Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      Semmi ilyet nem tapasztalunk. De miért nem fogsz egy Live disztirt és nézed meg, hogy a rendszereddel vagy a szolgáltatóddal van-e baj?

      Van igazságod !

      Tony Magic
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        Semmi ilyet nem tapasztalunk. De miért nem fogsz egy Live disztirt és nézed meg, hogy a rendszereddel vagy a szolgáltatóddal van-e baj?

        Van igazságod !

        Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165987
        Tony Magic
        Felhasználó

          Igazat adok a topic nyitójának, Én a helyében nem használnám az UHU-t, de még a Linux-ot sem  🙂

          Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165988
          Tony Magic
          Felhasználó

            Igazat adok a topic nyitójának, Én a helyében nem használnám az UHU-t, de még a Linux-ot sem  🙂

            Hozzászólás: opensuse 11 #2164986
            Tony Magic
            Felhasználó
              moljanesz wrote:
              windows manager?
              sose használtam. van egy könyvem érthető „földi nyelven” egy két hasznos beállítás van benne, amit a registryben lehet, és érdemes megcsinálni, meg ott a total commander…
              programot meg ikonra kattintva indít az ember. sőt még az xp-ben lassabban mert kettőt kell kattintani, itt meg egyet  🙂
              total commanderrel ha valahova valamit akarok bemásolni törölni… itt krusader..
              az tény hogy ha tudja az ember mit kell beírni abba a nyavajás konzolba a programtelepítés gyorsabb.
              de elindítani egy programot én inkább menüből vagy asztali ikonról szoktam.
              azért indítsak konzolt, jelszó meg meg „varázsszavak”  🙂
              addig már rég fut a program.

              Majd megtapasztalod, hogy nem mindig van így 🙂
              Nem véletlenül szeretik sokan a konzolt, sok okosságot rejt ha már nem bírsz egy programmal grafikusan.

              Hozzászólás: opensuse 11 #2164987
              Tony Magic
              Felhasználó
                moljanesz wrote:
                windows manager?
                sose használtam. van egy könyvem érthető „földi nyelven” egy két hasznos beállítás van benne, amit a registryben lehet, és érdemes megcsinálni, meg ott a total commander…
                programot meg ikonra kattintva indít az ember. sőt még az xp-ben lassabban mert kettőt kell kattintani, itt meg egyet  🙂
                total commanderrel ha valahova valamit akarok bemásolni törölni… itt krusader..
                az tény hogy ha tudja az ember mit kell beírni abba a nyavajás konzolba a programtelepítés gyorsabb.
                de elindítani egy programot én inkább menüből vagy asztali ikonról szoktam.
                azért indítsak konzolt, jelszó meg meg „varázsszavak”  🙂
                addig már rég fut a program.

                Majd megtapasztalod, hogy nem mindig van így 🙂
                Nem véletlenül szeretik sokan a konzolt, sok okosságot rejt ha már nem bírsz egy programmal grafikusan.

                Tony Magic
                Felhasználó

                  Egyedül csak a felugró ablakok blokkolása van beállítva tiltásként, az összes Java opció engedélyezett.

                  Nektek titkos az oldal? Amikor belépek még sárga a címsor, majd kilép a titkosított oldalból úgy, hogy marad a címsor szövege, csak kifehéredik és már nem titkos. Nektek mond ez valamit?

                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Egyedül csak a felugró ablakok blokkolása van beállítva tiltásként, az összes Java opció engedélyezett.

                    Nektek titkos az oldal? Amikor belépek még sárga a címsor, majd kilép a titkosított oldalból úgy, hogy marad a címsor szövege, csak kifehéredik és már nem titkos. Nektek mond ez valamit?

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      VectoR wrote:
                      http://84.2.38.143/pages/index.aspx

                      Nekem így sem jó… a böngészőmben lehet olyan beállítás ami miatt nem tölt be valamilyen file-t?

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        VectoR wrote:
                        http://84.2.38.143/pages/index.aspx

                        Nekem így sem jó… a böngészőmben lehet olyan beállítás ami miatt nem tölt be valamilyen file-t?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 2,708