strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168829
    strapal
    Felhasználó
      violazoli wrote:
      …. a Gobo kompatibilis lehet olyan bináris progikkal is, amikkel más hagyományos disztrók esetleg nem,

      Violazoli,
      itt milyen programokra gondolsz például?

      Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168830
      strapal
      Felhasználó
        violazoli wrote:
        …. a Gobo kompatibilis lehet olyan bináris progikkal is, amikkel más hagyományos disztrók esetleg nem,

        Violazoli,
        itt milyen programokra gondolsz például?

        Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168763
        strapal
        Felhasználó

          Bocs, azt hittem egyértelmű voltam. Ezek szerint nem.

          Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168764
          strapal
          Felhasználó

            Bocs, azt hittem egyértelmű voltam. Ezek szerint nem.

            Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166277
            strapal
            Felhasználó

              Kipróbáltam, hogy a „konqueroros felületen” is AcrobatReaderrel nyitja e meg, és azzal nyitotta meg. Arra gondoltam ugyanis, hogy amiatt indul el nálad a beépített nézegető, hogy konquerorral nyitogatsz.
              Beikszelted az alkalmazásindítás megjegyzése ennél a fájltipusnál opciót?

              Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166278
              strapal
              Felhasználó

                Kipróbáltam, hogy a „konqueroros felületen” is AcrobatReaderrel nyitja e meg, és azzal nyitotta meg. Arra gondoltam ugyanis, hogy amiatt indul el nálad a beépített nézegető, hogy konquerorral nyitogatsz.
                Beikszelted az alkalmazásindítás megjegyzése ennél a fájltipusnál opciót?

                Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168759
                strapal
                Felhasználó

                  Azért mert a séma szerint ennek kell bekövetkeznie (érvelés -> kifogyás az érvekből -> érvek szajkózása anélkül hogy a másik hozzászólását elolvasta / végiggondolta volna -> sértegetés, de a másik kezdte > megsértődés, világból kivonulás)

                  Bónuszkérdés: Honnan származik az idézet?

                  Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168760
                  strapal
                  Felhasználó

                    Azért mert a séma szerint ennek kell bekövetkeznie (érvelés -> kifogyás az érvekből -> érvek szajkózása anélkül hogy a másik hozzászólását elolvasta / végiggondolta volna -> sértegetés, de a másik kezdte > megsértődés, világból kivonulás)

                    Bónuszkérdés: Honnan származik az idézet?

                    Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166273
                    strapal
                    Felhasználó

                      Hát nem tudom, de most átállítottam egy .pdf-en az általam leírt módszerrel, hogy ne kpdf-el, hanem AcrobatReaderrel nyissa meg, és azóta azzal nyitja meg az összeset.

                      Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166274
                      strapal
                      Felhasználó

                        Hát nem tudom, de most átállítottam egy .pdf-en az általam leírt módszerrel, hogy ne kpdf-el, hanem AcrobatReaderrel nyissa meg, és azóta azzal nyitja meg az összeset.

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 1,559