Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valószínûleg a sis chipset a probléma.
A megoldás az volt, hogy a boot opciókhoz be kellett írni:
insmod=ide-generic
vagy esetleg egy komplexebb megoldas
linux askmodprob insmod=ide-generic root=hda6egy prórbát megér
Na hát remélem a KDE4 ben valóban benne lesz már. (
De most végig olvasva ezt a topicot azon gondolkodom h miért ne menne az xgl KDE alatt… Nem ugyan azt az XServert használja? Vagy direktbe gnomehoz igazitották? Esetleg tervezik a fejlesztõk ha ez igy van, KDE-hez is? Vagy erröl hol lehetne olvasni?
megnéztem a /etc/X11/xorg.conf -ot és amiket fentebb irtl mind a driver mind a a dri már be van irva. Szal elvileg jó. További ötletek?
Hol látátok ti az xgl-t az FC5-ben? Mert én semmi hivatkozás, vagy bármit ami erre utalna nem találtam róla, h benne lenne.
Oké megtaláltam a megoldást. A kernel-develet fel kellet rakni hozzá.
OKé sikerült.
én all-t szedtem le. Amibe nem csak a szokásosak vannak benne.
De kipróbálom a /usr/lib/win32 be átteni, h ugy mit reagál majd rá -
SzerzőBejegyzés