Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó
      uzsolt wrote:
      mount

      Igen, jo a mount.
      Az fstab tartalma:

      devpts  /dev/pts  devpts  mode=0620,gid=5 0 0
      proc    /proc      proc    defaults 0 0
      sysfs  /sys      sysfs  noauto 0 0

      Mi alapjan tudom, hogy mit es hova kell mountoljak ?

      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        A Mycomputer-re klikk

        Terminál, mesterem, terminál!

        Ez jogos felvetes, csupan azzal van gondom, hogy nem tudom hova csatolta fel a suse a particiokat. Hmmm.. na menek es a baratomtol megkerdezem mi erre a parancs.

        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          A Mycomputer-re klikk

          Terminál, mesterem, terminál!

          Ez jogos felvetes, csupan azzal van gondom, hogy nem tudom hova csatolta fel a suse a particiokat. Hmmm.. na menek es a baratomtol megkerdezem mi erre a parancs.

          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            El nem bírom képzelni, hogy a live disztród mit csatol fel, milyen joggal, hová.

            El nem bírom képzelni, hogy éppen milyen joggal vagy bent a rendszerben.

            Azt sem bírtam elképzelni, milyen járművel akarsz belelépni a partíciókba.

            DE MÁR NEM IS ÉRDEKEL.

            Keresd meg egyedül.

            Puszi  🙂

            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              El nem bírom képzelni, hogy a live disztród mit csatol fel, milyen joggal, hová.

              El nem bírom képzelni, hogy éppen milyen joggal vagy bent a rendszerben.

              Azt sem bírtam elképzelni, milyen járművel akarsz belelépni a partíciókba.

              DE MÁR NEM IS ÉRDEKEL.

              Keresd meg egyedül.

              Puszi  🙂

              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                „látod” Mit látsz? Én nem látom…
                „belemenni” Én például nem tudok belemenni egyik partícióba sem, mert a lában nagyobb, mint a vinyó lemeze.

                Nem lehetne egy kis szakmaiságot belevinni a dologba?

                😛

                A Mycomputer-re klikk es ott megmutatja mik vannak felcsatolva am nem tudom egyiket sem megnyitni csak ikon van a particiokrol es az adatai.

                Pontosan erted mi a problema, fogadni mernek, hogy rajtad kivul mindenki erti….

                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  „látod” Mit látsz? Én nem látom…
                  „belemenni” Én például nem tudok belemenni egyik partícióba sem, mert a lában nagyobb, mint a vinyó lemeze.

                  Nem lehetne egy kis szakmaiságot belevinni a dologba?

                  😛

                  A Mycomputer-re klikk es ott megmutatja mik vannak felcsatolva am nem tudom egyiket sem megnyitni csak ikon van a particiokrol es az adatai.

                  Pontosan erted mi a problema, fogadni mernek, hogy rajtad kivul mindenki erti….

                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Annyi lett a valtozas, hogy most nekem is csak fekete lett a kepernyom az ujra inditas utan. Gondolom a xorg.conf/ban lett valami elcseszve. Most a suse 11.0 Live cd-rol bootoltam. Latom, hogy mik vannak felcsatolva, csak bele nem tudok menni egyik felcsatolt particioba sem. Van otlete valakinek, hogy mikeppen tudom ide bemasolni a xorg.conf-omat ilyen korulmenyek kozott ?

                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Annyi lett a valtozas, hogy most nekem is csak fekete lett a kepernyom az ujra inditas utan. Gondolom a xorg.conf/ban lett valami elcseszve. Most a suse 11.0 Live cd-rol bootoltam. Latom, hogy mik vannak felcsatolva, csak bele nem tudok menni egyik felcsatolt particioba sem. Van otlete valakinek, hogy mikeppen tudom ide bemasolni a xorg.conf-omat ilyen korulmenyek kozott ?

                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Feltettem az 1 click-es drivert, majd van kép rendesen, ugyanakkor a 3D-s gyorsítás nem működik. 10.3 alatt volt tökéletes 3D-s gyorsításom. Csatoltam a xorg.conf-omat és a xorg.99.log-ot, hátha valaki megfejti mi is a titok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 2,708