Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nos frissíttettem mindent, beleértve a biztonsági frissítéseket és háááátt… megint bekövetkezett amitől féltem, mert a 10.2 alatt is így jártam. Itt vannak a csatolásban az adatok amik szerintem segíthetnek olyannak aki ért is a Linux-hoz és nem csak használni szereti mint én.
Eljut bootoláskor a rendszer odáig, hogy bejelentkezik a boot menü és ott ismét (mint már oly sokszor) megjelenik a frissítés utáni legújabb kernelverzió, ám ráklikkeléskor 23-as hibával nem indul el a rendszer, még biztonsági módban sem. Visszaolvastam ebben a fórumban a régebbi ezügyben adott tanácsokat, ám régebben is egy újra telepítés mellett döntöttem, akkor még nem volt kész a rendszerem, ám most nagyon nem hiányzik egy új telepítés, mert szépen ment a rendszerem . Legutóbb nem működött egyik tanács sem.
Nos frissíttettem mindent, beleértve a biztonsági frissítéseket és háááátt… megint bekövetkezett amitől féltem, mert a 10.2 alatt is így jártam. Itt vannak a csatolásban az adatok amik szerintem segíthetnek olyannak aki ért is a Linux-hoz és nem csak használni szereti mint én.
Eljut bootoláskor a rendszer odáig, hogy bejelentkezik a boot menü és ott ismét (mint már oly sokszor) megjelenik a frissítés utáni legújabb kernelverzió, ám ráklikkeléskor 23-as hibával nem indul el a rendszer, még biztonsági módban sem. Visszaolvastam ebben a fórumban a régebbi ezügyben adott tanácsokat, ám régebben is egy újra telepítés mellett döntöttem, akkor még nem volt kész a rendszerem, ám most nagyon nem hiányzik egy új telepítés, mert szépen ment a rendszerem . Legutóbb nem működött egyik tanács sem.
ds wrote:igaz nem tiltottak ki, de ha a~/.macromedia/Flash_Player/#SharedObjects/E4LU5XHK/www.xatech.com
könyvtárt töröltem, utána már nem emlékezett a megadott nevemre, egy próbát megérValóban 2mp-re új nevet adott, ám utána ismét tiltott lettem 🙂 A routeren bekapcsoltam a tűzfalat, ekkor eljut a chatprogram addig, hogy beírja az új nevemet, ám innen nem megy tovább, hanem azt írja ki, hogy csatlakozzak újra… ez jelent valami szakinak újabb támpontot?
Több helyről is kitöröltem az ajánlott könyvtárakat és mikor kikapcsoltam a router tűzfalát felismert tiltottnak. Kíváncsi vagyok, hogy meg lehet-e trükközni ezt a fajta „védelmet”, mert nagyon okosnak tűnik 🙂ds wrote:igaz nem tiltottak ki, de ha a~/.macromedia/Flash_Player/#SharedObjects/E4LU5XHK/www.xatech.com
könyvtárt töröltem, utána már nem emlékezett a megadott nevemre, egy próbát megérValóban 2mp-re új nevet adott, ám utána ismét tiltott lettem 🙂 A routeren bekapcsoltam a tűzfalat, ekkor eljut a chatprogram addig, hogy beírja az új nevemet, ám innen nem megy tovább, hanem azt írja ki, hogy csatlakozzak újra… ez jelent valami szakinak újabb támpontot?
Több helyről is kitöröltem az ajánlott könyvtárakat és mikor kikapcsoltam a router tűzfalát felismert tiltottnak. Kíváncsi vagyok, hogy meg lehet-e trükközni ezt a fajta „védelmet”, mert nagyon okosnak tűnik 🙂Az íp címem megváltozott, most hogy kihúztam és visszadugtam a modemet… akkor marad a mac cím?
Az íp címem megváltozott, most hogy kihúztam és visszadugtam a modemet… akkor marad a mac cím?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A képen látható … WAN Port MacSegítség! Megvakultam!
Nem látok MAC-ot.
Mert nem célszerű kiírni a mac címet ha jól tudom 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A képen látható … WAN Port MacSegítség! Megvakultam!
Nem látok MAC-ot.
Mert nem célszerű kiírni a mac címet ha jól tudom 🙂
A képen látható nekem a host része a routernek és a WAN Port Mac
Address: van megadva… azt restore-zhatom… segít? Mit tegyek?A képen látható nekem a host része a routernek és a WAN Port Mac
Address: van megadva… azt restore-zhatom… segít? Mit tegyek? -
SzerzőBejegyzés
Eljut bootoláskor a rendszer odáig, hogy bejelentkezik a boot menü és ott ismét (mint már oly sokszor) megjelenik a frissítés utáni legújabb kernelverzió, ám ráklikkeléskor 23-as hibával nem indul el a rendszer, még biztonsági módban sem. Visszaolvastam ebben a fórumban a régebbi ezügyben adott tanácsokat, ám régebben is egy újra telepítés mellett döntöttem, akkor még nem volt kész a rendszerem, ám most nagyon nem hiányzik egy új telepítés, mert szépen ment a rendszerem . Legutóbb nem működött egyik tanács sem.