Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,841-1,850 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136014
    Tony Magic
    Felhasználó

      Most annyit sikerült elérnem, hogy a compizt uninstalláltam és ablakkezelőnek a kwin van beállitva. Igy már tudok a rendszerben dolgozni.Megpróbáltam a sax2-t meghivni, de ahelyett, hogy az X felületen beadtavolna a beállitásokat, kilép (nem tudom a nevét ennek a felületnek) egyolyan konsole szerű felületre ahol minden fekete, hasonlit abiztonságos belépési felülethez. Itt kéri a felhasználó nevet, majd ajelszót, de onnan sem hajlandó a sax2 elindulni X server hibárahivatkozva. Alább csatolom a képernyő beállitás egy részletét, nemtudom mit jelent a %1 a képernyő frissitési frekvenciánál.

      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136015
      Tony Magic
      Felhasználó

        Most annyit sikerült elérnem, hogy a compizt uninstalláltam és ablakkezelőnek a kwin van beállitva. Igy már tudok a rendszerben dolgozni.Megpróbáltam a sax2-t meghivni, de ahelyett, hogy az X felületen beadtavolna a beállitásokat, kilép (nem tudom a nevét ennek a felületnek) egyolyan konsole szerű felületre ahol minden fekete, hasonlit abiztonságos belépési felülethez. Itt kéri a felhasználó nevet, majd ajelszót, de onnan sem hajlandó a sax2 elindulni X server hibárahivatkozva. Alább csatolom a képernyő beállitás egy részletét, nemtudom mit jelent a %1 a képernyő frissitési frekvenciánál.

        Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136004
        Tony Magic
        Felhasználó

          Senki nem ért a Linux-hoz ilyen mélységben? 🙁

          Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136005
          Tony Magic
          Felhasználó

            Senki nem ért a Linux-hoz ilyen mélységben? 🙁

            Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136002
            Tony Magic
            Felhasználó

              Itt vannak a logok. Nekem a xorg-ban lévő adatok tűnnek hiányosnak.

              Senkinek sincsen ötlete, hogy a logok alapján mit kellene még megnézzek? Hol tudom megnézni, hogy az ablakozómnak mi van beállitva?
              Mivel ha bekapcsolom a suse-t csak a compiz megy, igy a live cd-vel tudok csak belemenni bármilyen file-be.
              Gugliban ablakozó, ablakozók, konzolból ablakozó, stb cimszavakkal próbáltam megkeresni a megoldást, de eredménytelenül. Ha tudsz valami cimszót, vagy kifejezést amire a gugli kiadja az okosságot, kérlek irj.

              Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136003
              Tony Magic
              Felhasználó

                Itt vannak a logok. Nekem a xorg-ban lévő adatok tűnnek hiányosnak.

                Senkinek sincsen ötlete, hogy a logok alapján mit kellene még megnézzek? Hol tudom megnézni, hogy az ablakozómnak mi van beállitva?
                Mivel ha bekapcsolom a suse-t csak a compiz megy, igy a live cd-vel tudok csak belemenni bármilyen file-be.
                Gugliban ablakozó, ablakozók, konzolból ablakozó, stb cimszavakkal próbáltam megkeresni a megoldást, de eredménytelenül. Ha tudsz valami cimszót, vagy kifejezést amire a gugli kiadja az okosságot, kérlek irj.

                Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135994
                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  Valakinek mond valamit a 2. csatolt txt?

                  Azt mondja: szar van a palacsintában.

                  Köszi kisbetu, ismét sokat segitettél :-PPPPP
                  Most veszem észre, hogy 0 byt a xorg, holnap mentem még egyszer és beteszem a rendest. .-)

                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135995
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Valakinek mond valamit a 2. csatolt txt?

                    Azt mondja: szar van a palacsintában.

                    Köszi kisbetu, ismét sokat segitettél :-PPPPP
                    Most veszem észre, hogy 0 byt a xorg, holnap mentem még egyszer és beteszem a rendest. .-)

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135990
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Ezeket találtam érdekesnek. A xorg-ból mintha hiányozna pár dolog, de lehet ez csak a buta fejemnek tűnik úgy. Valakinek mond valamit a 2 csatolt txt?

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2135991
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Ezeket találtam érdekesnek. A xorg-ból mintha hiányozna pár dolog, de lehet ez csak a buta fejemnek tűnik úgy. Valakinek mond valamit a 2 csatolt txt?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,841-1,850 / 2,708