Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:Semmi ilyet nem tapasztalunk. De miért nem fogsz egy Live disztirt és nézed meg, hogy a rendszereddel vagy a szolgáltatóddal van-e baj?
Van igazságod !
VectoR wrote:Semmi ilyet nem tapasztalunk. De miért nem fogsz egy Live disztirt és nézed meg, hogy a rendszereddel vagy a szolgáltatóddal van-e baj?Van igazságod !
Igazat adok a topic nyitójának, Én a helyében nem használnám az UHU-t, de még a Linux-ot sem 🙂
Igazat adok a topic nyitójának, Én a helyében nem használnám az UHU-t, de még a Linux-ot sem 🙂
moljanesz wrote:windows manager?
sose használtam. van egy könyvem érthető „földi nyelven” egy két hasznos beállítás van benne, amit a registryben lehet, és érdemes megcsinálni, meg ott a total commander…
programot meg ikonra kattintva indít az ember. sőt még az xp-ben lassabban mert kettőt kell kattintani, itt meg egyet 🙂
total commanderrel ha valahova valamit akarok bemásolni törölni… itt krusader..
az tény hogy ha tudja az ember mit kell beírni abba a nyavajás konzolba a programtelepítés gyorsabb.
de elindítani egy programot én inkább menüből vagy asztali ikonról szoktam.
azért indítsak konzolt, jelszó meg meg „varázsszavak” 🙂
addig már rég fut a program.Majd megtapasztalod, hogy nem mindig van így 🙂
Nem véletlenül szeretik sokan a konzolt, sok okosságot rejt ha már nem bírsz egy programmal grafikusan.moljanesz wrote:windows manager?
sose használtam. van egy könyvem érthető „földi nyelven” egy két hasznos beállítás van benne, amit a registryben lehet, és érdemes megcsinálni, meg ott a total commander…
programot meg ikonra kattintva indít az ember. sőt még az xp-ben lassabban mert kettőt kell kattintani, itt meg egyet 🙂
total commanderrel ha valahova valamit akarok bemásolni törölni… itt krusader..
az tény hogy ha tudja az ember mit kell beírni abba a nyavajás konzolba a programtelepítés gyorsabb.
de elindítani egy programot én inkább menüből vagy asztali ikonról szoktam.
azért indítsak konzolt, jelszó meg meg „varázsszavak” 🙂
addig már rég fut a program.Majd megtapasztalod, hogy nem mindig van így 🙂
Nem véletlenül szeretik sokan a konzolt, sok okosságot rejt ha már nem bírsz egy programmal grafikusan.Egyedül csak a felugró ablakok blokkolása van beállítva tiltásként, az összes Java opció engedélyezett.
Nektek titkos az oldal? Amikor belépek még sárga a címsor, majd kilép a titkosított oldalból úgy, hogy marad a címsor szövege, csak kifehéredik és már nem titkos. Nektek mond ez valamit?
Egyedül csak a felugró ablakok blokkolása van beállítva tiltásként, az összes Java opció engedélyezett.
Nektek titkos az oldal? Amikor belépek még sárga a címsor, majd kilép a titkosított oldalból úgy, hogy marad a címsor szövege, csak kifehéredik és már nem titkos. Nektek mond ez valamit?
VectoR wrote:http://84.2.38.143/pages/index.aspxNekem így sem jó… a böngészőmben lehet olyan beállítás ami miatt nem tölt be valamilyen file-t?
VectoR wrote:http://84.2.38.143/pages/index.aspxNekem így sem jó… a böngészőmben lehet olyan beállítás ami miatt nem tölt be valamilyen file-t?
-
SzerzőBejegyzés