Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Most annyit sikerült elérnem, hogy a compizt uninstalláltam és ablakkezelőnek a kwin van beállitva. Igy már tudok a rendszerben dolgozni.Megpróbáltam a sax2-t meghivni, de ahelyett, hogy az X felületen beadtavolna a beállitásokat, kilép (nem tudom a nevét ennek a felületnek) egyolyan konsole szerű felületre ahol minden fekete, hasonlit abiztonságos belépési felülethez. Itt kéri a felhasználó nevet, majd ajelszót, de onnan sem hajlandó a sax2 elindulni X server hibárahivatkozva. Alább csatolom a képernyő beállitás egy részletét, nemtudom mit jelent a %1 a képernyő frissitési frekvenciánál.
Most annyit sikerült elérnem, hogy a compizt uninstalláltam és ablakkezelőnek a kwin van beállitva. Igy már tudok a rendszerben dolgozni.Megpróbáltam a sax2-t meghivni, de ahelyett, hogy az X felületen beadtavolna a beállitásokat, kilép (nem tudom a nevét ennek a felületnek) egyolyan konsole szerű felületre ahol minden fekete, hasonlit abiztonságos belépési felülethez. Itt kéri a felhasználó nevet, majd ajelszót, de onnan sem hajlandó a sax2 elindulni X server hibárahivatkozva. Alább csatolom a képernyő beállitás egy részletét, nemtudom mit jelent a %1 a képernyő frissitési frekvenciánál.
Senki nem ért a Linux-hoz ilyen mélységben? 🙁
Senki nem ért a Linux-hoz ilyen mélységben? 🙁
Itt vannak a logok. Nekem a xorg-ban lévő adatok tűnnek hiányosnak.
Senkinek sincsen ötlete, hogy a logok alapján mit kellene még megnézzek? Hol tudom megnézni, hogy az ablakozómnak mi van beállitva?
Mivel ha bekapcsolom a suse-t csak a compiz megy, igy a live cd-vel tudok csak belemenni bármilyen file-be.
Gugliban ablakozó, ablakozók, konzolból ablakozó, stb cimszavakkal próbáltam megkeresni a megoldást, de eredménytelenül. Ha tudsz valami cimszót, vagy kifejezést amire a gugli kiadja az okosságot, kérlek irj.Itt vannak a logok. Nekem a xorg-ban lévő adatok tűnnek hiányosnak.
Senkinek sincsen ötlete, hogy a logok alapján mit kellene még megnézzek? Hol tudom megnézni, hogy az ablakozómnak mi van beállitva?
Mivel ha bekapcsolom a suse-t csak a compiz megy, igy a live cd-vel tudok csak belemenni bármilyen file-be.
Gugliban ablakozó, ablakozók, konzolból ablakozó, stb cimszavakkal próbáltam megkeresni a megoldást, de eredménytelenül. Ha tudsz valami cimszót, vagy kifejezést amire a gugli kiadja az okosságot, kérlek irj.kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Valakinek mond valamit a 2. csatolt txt?Azt mondja: szar van a palacsintában.
Köszi kisbetu, ismét sokat segitettél :-PPPPP
Most veszem észre, hogy 0 byt a xorg, holnap mentem még egyszer és beteszem a rendest. .-)kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Valakinek mond valamit a 2. csatolt txt?Azt mondja: szar van a palacsintában.
Köszi kisbetu, ismét sokat segitettél :-PPPPP
Most veszem észre, hogy 0 byt a xorg, holnap mentem még egyszer és beteszem a rendest. .-)Ezeket találtam érdekesnek. A xorg-ból mintha hiányozna pár dolog, de lehet ez csak a buta fejemnek tűnik úgy. Valakinek mond valamit a 2 csatolt txt?
Ezeket találtam érdekesnek. A xorg-ból mintha hiányozna pár dolog, de lehet ez csak a buta fejemnek tűnik úgy. Valakinek mond valamit a 2 csatolt txt?
-
SzerzőBejegyzés