Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu nálad volt az okosság kulcsa.
Sajnos az ész további bajokkal is jár..
Azért köszönöm, hogy ennyit is segítettél, majd ha sok időm lesz elkezdek kísérletezni.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu nálad volt az okosság kulcsa.Sajnos az ész további bajokkal is jár..
Azért köszönöm, hogy ennyit is segítettél, majd ha sok időm lesz elkezdek kísérletezni.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A csomagkezelőben benne van. Ezért nem is értem, miért írja ki a bash, hogy nincsen ilyen.Ha tovább nézed a csomagkezelőt, találsz egy filelista menüt.
Nézd meg a /bin alatti progikat.Nálam xgl-switch szerepel.
(Bár nekem nincs fenn Gnome. Meg nem is 10.3…)
kisbetu nálad volt az okosság kulcsa. Beírtam konzolba superuserként, hogy: xgl-switch –enable-xgl és reboot után indul az xgl és egyből a compiz fogad. Eddig ha elé tettem a parancsnak, hogy gnome- mint ahogyan ezt írta is az opensuse oldalon az xgl indítására. Most nem tudom mi változott meg a compiz-fusionnal együtt, de már csak a fent leírt módon indult el. A compiz fusion viszont nem megy, hiába indítom el a rendszer – egyéb programok – Compiz Fusion-t, megjelenik az ikon a tálcán, de az effekteket nem csinálja. Remélem nem a frissítések ügyeskedtek valamit.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A csomagkezelőben benne van. Ezért nem is értem, miért írja ki a bash, hogy nincsen ilyen.Ha tovább nézed a csomagkezelőt, találsz egy filelista menüt.
Nézd meg a /bin alatti progikat.Nálam xgl-switch szerepel.
(Bár nekem nincs fenn Gnome. Meg nem is 10.3…)
kisbetu nálad volt az okosság kulcsa. Beírtam konzolba superuserként, hogy: xgl-switch –enable-xgl és reboot után indul az xgl és egyből a compiz fogad. Eddig ha elé tettem a parancsnak, hogy gnome- mint ahogyan ezt írta is az opensuse oldalon az xgl indítására. Most nem tudom mi változott meg a compiz-fusionnal együtt, de már csak a fent leírt módon indult el. A compiz fusion viszont nem megy, hiába indítom el a rendszer – egyéb programok – Compiz Fusion-t, megjelenik az ikon a tálcán, de az effekteket nem csinálja. Remélem nem a frissítések ügyeskedtek valamit.
A csomagkezelőben benne van. Ezért nem is értem, miért írja ki a bash, hogy nincsen ilyen.
A csomagkezelőben benne van. Ezért nem is értem, miért írja ki a bash, hogy nincsen ilyen.
uzsolt wrote:Próbáld már meg kézzel kiadni!Konzolban superuserként sem indul az xgl, ezt kapom: # gnome-xgl-switch –enable-xgl
bash: gnome-xgl-switch: command not founduzsolt wrote:Próbáld már meg kézzel kiadni!Konzolban superuserként sem indul az xgl, ezt kapom: # gnome-xgl-switch –enable-xgl
bash: gnome-xgl-switch: command not foundzoltan22 wrote:A hianyolt program letezik a rendszereden? Allitolag a compiz csomag tartalmazza.Az összes compiz-al kapcsolatos cucc fent van, folyamatosan frissítem is.
zoltan22 wrote:A hianyolt program letezik a rendszereden? Allitolag a compiz csomag tartalmazza.Az összes compiz-al kapcsolatos cucc fent van, folyamatosan frissítem is.
-
SzerzőBejegyzés