Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem települ fel semmi a pacmanon találtak közül, ma megint ennyi időm volt, ha kipróbáltam minden általam ismert lehetőséget jelzem mire jutottam.
Addig is köszönöm még egyszer a segítséget.balzamon wrote:Mi lenne, ha csak ennyit írnál bele:ntfs-3g defaults 0 0
Há nemtom mi lenne, merthogy nem ismerem a defaulthoz tartozó működést. Az fstabba beírva mire számíthatok működésileg szerinted?
balzamon wrote:Mi lenne, ha csak ennyit írnál bele:ntfs-3g defaults 0 0
Há nemtom mi lenne, merthogy nem ismerem a defaulthoz tartozó működést. Az fstabba beírva mire számíthatok működésileg szerinted?
uzsolt wrote:Egy kis dézsavíz.Ne keverd a szezont a fa…ommal 😛
Tudok írni-olvasni a csatolt ntfs-re, csak a Firefox nem….uzsolt wrote:Egy kis dézsavíz.Ne keverd a szezont a fa…ommal 😛
Tudok írni-olvasni a csatolt ntfs-re, csak a Firefox nem….bacsi2 wrote:Akkor részemről passz.Esetleg a _konkrét_ hibaüzenet érdekelne, amit a firefox ad, amikor menteni akarsz. + Megnézném, terminálból indtítva nem ad-é esetleg több információt?
Meg ahogy elnézem, ez egy bug lehet, ami létezik más disztrók alatt is:
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/firefox/+bug/65164
http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=9&t=640530&start=0&st=0&sk=t&sd=aKöszönöm, hogy utána néztél, így hagyom bugnak, megoldom a letöltést másképp.
bacsi2 wrote:Akkor részemről passz.Esetleg a _konkrét_ hibaüzenet érdekelne, amit a firefox ad, amikor menteni akarsz. + Megnézném, terminálból indtítva nem ad-é esetleg több információt?
Meg ahogy elnézem, ez egy bug lehet, ami létezik más disztrók alatt is:
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/firefox/+bug/65164
http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=9&t=640530&start=0&st=0&sk=t&sd=aKöszönöm, hogy utána néztél, így hagyom bugnak, megoldom a letöltést másképp.
bacsi2 wrote:Firefox a te neved alól fut -ugye?Code:ps -eF | grep firefoxps -eF | grep firefox
tony 7805 3909 0 965 1396 0 16:07 ? 00:00:00 /bin/sh /usr/bin/firefox
tony 7810 7805 13 39923 59372 0 16:07 ? 00:00:06 /usr/lib/firefox/firefox-bin
tony 7844 7834 0 751 756 0 16:08 pts/1 00:00:00 grep firefoxbacsi2 wrote:Firefox a te neved alól fut -ugye?Code:ps -eF | grep firefoxps -eF | grep firefox
tony 7805 3909 0 965 1396 0 16:07 ? 00:00:00 /bin/sh /usr/bin/firefox
tony 7810 7805 13 39923 59372 0 16:07 ? 00:00:06 /usr/lib/firefox/firefox-bin
tony 7844 7834 0 751 756 0 16:08 pts/1 00:00:00 grep firefoxErre gondolsz ugye?
Ami furcsa, hogy sima felhasználóként suse alól tudok rá írni, törölni és minden egyebet, csak a Firefox nem menti el rá amit letöltök. -
SzerzőBejegyzés