Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:(Költői kérdés: vajh milyen IP címet változtattál meg?)
Kihúztam a modemet és dinamikus az ADSL ip-je… tudtommal.
kisbetu wrote:(Költői kérdés: vajh milyen IP címet változtattál meg?)Kihúztam a modemet és dinamikus az ADSL ip-je… tudtommal.
kisbetu wrote:Akkor a routert látják.
CSAK az játszik.A router x-micro router, ott van olyan, hogy mac adress, de nem tudom, hogy azzal kezdhetek valamit?
kisbetu wrote:Akkor a routert látják.
CSAK az játszik.A router x-micro router, ott van olyan, hogy mac adress, de nem tudom, hogy azzal kezdhetek valamit?
kisbetu wrote:Átírod a mac addresst és a hostnamet.Na itt jön az amit tudatlanságnak hívnak: nem tudom hol és hogyan… routerem is van… az bejátszik?
kisbetu wrote:Átírod a mac addresst és a hostnamet.Na itt jön az amit tudatlanságnak hívnak: nem tudom hol és hogyan… routerem is van… az bejátszik?
xcut wrote:mac address, és/vagy hostname imhoHogyan tudom kijátszani ezt?
xcut wrote:mac address, és/vagy hostname imhoHogyan tudom kijátszani ezt?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Bárki, bármit tesz a Linux-ért ami akár picit is előrébb viszi a Linux-os társadalmat, személy szerint tisztelem, bármilyen is az emberi stílusa.Én is nagyon szépen köszönöm az elismerést.
Igazán jól esett.kisbetu nem kell minden inget magadra venni
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Bárki, bármit tesz a Linux-ért ami akár picit is előrébb viszi a Linux-os társadalmat, személy szerint tisztelem, bármilyen is az emberi stílusa.Én is nagyon szépen köszönöm az elismerést.
Igazán jól esett.kisbetu nem kell minden inget magadra venni
-
SzerzőBejegyzés