tomeewap

Hozzászólások

1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
  • tomeewap
    Felhasználó

      Huuu, de jo! sikerult megcsinálnom! nagyon örulok neki! 🙂
      ugy csináltam, hogy bementem a /etc/X11/xorg.conf fájlba és beírtam a monitor alapbeállítás részbe a 8, 16 és 24 bithez külön külön az 1280×800-as felbontási értéket. elmentettem, ki- majd bejelentkeztem és voilá, máris pompázott a pingvin a megfelelõ felbontásban.
      már csak a wifit kéne beálítanom. abban tudtok segíteni (broadcom wifi) . felismerte, de nem kezeli.köszi.

    1 / 1 bejegyzés megtekintése