Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168902
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      :p

      Ebből aztán tényleg mindenki tudja, mi volt a hibaüzenet.
      Tudod, a segítségért meg is kell dolgozni.

      Jóvanna, tudom… minnyá megyek és leírom 🙂

      Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168903
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        :p

        Ebből aztán tényleg mindenki tudja, mi volt a hibaüzenet.
        Tudod, a segítségért meg is kell dolgozni.

        Jóvanna, tudom… minnyá megyek és leírom 🙂

        Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168898
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          /Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón.

          Nem azt írtad, hogy minden angolul van?

          :p

          Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168899
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Tony Magic wrote:
            /Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón.

            Nem azt írtad, hogy minden angolul van?

            :p

            Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168894
            Tony Magic
            Felhasználó

              /tmp/.x11-unix könyvtárt nem tudta létrehozni így nem indul az xfce azt írta ki nekem. Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón. A cd meghajtó IDE2 slave-nek van bekötve. Mivel bírhatom rá, hogy létrehozz azt a /tmp/.X11-unix könyvtárt? Gondolom oda pakolná az xfce4 indító dolgait.

              Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168895
              Tony Magic
              Felhasználó

                /tmp/.x11-unix könyvtárt nem tudta létrehozni így nem indul az xfce azt írta ki nekem. Az apt-get install gdm-re azt írta ki, hogy nem találja az E meghajtón. A cd meghajtó IDE2 slave-nek van bekötve. Mivel bírhatom rá, hogy létrehozz azt a /tmp/.X11-unix könyvtárt? Gondolom oda pakolná az xfce4 indító dolgait.

                Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168890
                Tony Magic
                Felhasználó
                  sany wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?

                  startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.

                  telepítsd a gdm-et és elvileg gui alatt kell legyen a login. 🙂

                  Angolul ír mindent a telepítésnél, így nem tudom miképpen tudom telepíteni a gdm-et…. tudsz segíteni ötlettel?

                  Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168891
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    sany wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?

                    startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.

                    telepítsd a gdm-et és elvileg gui alatt kell legyen a login. 🙂

                    Angolul ír mindent a telepítésnél, így nem tudom miképpen tudom telepíteni a gdm-et…. tudsz segíteni ötlettel?

                    Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168886
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?

                      startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.

                      Hozzászólás: P-II 366 Mhz 32 Mb rammal nincs ablakozó. #2168887
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Újra telepítettem a debiant illetve még telepedik és láttam, hogy az xfce-t is feltette. Legutóbb konzolos felületet kaptam és ott kérte a bejelentkezést, ha még egyszer így lenne, akkor milyen paranccsal tudom az xfce-t elindítani?

                        startxfce4 parancsot találtam egyik fórumon, ha bejön a konzol ezzel megpróbálom és írok mi lett.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 2,708