Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,631-1,640 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136188
    Tony Magic
    Felhasználó

      Nos frissíttettem mindent, beleértve a biztonsági frissítéseket és háááátt… megint bekövetkezett amitől féltem, mert a  10.2 alatt is így jártam. Itt vannak a csatolásban az adatok amik szerintem segíthetnek olyannak aki ért is a Linux-hoz és nem csak használni szereti mint én.1.gif  Eljut bootoláskor a rendszer odáig, hogy bejelentkezik a boot menü és ott ismét (mint már oly sokszor) megjelenik a frissítés utáni legújabb kernelverzió, ám ráklikkeléskor 23-as hibával nem indul el a rendszer, még biztonsági módban sem. Visszaolvastam ebben a fórumban a régebbi ezügyben adott tanácsokat, ám régebben is egy újra telepítés mellett döntöttem, akkor még nem volt kész a rendszerem, ám most nagyon nem hiányzik egy új telepítés, mert szépen ment a rendszerem . Legutóbb nem működött egyik tanács sem.
      18.gif 

      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136189
      Tony Magic
      Felhasználó

        Nos frissíttettem mindent, beleértve a biztonsági frissítéseket és háááátt… megint bekövetkezett amitől féltem, mert a  10.2 alatt is így jártam. Itt vannak a csatolásban az adatok amik szerintem segíthetnek olyannak aki ért is a Linux-hoz és nem csak használni szereti mint én.1.gif  Eljut bootoláskor a rendszer odáig, hogy bejelentkezik a boot menü és ott ismét (mint már oly sokszor) megjelenik a frissítés utáni legújabb kernelverzió, ám ráklikkeléskor 23-as hibával nem indul el a rendszer, még biztonsági módban sem. Visszaolvastam ebben a fórumban a régebbi ezügyben adott tanácsokat, ám régebben is egy újra telepítés mellett döntöttem, akkor még nem volt kész a rendszerem, ám most nagyon nem hiányzik egy új telepítés, mert szépen ment a rendszerem . Legutóbb nem működött egyik tanács sem.
        18.gif 

        Tony Magic
        Felhasználó
          ds wrote:
          igaz nem tiltottak ki, de ha a

          ~/.macromedia/Flash_Player/#SharedObjects/E4LU5XHK/www.xatech.com
          könyvtárt töröltem, utána már nem emlékezett a megadott nevemre, egy próbát megér

          Valóban 2mp-re új nevet adott, ám utána ismét tiltott lettem 🙂 A routeren bekapcsoltam a tűzfalat, ekkor eljut a chatprogram addig, hogy beírja az új nevemet, ám innen nem megy tovább, hanem azt írja ki, hogy csatlakozzak újra… ez jelent valami szakinak újabb támpontot?
          Több helyről is kitöröltem az ajánlott könyvtárakat és mikor kikapcsoltam a router tűzfalát felismert tiltottnak. Kíváncsi vagyok, hogy meg lehet-e trükközni ezt a fajta „védelmet”, mert nagyon okosnak tűnik 🙂

          Tony Magic
          Felhasználó
            ds wrote:
            igaz nem tiltottak ki, de ha a

            ~/.macromedia/Flash_Player/#SharedObjects/E4LU5XHK/www.xatech.com
            könyvtárt töröltem, utána már nem emlékezett a megadott nevemre, egy próbát megér

            Valóban 2mp-re új nevet adott, ám utána ismét tiltott lettem 🙂 A routeren bekapcsoltam a tűzfalat, ekkor eljut a chatprogram addig, hogy beírja az új nevemet, ám innen nem megy tovább, hanem azt írja ki, hogy csatlakozzak újra… ez jelent valami szakinak újabb támpontot?
            Több helyről is kitöröltem az ajánlott könyvtárakat és mikor kikapcsoltam a router tűzfalát felismert tiltottnak. Kíváncsi vagyok, hogy meg lehet-e trükközni ezt a fajta „védelmet”, mert nagyon okosnak tűnik 🙂

            Tony Magic
            Felhasználó

              Az íp címem megváltozott, most hogy kihúztam és visszadugtam a modemet… akkor marad a mac cím?

              Tony Magic
              Felhasználó

                Az íp címem megváltozott, most hogy kihúztam és visszadugtam a modemet… akkor marad a mac cím?

                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  A képen látható  …  WAN Port Mac

                  Segítség! Megvakultam!

                  Nem látok MAC-ot.

                  Mert nem célszerű kiírni a mac címet ha jól tudom 🙂

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    A képen látható  …  WAN Port Mac

                    Segítség! Megvakultam!

                    Nem látok MAC-ot.

                    Mert nem célszerű kiírni a mac címet ha jól tudom 🙂

                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      A képen látható nekem a host része a routernek és a WAN Port Mac
                      Address: van megadva… azt restore-zhatom… segít? Mit tegyek?

                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        A képen látható nekem a host része a routernek és a WAN Port Mac
                        Address: van megadva… azt restore-zhatom… segít? Mit tegyek?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,631-1,640 / 2,708