Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,851-1,860 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hír://LinuxFórum találkozó 2007 #2088133
    Tony Magic
    Felhasználó

      Február 12 körül ha össze tudunk jönni, nekem megfelel. Ha jó kisfiúk lesztek, megleplek benneteket egy vidám bűvész műsorral 🙂

      Hozzászólás: Skype Gyülekezõhely #2025875
      Tony Magic
      Felhasználó

        Használja valaki a skype-t, vagy bármi más programot úgy, hogy kifizeti a creditet és vezetékes telefont hiv? Ha tudtok más programot amivel vezetékes számot is lehet hivni, kérem irjátok le a nevét. Illetve arról van-e tapasztalata valakinek, hogy biztonságos-e az online credit feltöltés?

        Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149136
        Tony Magic
        Felhasználó
          ELaci wrote:
          Tony Magic wrote:
          BornToBePuli ugye Te most viccnek szántad, hogy nem érted mi a baj a nyílt forráskódúak részére kifejlesztett programmal? Ha nem vagy megbízva az abev elkészítésével és nem vagy windóz hivatalos terjesztője akkor valóban nagyon buta vagy. Vector pedig inkább elismerést érdemel, hogy (remélem hosszú távon jól fizető üzletté válik a Linux-a) ha keres a párduccal ha nem, mégis fejleszti és elérhetővé teszi bárki számára INGYEN !!! Méghogy akinek pénze van az vegyen windózt, ha egyszer van a Linux is. Nem azért fejlesztik a Linux-ot meglátásom szerint, hogy bárki kötelezzen bennünket a root joggal való telepítésre, ha ezt meg lehet oldani enélkül is. Amennyiben tévedek, kérlek benneteket javítsatok ki.

          Ez egy kicsit fanatikusra sikeredett 🙂
          No, mindegy.

          Lehet, hogy fanatikusnak hat, de  tisztelem azokat akik bármivel is többet tesznek le az asztalra mint Én.
          Azt pedig ne csodálja senki sem, hogy a rendszerem biztonságáért aggódok, ismerve azt a gusztustalan hozzáállást ami a mai windózos világban gyökeret vert biztonság terén.

          Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149137
          Tony Magic
          Felhasználó
            ELaci wrote:
            Tony Magic wrote:
            BornToBePuli ugye Te most viccnek szántad, hogy nem érted mi a baj a nyílt forráskódúak részére kifejlesztett programmal? Ha nem vagy megbízva az abev elkészítésével és nem vagy windóz hivatalos terjesztője akkor valóban nagyon buta vagy. Vector pedig inkább elismerést érdemel, hogy (remélem hosszú távon jól fizető üzletté válik a Linux-a) ha keres a párduccal ha nem, mégis fejleszti és elérhetővé teszi bárki számára INGYEN !!! Méghogy akinek pénze van az vegyen windózt, ha egyszer van a Linux is. Nem azért fejlesztik a Linux-ot meglátásom szerint, hogy bárki kötelezzen bennünket a root joggal való telepítésre, ha ezt meg lehet oldani enélkül is. Amennyiben tévedek, kérlek benneteket javítsatok ki.

            Ez egy kicsit fanatikusra sikeredett 🙂
            No, mindegy.

            Lehet, hogy fanatikusnak hat, de  tisztelem azokat akik bármivel is többet tesznek le az asztalra mint Én.
            Azt pedig ne csodálja senki sem, hogy a rendszerem biztonságáért aggódok, ismerve azt a gusztustalan hozzáállást ami a mai windózos világban gyökeret vert biztonság terén.

            Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149120
            Tony Magic
            Felhasználó

              BornToBePuli ugye Te most viccnek szántad, hogy nem érted mi a baj a nyílt forráskódúak részére kifejlesztett programmal? Ha nem vagy megbízva az abev elkészítésével és nem vagy windóz hivatalos terjesztője akkor valóban nagyon buta vagy. Vector pedig inkább elismerést érdemel, hogy (remélem hosszú távon jól fizető üzletté válik a Linux-a) ha keres a párduccal ha nem, mégis fejleszti és elérhetővé teszi bárki számára INGYEN !!! Méghogy akinek pénze van az vegyen windózt, ha egyszer van a Linux is. Nem azért fejlesztik a Linux-ot meglátásom szerint, hogy bárki kötelezzen bennünket a root joggal való telepítésre, ha ezt meg lehet oldani enélkül is. Amennyiben tévedek, kérlek benneteket javítsatok ki.

