strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: FÓRUM menüpont #2168557
    strapal
    Felhasználó

      Ez egyébként tényleg furcsa, hogy az alapértelmezett (?) témánál nincs külön „Fórum” gomb – egy ismerősöm is említette, hogy emiatt kissé fos(s) a fórum.
      De pl. a karácsonyi témánál van ilyen gomb. (És már csak 152 nap van Karácsonyig!)

      Hozzászólás: FÓRUM menüpont #2168558
      strapal
      Felhasználó

        Ez egyébként tényleg furcsa, hogy az alapértelmezett (?) témánál nincs külön „Fórum” gomb – egy ismerősöm is említette, hogy emiatt kissé fos(s) a fórum.
        De pl. a karácsonyi témánál van ilyen gomb. (És már csak 152 nap van Karácsonyig!)

        Hozzászólás: Az utolsó mohikán az LF-en #2165463
        strapal
        Felhasználó

          Megpróbáltam virtualboxba beüzemelni ezt a pld linuxot, a mini-ISO-ról telepítettem, de indításnál valami hibaüzenetet ad:

          Code:
          Unknown interrupt or fault at EIP 00000060 c0100295 00000294
          Hozzászólás: Az utolsó mohikán az LF-en #2165464
          strapal
          Felhasználó

            Megpróbáltam virtualboxba beüzemelni ezt a pld linuxot, a mini-ISO-ról telepítettem, de indításnál valami hibaüzenetet ad:

            Code:
            Unknown interrupt or fault at EIP 00000060 c0100295 00000294
            Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168609
            strapal
            Felhasználó

              1.

              ariszlo wrote:
              Ezt nem kellett volna. Ebben a topikban egészen a 32. hozzászólásig senki sem szólt be a másiknak.

              Ez igaz.

              2.

              violazoli wrote:
              Strapal, a könyvemben nemcsak az van, gondolhatnád. Különben belekezdtem a harmadik, mégtovább bővített folytatásba/változatba. Karácsonyra talán az is megszületik.

              Örvendetes, de talán kijavíthatnád a benne levő linkeket, hogy ne a nyálas olvasónak kelljen.
              De igérem, ha megjelenik, kinyomtatom az első fejezetet és rálépek, mivel erre kér a nyájas Író a 17. oldalon.

              3.
              Nekem nincs elegem kisbetuből.

              Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168610
              strapal
              Felhasználó

                1.

                ariszlo wrote:
                Ezt nem kellett volna. Ebben a topikban egészen a 32. hozzászólásig senki sem szólt be a másiknak.

                Ez igaz.

                2.

                violazoli wrote:
                Strapal, a könyvemben nemcsak az van, gondolhatnád. Különben belekezdtem a harmadik, mégtovább bővített folytatásba/változatba. Karácsonyra talán az is megszületik.

                Örvendetes, de talán kijavíthatnád a benne levő linkeket, hogy ne a nyálas olvasónak kelljen.
                De igérem, ha megjelenik, kinyomtatom az első fejezetet és rálépek, mivel erre kér a nyájas Író a 17. oldalon.

                3.
                Nekem nincs elegem kisbetuből.

                Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168595
                strapal
                Felhasználó
                  violazoli wrote:
                  Olvasd el ehelyett a gobolinuxos könyvem újabb verzióját (ott van a MEK-ben), abba bele van írva, hogy a honlapjaimat megszüntettem.

                  Neked egy könyvet kell írnod hogy ezt bejelentsd?

                  Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168596
                  strapal
                  Felhasználó
                    violazoli wrote:
                    Olvasd el ehelyett a gobolinuxos könyvem újabb verzióját (ott van a MEK-ben), abba bele van írva, hogy a honlapjaimat megszüntettem.

                    Neked egy könyvet kell írnod hogy ezt bejelentsd?

                    Hozzászólás: 1,5 év Ubuntu után váltás… De mire? #2168179
                    strapal
                    Felhasználó

                      [AbsolutOFF]
                      Ma találkoztam egy ablakból kidobott macskával a Bajcsy-Zsilinszky úton. Sikerült mentőcsapatot is szerveznem két idősebb hölgy illetve a szomszédos utazási irodában levő hölgy személyében, sőt a közeli állateledel bolt tulajdonosától is sikerült kölcsönkérnem egy macskahordó dobozt, de sajnos a macska bár hagyta magát simogatni egy kicsit, de amikor a macskatulajdonos hölgy meg akarta fogni, akkor elmenekült, előbb be az autók közé, aztán be egy mellékutcába, ahol elvesztettem a nyomát.
                      Ő sajnos eléggé vadmacsek volt, én meg ma elég szomorú vagyok emiatt.
                      Ezért ha kérhetném ma ne emlegessük a macskákat.

                      Hozzászólás: 1,5 év Ubuntu után váltás… De mire? #2168180
                      strapal
                      Felhasználó

                        [AbsolutOFF]
                        Ma találkoztam egy ablakból kidobott macskával a Bajcsy-Zsilinszky úton. Sikerült mentőcsapatot is szerveznem két idősebb hölgy illetve a szomszédos utazási irodában levő hölgy személyében, sőt a közeli állateledel bolt tulajdonosától is sikerült kölcsönkérnem egy macskahordó dobozt, de sajnos a macska bár hagyta magát simogatni egy kicsit, de amikor a macskatulajdonos hölgy meg akarta fogni, akkor elmenekült, előbb be az autók közé, aztán be egy mellékutcába, ahol elvesztettem a nyomát.
                        Ő sajnos eléggé vadmacsek volt, én meg ma elég szomorú vagyok emiatt.
                        Ezért ha kérhetném ma ne emlegessük a macskákat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 1,559