Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 10.3 xgl nem indul #2167032
    Tony Magic
    Felhasználó

      Azt elfelejtettem írni, hogy kde 3.5 -öt használom, a kde4-et csak feltettem, de nem használom.

      Hozzászólás: 10.3 xgl nem indul #2167033
      Tony Magic
      Felhasználó

        Azt elfelejtettem írni, hogy kde 3.5 -öt használom, a kde4-et csak feltettem, de nem használom.

        Hozzászólás: Pentium 3-as laptopra milyen linuxot? #2166904
        Tony Magic
        Felhasználó
          davidd2301 wrote:
          Ha valakinek volt hasonló hardverű laptopja / asztali gépe és rakott rá linuxot és leírná mi hogyan működött stb azt megköszönném 🙂

          Csak azt tudom, hogy P-II 266 Mhz 96MB ram-al debiant raktam fel a debian 4.0 rc3-at és gyönyörűen ment minden rajta és gyors volt. A telepítés az jó sokáig tartott, mert 8X-san írtam mega  CD-t amiről települt a biztonság kedvéért. xfce-vel ment fel, de ha jól emlékszek felajánlott több lehetőséget is és Magyarul is tud.

          Hozzászólás: Pentium 3-as laptopra milyen linuxot? #2166905
          Tony Magic
          Felhasználó
            davidd2301 wrote:
            Ha valakinek volt hasonló hardverű laptopja / asztali gépe és rakott rá linuxot és leírná mi hogyan működött stb azt megköszönném 🙂

            Csak azt tudom, hogy P-II 266 Mhz 96MB ram-al debiant raktam fel a debian 4.0 rc3-at és gyönyörűen ment minden rajta és gyors volt. A telepítés az jó sokáig tartott, mert 8X-san írtam mega  CD-t amiről települt a biztonság kedvéért. xfce-vel ment fel, de ha jól emlékszek felajánlott több lehetőséget is és Magyarul is tud.

            Hozzászólás: opensuse 11 #2165080
            Tony Magic
            Felhasználó

              OFF-

              Ha hiszed, ha nem, Én is elküldtem már kisbetut (lehet fogom is még 🙂  ) melegebb éghajlatra, ám többnyire hasznos amit javasol, márha olyan kedve van. Most speciel abban van igaza, hogy pontos hibaleírás nélkül senki sem fog tudni neked segíteni, bármennyire is szeretné. Hogy mi számít pontos leírásnak? Javaslom olvass el minél több írást a szabilinux.hu oldalon és könnyebben tudod majd megfogalmazni a hibaleírásaidat. Nekem is ezek alapján sikerül (többnyire) elmondanom, ha nem értek valamit. A Linux-os társadalom tényleg deviánsnak tűnhet sokak számára mindaddig, amíg meg nem értik miért van minderre szükség.

              ON-

              Hozzászólás: opensuse 11 #2165081
              Tony Magic
              Felhasználó

                OFF-

                Ha hiszed, ha nem, Én is elküldtem már kisbetut (lehet fogom is még 🙂  ) melegebb éghajlatra, ám többnyire hasznos amit javasol, márha olyan kedve van. Most speciel abban van igaza, hogy pontos hibaleírás nélkül senki sem fog tudni neked segíteni, bármennyire is szeretné. Hogy mi számít pontos leírásnak? Javaslom olvass el minél több írást a szabilinux.hu oldalon és könnyebben tudod majd megfogalmazni a hibaleírásaidat. Nekem is ezek alapján sikerül (többnyire) elmondanom, ha nem értek valamit. A Linux-os társadalom tényleg deviánsnak tűnhet sokak számára mindaddig, amíg meg nem értik miért van minderre szükség.

                ON-

                Hozzászólás: iptables+PPPoE #2166759
                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  OFFTOPIK

                  Bbt wrote:
                  …aláírás…

                  http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html

                  Sok kellemetlenségtől megóvná a tisztelt közönséget, ha elolvasnák.

                  Van igazságod, de szerencsére nem mindig tartjátok be… ha így lenne nem kaptam volna eleinte segítséget, míg meg nem tanultam,hogy honnan olvassak utána.

                  Hozzászólás: iptables+PPPoE #2166760
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    OFFTOPIK

                    Bbt wrote:
                    …aláírás…

                    http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html

                    Sok kellemetlenségtől megóvná a tisztelt közönséget, ha elolvasnák.

                    Van igazságod, de szerencsére nem mindig tartjátok be… ha így lenne nem kaptam volna eleinte segítséget, míg meg nem tanultam,hogy honnan olvassak utána.

                    Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2166601
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      A debian 4.0 rc3 tuti felmegy, nekem egy laptopra 266mhz 96mb-os memória mellett felment gyönyörűen és semmi más nem, de ez fut rajta.

                      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2166602
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        A debian 4.0 rc3 tuti felmegy, nekem egy laptopra 266mhz 96mb-os memória mellett felment gyönyörűen és semmi más nem, de ez fut rajta.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 2,708