Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote::p
Ebből aztán tényleg mindenki tudja, mi volt a hibaüzenet.
Tudod, a segítségért meg is kell dolgozni.Jóvanna, tudom… minnyá megyek és leírom 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote::pEbből aztán tényleg mindenki tudja, mi volt a hibaüzenet.
Tudod, a segítségért meg is kell dolgozni.Jóvanna, tudom… minnyá megyek és leírom 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:/Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón.Nem azt írtad, hogy minden angolul van?
:p
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:/Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón.Nem azt írtad, hogy minden angolul van?
:p
/tmp/.x11-unix könyvtárt nem tudta létrehozni így nem indul az xfce azt írta ki nekem. Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón. A cd meghajtó IDE2 slave-nek van bekötve. Mivel bírhatom rá, hogy létrehozz azt a /tmp/.X11-unix könyvtárt? Gondolom oda pakolná az xfce4 indító dolgait.
/tmp/.x11-unix könyvtárt nem tudta létrehozni így nem indul az xfce azt írta ki nekem. Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón. A cd meghajtó IDE2 slave-nek van bekötve. Mivel bírhatom rá, hogy létrehozz azt a /tmp/.X11-unix könyvtárt? Gondolom oda pakolná az xfce4 indító dolgait.
sany wrote:Tony Magic wrote:Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.
telepítsd a gdm-et és elvileg gui alatt kell legyen a login. 🙂
Angolul ír mindent a telepítésnél, így nem tudom miképpen tudom telepíteni a gdm-et…. tudsz segíteni ötlettel?
sany wrote:Tony Magic wrote:Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.
telepítsd a gdm-et és elvileg gui alatt kell legyen a login. 🙂
Angolul ír mindent a telepítésnél, így nem tudom miképpen tudom telepíteni a gdm-et…. tudsz segíteni ötlettel?
Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?
startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.
Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?
startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.
-
SzerzőBejegyzés