Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Én is szeretlek 😛Tony Magic wrote:kisbetu titokban már vártam a sexuális ajánlatodat, máris szép lesz az éjszakám 🙂
Nem titkoltad túlságosan…
Ebben az eltorzult világban legalább Mi legyünk őszinték 😛
Nos nekem sikerült életre keltenem a 3D-t.
Nos nekem sikerült életre keltenem a 3D-t.
http://en.opensuse.org/ATI#openSUSE_10.3_and_openSUSE_11.0
Innen feltettem a drivert, a konzolon végrehajtottam amit írtak, majd reboot. glxgears 370 fps-t mutat, holott 5000 felett kellene lennie az értéknek. Bekapcsoltam a 3D-t a sax2-ben, ám semmi változás. Melyik log-ot mutassam meg annak aki ért hozzá, hogy mit lehet tenni ilyen helyzetben?
kisbetu ha megadod az emailodat akkor neked mindegyik logot elküldöm 😛http://en.opensuse.org/ATI#openSUSE_10.3_and_openSUSE_11.0
Innen feltettem a drivert, a konzolon végrehajtottam amit írtak, majd reboot. glxgears 370 fps-t mutat, holott 5000 felett kellene lennie az értéknek. Bekapcsoltam a 3D-t a sax2-ben, ám semmi változás. Melyik log-ot mutassam meg annak aki ért hozzá, hogy mit lehet tenni ilyen helyzetben?
kisbetu ha megadod az emailodat akkor neked mindegyik logot elküldöm 😛kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A sax2 képes olyan beírásokra ami után nem megy a grafikus felület.De te bebizonyítottad, hogy mc-vel csak olyanokat tudsz készíteni.
Szerintem ne égesd tovább a susét, használj ubuntut.
Én is szeretlek 😛
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A sax2 képes olyan beírásokra ami után nem megy a grafikus felület.De te bebizonyítottad, hogy mc-vel csak olyanokat tudsz készíteni.
Szerintem ne égesd tovább a susét, használj ubuntut.
Én is szeretlek 😛
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Megpróbáltam csökkentett módban az midnight commanderrel a xorg.conf-ot átszerkeszteni,Tito szeretettel vár égi partizáncsapatába.
A sax2 neked miért nem jó?A sax2 képes olyan beírásokra ami után nem megy a grafikus felület. Tapasztaltam is ilyet még a 10.3 alatt is.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Megpróbáltam csökkentett módban az midnight commanderrel a xorg.conf-ot átszerkeszteni,Tito szeretettel vár égi partizáncsapatába.
A sax2 neked miért nem jó?A sax2 képes olyan beírásokra ami után nem megy a grafikus felület. Tapasztaltam is ilyet még a 10.3 alatt is.
salaud wrote:Talán ha azt a kb 20 angol szót tartalmazó két mondatot lefordítanád, ami még ott vagyon kiírva, nem kérdeztél volna ilyen banális ostobaságot…
A rendszer mindössze annyiról tájékoztatott, hogy mivel a kereső újraindexeli az adatokat, kicsit lassabb lesz, amíg befejezi…A választ köszönöm.
-
SzerzőBejegyzés