Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Feltettem az 1 click-es drivert, majd van kép rendesen, ugyanakkor a 3D-s gyorsítás nem működik. 10.3 alatt volt tökéletes 3D-s gyorsításom. Csatoltam a xorg.conf-omat és a xorg.99.log-ot, hátha valaki megfejti mi is a titok.
sz_lali wrote:Ott van az.
Opensuse 10+ alatt.Nálam megy 11.0 -n.
Lajcsi
Köszönöm, megy most már nekem is. Azt tapasztaltam, hogy letöltése után csak ráklikk, majd telepítés, ekkor azt írta ki, hogy nem telepíthető. Most kijelöltem a yast-nak, hogy a desktopról telepítse és így most feltelepült, működik.
sz_lali wrote:Ott van az.
Opensuse 10+ alatt.Nálam megy 11.0 -n.
Lajcsi
Köszönöm, megy most már nekem is. Azt tapasztaltam, hogy letöltése után csak ráklikk, majd telepítés, ekkor azt írta ki, hogy nem telepíthető. Most kijelöltem a yast-nak, hogy a desktopról telepítse és így most feltelepült, működik.
Az avidemux-al eljutok oda, hogy beállítom a felbontást, leokézom és hiába mentem el, az eredeti felbontással történik meg a mentés és nem az általam beállítottra. Az oldalon ahol a leírása van csak annyit árulnak el, hogy hogyan állítsd be az értéket, mire vigyázz és hogy okét nyomj a végén, ne aply-t és ezzel vége.
http://www.avidemux.org/admWiki/index.php?title=Video_filter_Resize
Az avidemux-al eljutok oda, hogy beállítom a felbontást, leokézom és hiába mentem el, az eredeti felbontással történik meg a mentés és nem az általam beállítottra. Az oldalon ahol a leírása van csak annyit árulnak el, hogy hogyan állítsd be az értéket, mire vigyázz és hogy okét nyomj a végén, ne aply-t és ezzel vége.
http://www.avidemux.org/admWiki/index.php?title=Video_filter_Resize
vadkan wrote:Tony Magic wrote:10.3 alá keresek olyan programot, ami pl.:720X576, és ezt szeretném kisebb felbontásúvá 384×288-asra átalakítani. Tud valaki ilyet ami képes hangcsúszás nélkül is ezt megtenni?Van egy ManDVD nevü program is amelyet még a PCLinuxOS időszakomban próbáltam és ha nem csal az emlékezetem az képes megfelelni az igényeidnek.
Ha jól olvasom a lapját ez csak DVD készítést tudja, illetve hasonló szerkesztéseket.
ui: feltettem és csak dvd illetve bemutatók készítésére való. Azért köszönöm a segítő szándékodat.
vadkan wrote:Tony Magic wrote:10.3 alá keresek olyan programot, ami pl.:720X576, és ezt szeretném kisebb felbontásúvá 384×288-asra átalakítani. Tud valaki ilyet ami képes hangcsúszás nélkül is ezt megtenni?Van egy ManDVD nevü program is amelyet még a PCLinuxOS időszakomban próbáltam és ha nem csal az emlékezetem az képes megfelelni az igényeidnek.
Ha jól olvasom a lapját ez csak DVD készítést tudja, illetve hasonló szerkesztéseket.
ui: feltettem és csak dvd illetve bemutatók készítésére való. Azért köszönöm a segítő szándékodat.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:sajna most sem tudok még Angolul:( )A sajna az, hogy magyarul sem tudsz, nemcsak angolul.
Örülök, hogy itten vagy te oszt néhha szeméjeskecc is, így nem unalmas a forrum. 😛
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:sajna most sem tudok még Angolul:( )A sajna az, hogy magyarul sem tudsz, nemcsak angolul.
Örülök, hogy itten vagy te oszt néhha szeméjeskecc is, így nem unalmas a forrum. 😛
Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget. (aki még nem tudná, sajna most sem tudok még Angolul:( )
-
SzerzőBejegyzés