              Hozzászólás: Letölthető a platformfüggetlen ABEV! #2149121
              Tony Magic
              Felhasználó

                BornToBePuli ugye Te most viccnek szántad, hogy nem érted mi a baj a nyílt forráskódúak részére kifejlesztett programmal? Ha nem vagy megbízva az abev elkészítésével és nem vagy windóz hivatalos terjesztője akkor valóban nagyon buta vagy. Vector pedig inkább elismerést érdemel, hogy (remélem hosszú távon jól fizető üzletté válik a Linux-a) ha keres a párduccal ha nem, mégis fejleszti és elérhetővé teszi bárki számára INGYEN !!! Méghogy akinek pénze van az vegyen windózt, ha egyszer van a Linux is. Nem azért fejlesztik a Linux-ot meglátásom szerint, hogy bárki kötelezzen bennünket a root joggal való telepítésre, ha ezt meg lehet oldani enélkül is. Amennyiben tévedek, kérlek benneteket javítsatok ki.

                Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135988
                Tony Magic
                Felhasználó

                  /var/log/syslog
                  /var/log/dmesg
                  /var/log/Xorg.0.log (esetleg XFree86.0.log)

                  Most ezeket tanulmányozom, ha jutok valamire jelzem, de ha van ötletetek kérem segítsetek.

                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135989
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    /var/log/syslog
                    /var/log/dmesg
                    /var/log/Xorg.0.log (esetleg XFree86.0.log)

                    Most ezeket tanulmányozom, ha jutok valamire jelzem, de ha van ötletetek kérem segítsetek.

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135986
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Elindult a glest nevű játék, bár kb a 25%-a volt látható a képernyőnek az is a felső részben. Megpróbáltam építeni egy épületet, mire kifagyott teljesen a rendszer, csak a reboot segített. Ekkor ért a meglepetés, bejött a compiz és a kocka szépen forgott, csupán az ablakozás nem működött, sem az asztalra kattintással nem értem el semmit sem, nem működött. A compizt feltelepítettem még kb 10 indítással ez előtt és gnome-xgl-switch –enable-xgl paranccsal próbáltam életre kelteni még akkor,ám ez nem működött, majd el is felejtkeztem róla, míg pár nappal később ez a jelenség nem fogadott. Sejtésem az, hogy az ablakozással lehet valami gond. Mit nézzek meg, minek olvassak utána ezügyben? Vagy ha biztonságos módban indítom a suse-t mit írjak be root-ként, amivel meg tudnám változtatni az ablakozót? Sztem az emerald kavarhat be, azzal a 10.2 alatt is voltak gondjaim annak idején. Valakinek van ötlete?

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135987
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Elindult a glest nevű játék, bár kb a 25%-a volt látható a képernyőnek az is a felső részben. Megpróbáltam építeni egy épületet, mire kifagyott teljesen a rendszer, csak a reboot segített. Ekkor ért a meglepetés, bejött a compiz és a kocka szépen forgott, csupán az ablakozás nem működött, sem az asztalra kattintással nem értem el semmit sem, nem működött. A compizt feltelepítettem még kb 10 indítással ez előtt és gnome-xgl-switch –enable-xgl paranccsal próbáltam életre kelteni még akkor,ám ez nem működött, majd el is felejtkeztem róla, míg pár nappal később ez a jelenség nem fogadott. Sejtésem az, hogy az ablakozással lehet valami gond. Mit nézzek meg, minek olvassak utána ezügyben? Vagy ha biztonságos módban indítom a suse-t mit írjak be root-ként, amivel meg tudnám változtatni az ablakozót? Sztem az emerald kavarhat be, azzal a 10.2 alatt is voltak gondjaim annak idején. Valakinek van ötlete?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,851-1,860 / 2,708