb klikk -> Megnyitás mással -> Egyéb -> kikeresni a listából a megfelelő programot -> beikszelni az „Alkamazásindítás emgjegyzése ennél a fájltipusnál” pontot.

                    A tippem egyébként linuXP, hogy használd az SMPlayert.

                    Hozzászólás: FÓRUM menüpont #2168561
                    strapal
                    Felhasználó

                      A Dilber Multicolor témát használom és ott nincsen. Mondjuk nem is multicolor, de az nem zavar.

                      Hozzászólás: FÓRUM menüpont #2168562
                      strapal
                      Felhasználó

                        A Dilber Multicolor témát használom és ott nincsen. Mondjuk nem is multicolor, de az nem zavar.

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 1,559