Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért kiváncsi vagyok hogy „az a gobós fiú” mivel érdemelte ki azt az ellenszenves hangulatot, amit elmondása szerint kap.
Már írtam a hup.hu-n hogy kipróbáltam egy rövid ideig a gobót, de valahogy nem is kívánom megismerni, és ennek nem a GoboLinux az oka.
Kiváncsi vagyok, mikor születik meg ebbe a topikba a
„Ami itt megy, az nem civilizált embernek való.” hozzászólás.Azért kiváncsi vagyok hogy „az a gobós fiú” mivel érdemelte ki azt az ellenszenves hangulatot, amit elmondása szerint kap.
Már írtam a hup.hu-n hogy kipróbáltam egy rövid ideig a gobót, de valahogy nem is kívánom megismerni, és ennek nem a GoboLinux az oka.
Kiváncsi vagyok, mikor születik meg ebbe a topikba a
„Ami itt megy, az nem civilizált embernek való.” hozzászólás.kisbetu wrote:violazoli wrote:Maradi szellemű vagyMég jó, hogy te sosem személyeskedsz.
🙂
kisbetu wrote:violazoli wrote:Maradi szellemű vagyMég jó, hogy te sosem személyeskedsz.
🙂
Nem dohányzom,
nem vagyok teljesen ateista,
sőt tegnap is csak azért nem ittam egy esküvőn, mert autóval voltam.És igazán jó ezt a topikot olvasni most reggel, olyan Vidám Percek hangulata van.
Egy egységes fájlrendszernek akkor lenne értelme, ha a legnagyobb disztribúciók belevágnának – nem egyen, hanem többen. Ezek valszig azok a disztribúciók lennének, amelyek mögött valami pénzes ember vagy cég áll. Biztos, hogy nem menne egyről a kettőre, de ha meglenne a kicsik előbb utóbb biztos átálnának – mivel kénytelenek lesznek. Kivéve a gobót, mert ők kijelentik, hogy az övék a legszupibb fájlrendszer a poliverzumban. Bár lehet, hogy a gobó fejlesztők cseppet sem hasonlítanak violazolira. Például kiváncsi vagyok kaptak e információt, hogy milyen szövegek vannak a magyar gobolinux könyvben, mert szerintük impressive work, és ha igen mennyire értenek egyet vele.
Már nekem is sikerült ejutnom arra a szintre, hogy a rendszert csak használni akarom és minnél kevesebbet akarok hekkelgetni benne.
Sőt kénytelen vagyok azt is leírni, végiglovasva a topikot, hogy kénytelen vagyok kiegészíteni azt az állításomat, hogy a gobolinuxot windowsos fanboyok hozták létre, mivel nem tudtak kiigazodni a könyvtárstruktúrán, azzal, hogy a gobolinux csak egy rohadt nagy linkgyűjtemény.
És ide felteszek néhány kérdést, amire nem tudom a választ:
Egy gobolinux alaptelepítés (mondjuk kde felülettel), mennyi symlinket „tartalmaz”?
Egy db symlink mennyi helyet foglal el a merevlemezen?Nem dohányzom,
nem vagyok teljesen ateista,
sőt tegnap is csak azért nem ittam egy esküvőn, mert autóval voltam.És igazán jó ezt a topikot olvasni most reggel, olyan Vidám Percek hangulata van.
Egy egységes fájlrendszernek akkor lenne értelme, ha a legnagyobb disztribúciók belevágnának – nem egyen, hanem többen. Ezek valszig azok a disztribúciók lennének, amelyek mögött valami pénzes ember vagy cég áll. Biztos, hogy nem menne egyről a kettőre, de ha meglenne a kicsik előbb utóbb biztos átálnának – mivel kénytelenek lesznek. Kivéve a gobót, mert ők kijelentik, hogy az övék a legszupibb fájlrendszer a poliverzumban. Bár lehet, hogy a gobó fejlesztők cseppet sem hasonlítanak violazolira. Például kiváncsi vagyok kaptak e információt, hogy milyen szövegek vannak a magyar gobolinux könyvben, mert szerintük impressive work, és ha igen mennyire értenek egyet vele.
Már nekem is sikerült ejutnom arra a szintre, hogy a rendszert csak használni akarom és minnél kevesebbet akarok hekkelgetni benne.
Sőt kénytelen vagyok azt is leírni, végiglovasva a topikot, hogy kénytelen vagyok kiegészíteni azt az állításomat, hogy a gobolinuxot windowsos fanboyok hozták létre, mivel nem tudtak kiigazodni a könyvtárstruktúrán, azzal, hogy a gobolinux csak egy rohadt nagy linkgyűjtemény.
És ide felteszek néhány kérdést, amire nem tudom a választ:
Egy gobolinux alaptelepítés (mondjuk kde felülettel), mennyi symlinket „tartalmaz”?
Egy db symlink mennyi helyet foglal el a merevlemezen?Vagy:
Jobb klikk -> Megnyitás mással -> Egyéb -> kikeresni a listából a megfelelő programot -> beikszelni az „Alkamazásindítás emgjegyzése ennél a fájltipusnál” pontot.A tippem egyébként linuXP, hogy használd az SMPlayert.
Vagy:
Jobb klikk -> Megnyitás mással -> Egyéb -> kikeresni a listából a megfelelő programot -> beikszelni az „Alkamazásindítás emgjegyzése ennél a fájltipusnál” pontot.A tippem egyébként linuXP, hogy használd az SMPlayert.
A Dilber Multicolor témát használom és ott nincsen. Mondjuk nem is multicolor, de az nem zavar.
A Dilber Multicolor témát használom és ott nincsen. Mondjuk nem is multicolor, de az nem zavar.
-
SzerzőBejegyzés