Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Annyi változás történt, hogy találtam 64MB régi pont a gépbe való ramot, így 96Mb-al már szépen felment a debian és xfce-vel gyorsnak mondhatom. Kérdésem az, hogy hasonlóan a yast-hoz be tudom állítani a frissítéseket, tűzfalat? Egyébként azonnal volt netem amikor felállt a rendszer. Illetve annyit még, hogy nem találtam meg az óra beállítását. Tudtok segíteni? ( dobjatok meg kővel,de annyi egyéb elfoglaltságom van, hogy nincs időm utána olvasni 🙁 ).
Annyi változás történt, hogy találtam 64MB régi pont a gépbe való ramot, így 96Mb-al már szépen felment a debian és xfce-vel gyorsnak mondhatom. Kérdésem az, hogy hasonlóan a yast-hoz be tudom állítani a frissítéseket, tűzfalat? Egyébként azonnal volt netem amikor felállt a rendszer. Illetve annyit még, hogy nem találtam meg az óra beállítását. Tudtok segíteni? ( dobjatok meg kővel,de annyi egyéb elfoglaltságom van, hogy nincs időm utána olvasni 🙁 ).
kisbetu wrote:distrowatch.comfelül jobbra: keresés
utána:
(fenn középen)
distribution category: old computers
(alul)
activesubmit
12 disztrót sorol fel.
Tapasztalatom nincs velük, puppyt és damnsmallt már tettem fel 32 megára.
Lassú volt. A gép is alatta.Köszönöm szépen, megnézem.
kisbetu wrote:distrowatch.comfelül jobbra: keresés
utána:
(fenn középen)
distribution category: old computers
(alul)
activesubmit
12 disztrót sorol fel.
Tapasztalatom nincs velük, puppyt és damnsmallt már tettem fel 32 megára.
Lassú volt. A gép is alatta.Köszönöm szépen, megnézem.
Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket.
Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket.
Ez a debian 4.0 nem óhajtja az igazságot a kevés ram miatt. Van tapasztalata valakinek, hogy xfce4-el, vagy még kevesebb erőforrást igénylő ablak kezelővel milyen Linux-ot próbáljak feltenni a P-II 366Mhz és 32 MB-os gépre? Slax-nak melyik veziója telepíthető?
Ez a debian 4.0 nem óhajtja az igazságot a kevés ram miatt. Van tapasztalata valakinek, hogy xfce4-el, vagy még kevesebb erőforrást igénylő ablak kezelővel milyen Linux-ot próbáljak feltenni a P-II 366Mhz és 32 MB-os gépre? Slax-nak melyik veziója telepíthető?
mount local filesystem – failed gondolom az álmos könyvek szerint ez nem jelent jót. Ezt láttam még meg amikor betölti a rendszert.
mount local filesystem – failed gondolom az álmos könyvek szerint ez nem jelent jót. Ezt láttam még meg amikor betölti a rendszert.
-
SzerzőBejegyzés