Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez egyébként tényleg furcsa, hogy az alapértelmezett (?) témánál nincs külön „Fórum” gomb – egy ismerősöm is említette, hogy emiatt kissé fos(s) a fórum.
De pl. a karácsonyi témánál van ilyen gomb. (És már csak 152 nap van Karácsonyig!)Ez egyébként tényleg furcsa, hogy az alapértelmezett (?) témánál nincs külön „Fórum” gomb – egy ismerősöm is említette, hogy emiatt kissé fos(s) a fórum.
De pl. a karácsonyi témánál van ilyen gomb. (És már csak 152 nap van Karácsonyig!)Megpróbáltam virtualboxba beüzemelni ezt a pld linuxot, a mini-ISO-ról telepítettem, de indításnál valami hibaüzenetet ad:
Code:Unknown interrupt or fault at EIP 00000060 c0100295 00000294Megpróbáltam virtualboxba beüzemelni ezt a pld linuxot, a mini-ISO-ról telepítettem, de indításnál valami hibaüzenetet ad:
Code:Unknown interrupt or fault at EIP 00000060 c0100295 000002941.
ariszlo wrote:Ezt nem kellett volna. Ebben a topikban egészen a 32. hozzászólásig senki sem szólt be a másiknak.Ez igaz.
2.
violazoli wrote:Strapal, a könyvemben nemcsak az van, gondolhatnád. Különben belekezdtem a harmadik, mégtovább bővített folytatásba/változatba. Karácsonyra talán az is megszületik.Örvendetes, de talán kijavíthatnád a benne levő linkeket, hogy ne a nyálas olvasónak kelljen.
De igérem, ha megjelenik, kinyomtatom az első fejezetet és rálépek, mivel erre kér a nyájas Író a 17. oldalon.3.
Nekem nincs elegem kisbetuből.1.
ariszlo wrote:Ezt nem kellett volna. Ebben a topikban egészen a 32. hozzászólásig senki sem szólt be a másiknak.Ez igaz.
2.
violazoli wrote:Strapal, a könyvemben nemcsak az van, gondolhatnád. Különben belekezdtem a harmadik, mégtovább bővített folytatásba/változatba. Karácsonyra talán az is megszületik.Örvendetes, de talán kijavíthatnád a benne levő linkeket, hogy ne a nyálas olvasónak kelljen.
De igérem, ha megjelenik, kinyomtatom az első fejezetet és rálépek, mivel erre kér a nyájas Író a 17. oldalon.3.
Nekem nincs elegem kisbetuből.violazoli wrote:Olvasd el ehelyett a gobolinuxos könyvem újabb verzióját (ott van a MEK-ben), abba bele van írva, hogy a honlapjaimat megszüntettem.Neked egy könyvet kell írnod hogy ezt bejelentsd?
violazoli wrote:Olvasd el ehelyett a gobolinuxos könyvem újabb verzióját (ott van a MEK-ben), abba bele van írva, hogy a honlapjaimat megszüntettem.Neked egy könyvet kell írnod hogy ezt bejelentsd?
[AbsolutOFF]
Ma találkoztam egy ablakból kidobott macskával a Bajcsy-Zsilinszky úton. Sikerült mentőcsapatot is szerveznem két idősebb hölgy illetve a szomszédos utazási irodában levő hölgy személyében, sőt a közeli állateledel bolt tulajdonosától is sikerült kölcsönkérnem egy macskahordó dobozt, de sajnos a macska bár hagyta magát simogatni egy kicsit, de amikor a macskatulajdonos hölgy meg akarta fogni, akkor elmenekült, előbb be az autók közé, aztán be egy mellékutcába, ahol elvesztettem a nyomát.
Ő sajnos eléggé vadmacsek volt, én meg ma elég szomorú vagyok emiatt.
Ezért ha kérhetném ma ne emlegessük a macskákat.[AbsolutOFF]
Ma találkoztam egy ablakból kidobott macskával a Bajcsy-Zsilinszky úton. Sikerült mentőcsapatot is szerveznem két idősebb hölgy illetve a szomszédos utazási irodában levő hölgy személyében, sőt a közeli állateledel bolt tulajdonosától is sikerült kölcsönkérnem egy macskahordó dobozt, de sajnos a macska bár hagyta magát simogatni egy kicsit, de amikor a macskatulajdonos hölgy meg akarta fogni, akkor elmenekült, előbb be az autók közé, aztán be egy mellékutcába, ahol elvesztettem a nyomát.
Ő sajnos eléggé vadmacsek volt, én meg ma elég szomorú vagyok emiatt.
Ezért ha kérhetném ma ne emlegessük a macskákat. -
SzerzőBejegyzés