Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:mount
Igen, jo a mount.
Az fstab tartalma:devpts /dev/pts devpts mode=0620,gid=5 0 0
proc /proc proc defaults 0 0
sysfs /sys sysfs noauto 0 0Mi alapjan tudom, hogy mit es hova kell mountoljak ?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A Mycomputer-re klikkTerminál, mesterem, terminál!
Ez jogos felvetes, csupan azzal van gondom, hogy nem tudom hova csatolta fel a suse a particiokat. Hmmm.. na menek es a baratomtol megkerdezem mi erre a parancs.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A Mycomputer-re klikkTerminál, mesterem, terminál!
Ez jogos felvetes, csupan azzal van gondom, hogy nem tudom hova csatolta fel a suse a particiokat. Hmmm.. na menek es a baratomtol megkerdezem mi erre a parancs.
kisbetu wrote:El nem bírom képzelni, hogy a live disztród mit csatol fel, milyen joggal, hová.El nem bírom képzelni, hogy éppen milyen joggal vagy bent a rendszerben.
Azt sem bírtam elképzelni, milyen járművel akarsz belelépni a partíciókba.
DE MÁR NEM IS ÉRDEKEL.
Keresd meg egyedül.
Puszi 🙂
kisbetu wrote:El nem bírom képzelni, hogy a live disztród mit csatol fel, milyen joggal, hová.El nem bírom képzelni, hogy éppen milyen joggal vagy bent a rendszerben.
Azt sem bírtam elképzelni, milyen járművel akarsz belelépni a partíciókba.
DE MÁR NEM IS ÉRDEKEL.
Keresd meg egyedül.
Puszi 🙂
kisbetu wrote:„látod” Mit látsz? Én nem látom…
„belemenni” Én például nem tudok belemenni egyik partícióba sem, mert a lában nagyobb, mint a vinyó lemeze.Nem lehetne egy kis szakmaiságot belevinni a dologba?
😛
A Mycomputer-re klikk es ott megmutatja mik vannak felcsatolva am nem tudom egyiket sem megnyitni csak ikon van a particiokrol es az adatai.
Pontosan erted mi a problema, fogadni mernek, hogy rajtad kivul mindenki erti….
kisbetu wrote:„látod” Mit látsz? Én nem látom…
„belemenni” Én például nem tudok belemenni egyik partícióba sem, mert a lában nagyobb, mint a vinyó lemeze.Nem lehetne egy kis szakmaiságot belevinni a dologba?
😛
A Mycomputer-re klikk es ott megmutatja mik vannak felcsatolva am nem tudom egyiket sem megnyitni csak ikon van a particiokrol es az adatai.
Pontosan erted mi a problema, fogadni mernek, hogy rajtad kivul mindenki erti….
Annyi lett a valtozas, hogy most nekem is csak fekete lett a kepernyom az ujra inditas utan. Gondolom a xorg.conf/ban lett valami elcseszve. Most a suse 11.0 Live cd-rol bootoltam. Latom, hogy mik vannak felcsatolva, csak bele nem tudok menni egyik felcsatolt particioba sem. Van otlete valakinek, hogy mikeppen tudom ide bemasolni a xorg.conf-omat ilyen korulmenyek kozott ?
Annyi lett a valtozas, hogy most nekem is csak fekete lett a kepernyom az ujra inditas utan. Gondolom a xorg.conf/ban lett valami elcseszve. Most a suse 11.0 Live cd-rol bootoltam. Latom, hogy mik vannak felcsatolva, csak bele nem tudok menni egyik felcsatolt particioba sem. Van otlete valakinek, hogy mikeppen tudom ide bemasolni a xorg.conf-omat ilyen korulmenyek kozott ?
Feltettem az 1 click-es drivert, majd van kép rendesen, ugyanakkor a 3D-s gyorsítás nem működik. 10.3 alatt volt tökéletes 3D-s gyorsításom. Csatoltam a xorg.conf-omat és a xorg.99.log-ot, hátha valaki megfejti mi is a titok.
-
SzerzőBejegyzés