Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt elfelejtettem írni, hogy kde 3.5 -öt használom, a kde4-et csak feltettem, de nem használom.
Azt elfelejtettem írni, hogy kde 3.5 -öt használom, a kde4-et csak feltettem, de nem használom.
davidd2301 wrote:Ha valakinek volt hasonló hardverű laptopja / asztali gépe és rakott rá linuxot és leírná mi hogyan működött stb azt megköszönném 🙂Csak azt tudom, hogy P-II 266 Mhz 96MB ram-al debiant raktam fel a debian 4.0 rc3-at és gyönyörűen ment minden rajta és gyors volt. A telepítés az jó sokáig tartott, mert 8X-san írtam mega CD-t amiről települt a biztonság kedvéért. xfce-vel ment fel, de ha jól emlékszek felajánlott több lehetőséget is és Magyarul is tud.
davidd2301 wrote:Ha valakinek volt hasonló hardverű laptopja / asztali gépe és rakott rá linuxot és leírná mi hogyan működött stb azt megköszönném 🙂Csak azt tudom, hogy P-II 266 Mhz 96MB ram-al debiant raktam fel a debian 4.0 rc3-at és gyönyörűen ment minden rajta és gyors volt. A telepítés az jó sokáig tartott, mert 8X-san írtam mega CD-t amiről települt a biztonság kedvéért. xfce-vel ment fel, de ha jól emlékszek felajánlott több lehetőséget is és Magyarul is tud.
OFF-
Ha hiszed, ha nem, Én is elküldtem már kisbetut (lehet fogom is még 🙂 ) melegebb éghajlatra, ám többnyire hasznos amit javasol, márha olyan kedve van. Most speciel abban van igaza, hogy pontos hibaleírás nélkül senki sem fog tudni neked segíteni, bármennyire is szeretné. Hogy mi számít pontos leírásnak? Javaslom olvass el minél több írást a szabilinux.hu oldalon és könnyebben tudod majd megfogalmazni a hibaleírásaidat. Nekem is ezek alapján sikerül (többnyire) elmondanom, ha nem értek valamit. A Linux-os társadalom tényleg deviánsnak tűnhet sokak számára mindaddig, amíg meg nem értik miért van minderre szükség.
ON-
OFF-
Ha hiszed, ha nem, Én is elküldtem már kisbetut (lehet fogom is még 🙂 ) melegebb éghajlatra, ám többnyire hasznos amit javasol, márha olyan kedve van. Most speciel abban van igaza, hogy pontos hibaleírás nélkül senki sem fog tudni neked segíteni, bármennyire is szeretné. Hogy mi számít pontos leírásnak? Javaslom olvass el minél több írást a szabilinux.hu oldalon és könnyebben tudod majd megfogalmazni a hibaleírásaidat. Nekem is ezek alapján sikerül (többnyire) elmondanom, ha nem értek valamit. A Linux-os társadalom tényleg deviánsnak tűnhet sokak számára mindaddig, amíg meg nem értik miért van minderre szükség.
ON-
kisbetu wrote:OFFTOPIKBbt wrote:…aláírás…http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html
Sok kellemetlenségtől megóvná a tisztelt közönséget, ha elolvasnák.
Van igazságod, de szerencsére nem mindig tartjátok be… ha így lenne nem kaptam volna eleinte segítséget, míg meg nem tanultam,hogy honnan olvassak utána.
kisbetu wrote:OFFTOPIKBbt wrote:…aláírás…http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html
Sok kellemetlenségtől megóvná a tisztelt közönséget, ha elolvasnák.
Van igazságod, de szerencsére nem mindig tartjátok be… ha így lenne nem kaptam volna eleinte segítséget, míg meg nem tanultam,hogy honnan olvassak utána.
A debian 4.0 rc3 tuti felmegy, nekem egy laptopra 266mhz 96mb-os memória mellett felment gyönyörűen és semmi más nem, de ez fut rajta.
A debian 4.0 rc3 tuti felmegy, nekem egy laptopra 266mhz 96mb-os memória mellett felment gyönyörűen és semmi más nem, de ez fut rajta.
-
SzerzőBejegyzés