Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó

      Feltettem az 1 click-es drivert, majd van kép rendesen, ugyanakkor a 3D-s gyorsítás nem működik. 10.3 alatt volt tökéletes 3D-s gyorsításom. Csatoltam a xorg.conf-omat és a xorg.99.log-ot, hátha valaki megfejti mi is a titok.

      Hozzászólás: suse 11.0 skype honnan tölthető hozzá? #2177936
      Tony Magic
      Felhasználó
        sz_lali wrote:
        Ott van az.
        Opensuse 10+ alatt.

        Nálam megy 11.0 -n.

        Lajcsi

        Köszönöm, megy most már nekem is. Azt tapasztaltam, hogy letöltése után csak ráklikk, majd telepítés, ekkor azt írta ki, hogy nem telepíthető. Most kijelöltem a yast-nak, hogy a desktopról telepítse és így most feltelepült, működik.

        Hozzászólás: suse 11.0 skype honnan tölthető hozzá? #2177937
        Tony Magic
        Felhasználó
          sz_lali wrote:
          Ott van az.
          Opensuse 10+ alatt.

          Nálam megy 11.0 -n.

          Lajcsi

          Köszönöm, megy most már nekem is. Azt tapasztaltam, hogy letöltése után csak ráklikk, majd telepítés, ekkor azt írta ki, hogy nem telepíthető. Most kijelöltem a yast-nak, hogy a desktopról telepítse és így most feltelepült, működik.

          Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177124
          Tony Magic
          Felhasználó

            Az avidemux-al eljutok oda, hogy beállítom a felbontást, leokézom és hiába mentem el, az eredeti felbontással történik meg a mentés és nem az általam beállítottra. Az oldalon ahol a leírása van csak annyit árulnak el, hogy hogyan állítsd be az értéket, mire vigyázz és hogy okét nyomj a végén, ne aply-t és ezzel vége.

            http://www.avidemux.org/admWiki/index.php?title=Video_filter_Resize

            Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177125
            Tony Magic
            Felhasználó

              Az avidemux-al eljutok oda, hogy beállítom a felbontást, leokézom és hiába mentem el, az eredeti felbontással történik meg a mentés és nem az általam beállítottra. Az oldalon ahol a leírása van csak annyit árulnak el, hogy hogyan állítsd be az értéket, mire vigyázz és hogy okét nyomj a végén, ne aply-t és ezzel vége.

              http://www.avidemux.org/admWiki/index.php?title=Video_filter_Resize

              Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177120
              Tony Magic
              Felhasználó
                vadkan wrote:
                Tony Magic wrote:
                10.3 alá keresek olyan programot, ami pl.:720X576, és ezt szeretném kisebb felbontásúvá 384×288-asra átalakítani. Tud valaki ilyet ami képes hangcsúszás nélkül is ezt megtenni?

                Van egy ManDVD nevü program is amelyet még a PCLinuxOS időszakomban próbáltam és ha nem csal az emlékezetem az képes megfelelni az igényeidnek.

                Ha jól olvasom a lapját ez csak DVD készítést tudja, illetve hasonló szerkesztéseket.

                ui: feltettem és csak dvd illetve bemutatók készítésére való. Azért köszönöm a segítő szándékodat.

                Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177121
                Tony Magic
                Felhasználó
                  vadkan wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  10.3 alá keresek olyan programot, ami pl.:720X576, és ezt szeretném kisebb felbontásúvá 384×288-asra átalakítani. Tud valaki ilyet ami képes hangcsúszás nélkül is ezt megtenni?

                  Van egy ManDVD nevü program is amelyet még a PCLinuxOS időszakomban próbáltam és ha nem csal az emlékezetem az képes megfelelni az igényeidnek.

                  Ha jól olvasom a lapját ez csak DVD készítést tudja, illetve hasonló szerkesztéseket.

                  ui: feltettem és csak dvd illetve bemutatók készítésére való. Azért köszönöm a segítő szándékodat.

                  Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177118
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    sajna most sem tudok még Angolul:( )

                    A sajna az, hogy magyarul sem tudsz, nemcsak angolul.

                    Örülök, hogy itten vagy te oszt néhha szeméjeskecc is, így nem unalmas a forrum.  😛

                    Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177119
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      sajna most sem tudok még Angolul:( )

                      A sajna az, hogy magyarul sem tudsz, nemcsak angolul.

                      Örülök, hogy itten vagy te oszt néhha szeméjeskecc is, így nem unalmas a forrum.  😛

                      Hozzászólás: 10.3 avi felbontásának megváltoztatása. #2177110
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget. (aki még nem tudná, sajna most sem tudok még Angolul:( )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 2,708