Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Letöltöttem amit javasoltál, ám azzal is ugyan ez a probléma:
„You do not have PyQT installed. This is a critical dependency for Liquid Weather ++. Please install it and try again.”
Kikerestem a repókból olyat amiben van ez a PyQT és hiába telepítettem ezzel a hibaüzenettel kifagy a superkaramba. Mindjárt írom mit telepítettem pontosan.
Csatoltam egy fotót amin rajta van amit utoljára telepítettem.Simico wrote:Nem kell felvenni semmit sehova. A „kdeutils3-extra” csomag tartalmazza, azt kell telepíteni.
Keresésnél érdemes a „részletes leírás”-t is bepipálni, a kde3 beépített alkalmazásait csak így tudod megtalálni.Köszönöm, lehet azért nem tökéletes a superkarambám, mert nem teljes amit letöltöttem, valami python csomagot kér sokszor… megnézem amit javasoltál.
Simico wrote:Nem kell felvenni semmit sehova. A „kdeutils3-extra” csomag tartalmazza, azt kell telepíteni.
Keresésnél érdemes a „részletes leírás”-t is bepipálni, a kde3 beépített alkalmazásait csak így tudod megtalálni.Köszönöm, lehet azért nem tökéletes a superkarambám, mert nem teljes amit letöltöttem, valami python csomagot kér sokszor… megnézem amit javasoltál.
kisbetu wrote:Akkor úgy menjek ezután vinyót venni, hogy nekem adjanak XP drivert is hozzá?Háááátt… ha jáccani akarsz egy XP-s rendszeren akkó elképzelhető, de ha jó neked az, hogy egy oprendszer egyből felkucorodik bármilyen hard disk-re akkor maradj a Linux-nál 🙂
kisbetu wrote:Akkor úgy menjek ezután vinyót venni, hogy nekem adjanak XP drivert is hozzá?Háááátt… ha jáccani akarsz egy XP-s rendszeren akkó elképzelhető, de ha jó neked az, hogy egy oprendszer egyből felkucorodik bármilyen hard disk-re akkor maradj a Linux-nál 🙂
kisbetu wrote:Lemezhez driver? Power-gombhoz nem kéne?A lemezt a lemezvezérlőnek kell kezelni.
Az XP-hez kell egy kislemez valóban, mert a SATA-s lemezekkel nem tud nélküle mit kezdeni (talán újabb gépek BIOS-a már megoldotta ezt ).
kisbetu wrote:Lemezhez driver? Power-gombhoz nem kéne?A lemezt a lemezvezérlőnek kell kezelni.
Az XP-hez kell egy kislemez valóban, mert a SATA-s lemezekkel nem tud nélküle mit kezdeni (talán újabb gépek BIOS-a már megoldotta ezt ).
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, ha átnéztem a xorg.conf tartalmát és el merem kezdeni végre a driver cserét, beszámolok a fejleményekről (nomeg keresgélek még infókat a „barátommal ” 🙂
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, ha átnéztem a xorg.conf tartalmát és el merem kezdeni végre a driver cserét, beszámolok a fejleményekről (nomeg keresgélek még infókat a „barátommal ” 🙂
http://download.opensuse.org/repositories/home:/netmax/openSUSE_11.0
ezt felvettem a repók közé és innen le lehet tölteni.
-
SzerzőBejegyzés