Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166035
    Tony Magic
    Felhasználó
      Tuschke wrote:
      Tony Magic wrote:
      Tuschke wrote:
      Meg is vetted, vagy csak letöltötted?

      Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.

      Aham. Hiába, én nem áldozok a T-onlánynak 🙂
      Ha titkosított, akkor így jártál. Talán a T-O. lejátszója kell hozzá, vagy valami drm-es cucc. Másolásvédelem lehet rajta.
      Inkább szedd le a piratebayről.

      Akkor feljelentem őket a fogyatóvédelemnél, mert nem olvastam olyat, hogy Linux-osok kizárva a szolgáltatásból.

      Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166036
      Tony Magic
      Felhasználó
        Tuschke wrote:
        Tony Magic wrote:
        Tuschke wrote:
        Meg is vetted, vagy csak letöltötted?

        Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.

        Aham. Hiába, én nem áldozok a T-onlánynak 🙂
        Ha titkosított, akkor így jártál. Talán a T-O. lejátszója kell hozzá, vagy valami drm-es cucc. Másolásvédelem lehet rajta.
        Inkább szedd le a piratebayről.

        Akkor feljelentem őket a fogyatóvédelemnél, mert nem olvastam olyat, hogy Linux-osok kizárva a szolgáltatásból.

        Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166029
        Tony Magic
        Felhasználó
          Tuschke wrote:
          Meg is vetted, vagy csak letöltötted?

          Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.

          Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166030
          Tony Magic
          Felhasználó
            Tuschke wrote:
            Meg is vetted, vagy csak letöltötted?

            Csak úgy tudod letölteni, ha előtte kifizeted.

            Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166025
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              mplayer

              Bocsi, hogy ezt kihagytam és még a többi 6-ot, de semmi nem nyitja meg…

              Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166026
              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                mplayer

                Bocsi, hogy ezt kihagytam és még a többi 6-ot, de semmi nem nyitja meg…

                Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166021
                Tony Magic
                Felhasználó
                  l_lorincz wrote:
                  Nem kódolt pornót töltöttél le véletlenül? 😀 Amúgy leírhatnád, hogy mégis mivel nyitottad meg.

                  t-online oldaláról zeneszámokat töltöttem le 😛
                  Nem találtam rá vonatkozó leírást, hogy miképpen indul el. xmms, totem, amarok, kaffeine…ezekkel akartam nyitni.

                  Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166022
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    l_lorincz wrote:
                    Nem kódolt pornót töltöttél le véletlenül? 😀 Amúgy leírhatnád, hogy mégis mivel nyitottad meg.

                    t-online oldaláról zeneszámokat töltöttem le 😛
                    Nem találtam rá vonatkozó leírást, hogy miképpen indul el. xmms, totem, amarok, kaffeine…ezekkel akartam nyitni.

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      A netes ismereteid hiányosak.

                      Az az oldal nem egy oldal, hanem számtalan helyről szedi össze azt a szemetet, amit te áhítattal vársz.
                      Egyes részeit valószínűleg fogta a tűzfal, miattuk a többi meg várakozott.
                      (Mondanám ezt, ha én értenék hozzá. Így csak tippelek.)

                      Köszönöm szépen…

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        A netes ismereteid hiányosak.

                        Az az oldal nem egy oldal, hanem számtalan helyről szedi össze azt a szemetet, amit te áhítattal vársz.
                        Egyes részeit valószínűleg fogta a tűzfal, miattuk a többi meg várakozott.
                        (Mondanám ezt, ha én értenék hozzá. Így csak tippelek.)

                        Köszönöm szépen…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 2,708