Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tuschke wrote:Tony Magic wrote:Tuschke wrote:Meg is vetted, vagy csak letöltötted?
Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.
Aham. Hiába, én nem áldozok a T-onlánynak 🙂
Ha titkosított, akkor így jártál. Talán a T-O. lejátszója kell hozzá, vagy valami drm-es cucc. Másolásvédelem lehet rajta.
Inkább szedd le a piratebayről.Akkor feljelentem őket a fogyatóvédelemnél, mert nem olvastam olyat, hogy Linux-osok kizárva a szolgáltatásból.
Tuschke wrote:Tony Magic wrote:Tuschke wrote:Meg is vetted, vagy csak letöltötted?Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.
Aham. Hiába, én nem áldozok a T-onlánynak 🙂
Ha titkosított, akkor így jártál. Talán a T-O. lejátszója kell hozzá, vagy valami drm-es cucc. Másolásvédelem lehet rajta.
Inkább szedd le a piratebayről.Akkor feljelentem őket a fogyatóvédelemnél, mert nem olvastam olyat, hogy Linux-osok kizárva a szolgáltatásból.
Tuschke wrote:Meg is vetted, vagy csak letöltötted?Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.
Tuschke wrote:Meg is vetted, vagy csak letöltötted?Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.
kisbetu wrote:mplayerBocsi, hogy ezt kihagytam és még a többi 6-ot, de semmi nem nyitja meg…
kisbetu wrote:mplayerBocsi, hogy ezt kihagytam és még a többi 6-ot, de semmi nem nyitja meg…
l_lorincz wrote:Nem kódolt pornót töltöttél le véletlenül? 😀 Amúgy leírhatnád, hogy mégis mivel nyitottad meg.t-online oldaláról zeneszámokat töltöttem le 😛
Nem találtam rá vonatkozó leírást, hogy miképpen indul el. xmms, totem, amarok, kaffeine…ezekkel akartam nyitni.l_lorincz wrote:Nem kódolt pornót töltöttél le véletlenül? 😀 Amúgy leírhatnád, hogy mégis mivel nyitottad meg.t-online oldaláról zeneszámokat töltöttem le 😛
Nem találtam rá vonatkozó leírást, hogy miképpen indul el. xmms, totem, amarok, kaffeine…ezekkel akartam nyitni.kisbetu wrote:A netes ismereteid hiányosak.Az az oldal nem egy oldal, hanem számtalan helyről szedi össze azt a szemetet, amit te áhítattal vársz.
Egyes részeit valószínűleg fogta a tűzfal, miattuk a többi meg várakozott.
(Mondanám ezt, ha én értenék hozzá. Így csak tippelek.)Köszönöm szépen…
kisbetu wrote:A netes ismereteid hiányosak.Az az oldal nem egy oldal, hanem számtalan helyről szedi össze azt a szemetet, amit te áhítattal vársz.
Egyes részeit valószínűleg fogta a tűzfal, miattuk a többi meg várakozott.
(Mondanám ezt, ha én értenék hozzá. Így csak tippelek.)Köszönöm szépen…
-
SzerzőBejegyzés