Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 11.0-hoz superkaramba KDE 3.5-höz van? #2178553
    Tony Magic
    Felhasználó

      Letöltöttem amit javasoltál, ám azzal is ugyan ez a probléma:

      „You do not have PyQT installed. This is a critical dependency for Liquid Weather ++. Please install it and try again.”
      Kikerestem a repókból olyat amiben van ez a PyQT és hiába telepítettem ezzel a hibaüzenettel kifagy a superkaramba. Mindjárt írom mit telepítettem pontosan.
      Csatoltam egy fotót amin rajta van amit utoljára telepítettem.

      Hozzászólás: 11.0-hoz superkaramba KDE 3.5-höz van? #2178550
      Tony Magic
      Felhasználó
        Simico wrote:
        Nem kell felvenni semmit sehova. A „kdeutils3-extra” csomag tartalmazza, azt kell telepíteni.
        Keresésnél érdemes a „részletes leírás”-t is bepipálni, a kde3 beépített alkalmazásait csak így tudod megtalálni.

        Köszönöm, lehet azért nem tökéletes a superkarambám, mert nem teljes amit letöltöttem, valami python csomagot kér sokszor… megnézem amit javasoltál.

        Hozzászólás: 11.0-hoz superkaramba KDE 3.5-höz van? #2178551
        Tony Magic
        Felhasználó
          Simico wrote:
          Nem kell felvenni semmit sehova. A „kdeutils3-extra” csomag tartalmazza, azt kell telepíteni.
          Keresésnél érdemes a „részletes leírás”-t is bepipálni, a kde3 beépített alkalmazásait csak így tudod megtalálni.

          Köszönöm, lehet azért nem tökéletes a superkarambám, mert nem teljes amit letöltöttem, valami python csomagot kér sokszor… megnézem amit javasoltál.

          Hozzászólás: Driver keresés ASPIRE 5730ZG -hez #2178599
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Akkor úgy menjek ezután vinyót venni, hogy nekem adjanak XP drivert is hozzá?

            Háááátt… ha jáccani akarsz egy XP-s rendszeren akkó elképzelhető, de ha jó neked az, hogy egy oprendszer egyből felkucorodik bármilyen hard disk-re akkor maradj a Linux-nál 🙂

            Hozzászólás: Driver keresés ASPIRE 5730ZG -hez #2178600
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Akkor úgy menjek ezután vinyót venni, hogy nekem adjanak XP drivert is hozzá?

              Háááátt… ha jáccani akarsz egy XP-s rendszeren akkó elképzelhető, de ha jó neked az, hogy egy oprendszer egyből felkucorodik bármilyen hard disk-re akkor maradj a Linux-nál 🙂

              Hozzászólás: Driver keresés ASPIRE 5730ZG -hez #2178593
              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Lemezhez driver? Power-gombhoz nem kéne?

                A lemezt a lemezvezérlőnek kell kezelni.

                Az XP-hez kell egy kislemez valóban, mert a SATA-s lemezekkel nem tud nélküle mit kezdeni (talán újabb gépek BIOS-a már megoldotta ezt ).

                Hozzászólás: Driver keresés ASPIRE 5730ZG -hez #2178594
                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Lemezhez driver? Power-gombhoz nem kéne?

                  A lemezt a lemezvezérlőnek kell kezelni.

                  Az XP-hez kell egy kislemez valóban, mert a SATA-s lemezekkel nem tud nélküle mit kezdeni (talán újabb gépek BIOS-a már megoldotta ezt ).

                  Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178581
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, ha átnéztem a xorg.conf tartalmát és el merem kezdeni végre a driver cserét, beszámolok a fejleményekről (nomeg keresgélek még infókat a „barátommal ”  🙂

                    Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178582
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, ha átnéztem a xorg.conf tartalmát és el merem kezdeni végre a driver cserét, beszámolok a fejleményekről (nomeg keresgélek még infókat a „barátommal ”  🙂

                      Hozzászólás: 11.0-hoz superkaramba KDE 3.5-höz van? #2178546
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        http://download.opensuse.org/repositories/home:/netmax/openSUSE_11.0

                        ezt felvettem a repók közé és innen le lehet tölteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 2,708