Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Erről a PLD Linuxról esetleg nem írnál valami személyesebb beszálmolót? Mint minden számomra ismeretlen disztribúció felkeltette az érdeklődésemet.
Erről a PLD Linuxról esetleg nem írnál valami személyesebb beszálmolót? Mint minden számomra ismeretlen disztribúció felkeltette az érdeklődésemet.
Mostmár én is beleszólok.
Az csatolt képen be van ikszelve az „automatic configuration” menüpont, mely tudtom/tapasztalatom szerint számos hardverbeállítási lehetőséget elrejt a telepítő (ember) elől. Nem lehet hogy ez a rejtély oka?Végül megkérdezem, hogy: Mire is váltottál 1,5 év ubunturól?
(És miért nem zavar senkit hogy prostituáltul nem arról van szó ebben a topikban, amelyre a topikcíme utal? Hol vannak a felszólítások, hogy a problémáid miatt niyss új topikot az arra utaló címmel?) 🙂
Mostmár én is beleszólok.
Az csatolt képen be van ikszelve az „automatic configuration” menüpont, mely tudtom/tapasztalatom szerint számos hardverbeállítási lehetőséget elrejt a telepítő (ember) elől. Nem lehet hogy ez a rejtély oka?Végül megkérdezem, hogy: Mire is váltottál 1,5 év ubunturól?
(És miért nem zavar senkit hogy prostituáltul nem arról van szó ebben a topikban, amelyre a topikcíme utal? Hol vannak a felszólítások, hogy a problémáid miatt niyss új topikot az arra utaló címmel?) 🙂
Jó kis fórumtéma. Nem lehetne törölni? (Tudom hogy nincs a linuxforum.hu-n nincs moderáció, de az meg ugye nem egyenlő a gyomirtással.)
Jó kis fórumtéma. Nem lehetne törölni? (Tudom hogy nincs a linuxforum.hu-n nincs moderáció, de az meg ugye nem egyenlő a gyomirtással.)
Legalább mostmár két topikban is fel van téve a kérdés, tökjó. (Nem birnora vonatkozik a megjegyzés)
Mi lenne ha áttanulmányoznád ezt az oldalt:
https://help.ubuntu.com/community/OpenChrome
Bár ez is egy kicsit angolul van, de ennyit azért illik tudni, illetve még a Sztaki barátod is segithet (meg mi is)Mi lenne ha áttanulmányoznád ezt az oldalt:
https://help.ubuntu.com/community/OpenChrome
Bár ez is egy kicsit angolul van, de ennyit azért illik tudni, illetve még a Sztaki barátod is segithet (meg mi is)Na, találtam kábelt.
Bedugtam, újraindítottam az X-et.
És láss csodát működött xorg.conf buherálás nélkül, igaz a kép fekete fehér volt. Bizonyára színessé is lehetne varázsolni, ha elkezdeném „bütykölni” a dolgot (azaz zoltan22 xorg.conf-át meg kellene vizsgálnom).Kiegészítés az érthetőség kedvéért: openSUSE 11.0-t használok
-
SzerzőBejegyzés