strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az utolsó mohikán az LF-en #2165453
    strapal
    Felhasználó

      Erről a PLD Linuxról esetleg nem írnál valami személyesebb beszálmolót? Mint minden számomra ismeretlen disztribúció felkeltette az érdeklődésemet.

      Hozzászólás: Az utolsó mohikán az LF-en #2165454
      strapal
      Felhasználó

        Erről a PLD Linuxról esetleg nem írnál valami személyesebb beszálmolót? Mint minden számomra ismeretlen disztribúció felkeltette az érdeklődésemet.

        Hozzászólás: 1,5 év Ubuntu után váltás… De mire? #2168159
        strapal
        Felhasználó

          Mostmár én is beleszólok.
          Az csatolt képen be van ikszelve az „automatic configuration” menüpont, mely tudtom/tapasztalatom szerint számos hardverbeállítási lehetőséget elrejt a telepítő (ember) elől. Nem lehet hogy ez a rejtély oka?

          Végül megkérdezem, hogy: Mire is váltottál 1,5 év ubunturól?

          (És miért nem zavar senkit hogy prostituáltul nem arról van szó ebben a topikban, amelyre a topikcíme utal? Hol vannak a felszólítások, hogy a problémáid miatt niyss új topikot az arra utaló címmel?) 🙂

          Hozzászólás: 1,5 év Ubuntu után váltás… De mire? #2168160
          strapal
          Felhasználó

            Mostmár én is beleszólok.
            Az csatolt képen be van ikszelve az „automatic configuration” menüpont, mely tudtom/tapasztalatom szerint számos hardverbeállítási lehetőséget elrejt a telepítő (ember) elől. Nem lehet hogy ez a rejtély oka?

            Végül megkérdezem, hogy: Mire is váltottál 1,5 év ubunturól?

            (És miért nem zavar senkit hogy prostituáltul nem arról van szó ebben a topikban, amelyre a topikcíme utal? Hol vannak a felszólítások, hogy a problémáid miatt niyss új topikot az arra utaló címmel?) 🙂

            Hozzászólás: Online karrier tanácsadás informatikusoknak #2168233
            strapal
            Felhasználó

              Jó kis fórumtéma. Nem lehetne törölni? (Tudom hogy nincs a linuxforum.hu-n nincs moderáció, de az meg ugye nem egyenlő a gyomirtással.)

              Hozzászólás: Online karrier tanácsadás informatikusoknak #2168234
              strapal
              Felhasználó

                Jó kis fórumtéma. Nem lehetne törölni? (Tudom hogy nincs a linuxforum.hu-n nincs moderáció, de az meg ugye nem egyenlő a gyomirtással.)

                Hozzászólás: Debian #1891667
                strapal
                Felhasználó

                  Legalább mostmár két topikban is fel van téve a kérdés, tökjó. (Nem birnora vonatkozik a megjegyzés)

                  Hozzászólás: Amilo La1703 & Ubuntu 8.04 #2167855
                  strapal
                  Felhasználó

                    Mi lenne ha áttanulmányoznád ezt az oldalt:
                    https://help.ubuntu.com/community/OpenChrome
                    Bár ez is egy kicsit angolul van, de ennyit azért illik tudni, illetve még a Sztaki barátod is segithet (meg mi is)

                    Hozzászólás: Amilo La1703 & Ubuntu 8.04 #2167856
                    strapal
                    Felhasználó

                      Mi lenne ha áttanulmányoznád ezt az oldalt:
                      https://help.ubuntu.com/community/OpenChrome
                      Bár ez is egy kicsit angolul van, de ennyit azért illik tudni, illetve még a Sztaki barátod is segithet (meg mi is)

                      Hozzászólás: Intel GMA+tv-out van megoldás? #2167438
                      strapal
                      Felhasználó

                        Na, találtam kábelt.
                        Bedugtam, újraindítottam az X-et.
                        És láss csodát működött xorg.conf buherálás nélkül, igaz a kép fekete fehér volt. Bizonyára színessé is lehetne varázsolni, ha elkezdeném „bütykölni” a dolgot (azaz zoltan22 xorg.conf-át meg kellene vizsgálnom).

                        Kiegészítés az érthetőség kedvéért: openSUSE 11.0-t használok

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 1,559