Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: opensuse 11 #2165022
    Tony Magic
    Felhasználó
      Rius wrote:
      A telepítést először a KDE-vel próbáltam, miután a yast-ban felraktam az illesztőprogit  újraindítottam és nem volt grafikus felület, majd hibajavítás a telepítő DVD segítségével, még mindig nem volt változás, aztán újra telepítettem mégegyszer KDE-vel, ugyanaz történt, aztán újratelepítettem GNOME-mal, yast-ban felraktam az illesztőprogit és működött.
      Szóval a kérdés: miért „zakkanhatott” meg a kde miután felraktam neki az illesztőprogit? – mit ronthattam el?

      Talán a xorg.conf-ban valami nem kóser, ha ideteszed lehet látunk benne valamit.

      Hozzászólás: opensuse 11 #2165023
      Tony Magic
      Felhasználó
        Rius wrote:
        A telepítést először a KDE-vel próbáltam, miután a yast-ban felraktam az illesztőprogit  újraindítottam és nem volt grafikus felület, majd hibajavítás a telepítő DVD segítségével, még mindig nem volt változás, aztán újra telepítettem mégegyszer KDE-vel, ugyanaz történt, aztán újratelepítettem GNOME-mal, yast-ban felraktam az illesztőprogit és működött.
        Szóval a kérdés: miért „zakkanhatott” meg a kde miután felraktam neki az illesztőprogit? – mit ronthattam el?

        Talán a xorg.conf-ban valami nem kóser, ha ideteszed lehet látunk benne valamit.

        Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166057
        Tony Magic
        Felhasználó
          Macskajancsi wrote:
          – Ügyvéd úr, mennyi a honoráriuma?
          – Három kérdés 100 000 Ft.
          – Ilyen sok?
          – Igen. És mi a harmadik kérdése?
          ;D

          😀

          Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166058
          Tony Magic
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            – Ügyvéd úr, mennyi a honoráriuma?
            – Három kérdés 100 000 Ft.
            – Ilyen sok?
            – Igen. És mi a harmadik kérdése?
            ;D

            😀

            Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166053
            Tony Magic
            Felhasználó
              Tuschke wrote:
              Tony Magic wrote:
              kisbetu azért még egy jogász véleményét kikérem ezügyben, ám így első nekifutásra necces lehet a dolog laikusként… :-

              Egy jogász többet kér a véleményéért, mint amennyibe a zeneszám került. aszem.
              Megéri?

              Barátom ügyvéd 🙂

              Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166054
              Tony Magic
              Felhasználó
                Tuschke wrote:
                Tony Magic wrote:
                kisbetu azért még egy jogász véleményét kikérem ezügyben, ám így első nekifutásra necces lehet a dolog laikusként… :-

                Egy jogász többet kér a véleményéért, mint amennyibe a zeneszám került. aszem.
                Megéri?

                Barátom ügyvéd 🙂

                Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166049
                Tony Magic
                Felhasználó

                  kisbetu azért még egy jogász véleményét kikérem ezügyben, ám így első nekifutásra necces lehet a dolog laikusként… :-

                  Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166050
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    kisbetu azért még egy jogász véleményét kikérem ezügyben, ám így első nekifutásra necces lehet a dolog laikusként… :-

                    Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166043
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      kisbetunek küldöm a linket: http://www.track.hu

                      Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166044
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        kisbetunek küldöm a linket: http://www.track.hu

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 2,708