Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:Tony Magic wrote:Köszönöm, ezeket a repókat nem tettem fel eddig. Valaki használja 11.0 alatt a KDE 4.2-t? Tapasztalatok?
Ha rám hallgatsz, akkor még hanyagolod a 4-es kde-t. Már ugyan – jó ideje – használható a mindennapi feladatokra, de eléggé hiányos és erősen instabil. A hiányosságainak nagy részét képes pótolni, ha 3-as cuccok is futnak alatta (ha van elég erőforrás két kde-hez. :DDD) és aszem 4.2 óta működik is.
Az is igaz ugyanakkor, hogy számos jól kitalált, hasznos (itt nem ezekről az effektekről, hanem értelmes dolgokról beszélek), kellemes újdonságot tartalmaz, ami miatt érdemes (lesz) használni.
Azon viszont ne csodálkozz, ha egy frissítésnél eltűnnek a postafiókjaid, többet fagy a konqueror, vagy működésképtelenné válik egy külső progi. (Nálam ilyesmik fordultak elő. Az egyik gépen folyamatosan van egy… igaz nem süsün…)Köszönöm szépen a leírást, a Mandriva legújabb verzióját kipróbáltam az szépen futott stabilan. Most a suse 11.0-hoz a KDE 4.2-t tettem fel, de nem voltam tőle elalélva… instabil a plazma és semmivel sem gyorsabb mint a KDE 3.5, így egyelőre maradok ennél a a 3.5-nél.
kisbetu wrote:Abban semmi buli nincs, hogy neten segítsek.
Ha áthozza, akkor amíg megnézem, ő felporszívóz és elmosogat.Monnyuk az is igaz, hogy az ilyen típusú netbookokhoz sok idő kell míg megértik mit akarsz 🙂
Danii88 wrote:Nem tudom milzen ablakkeyelo van rajta visyont se a bealitasoknal se alul nincs olzan amit mondtal. Ilzen asus netbookom van hatha ey neked segit valamit hogz megtudd milzenrendsyer van rajta.Nem kell kisbetu átvinnie hozzád, hiszen világosan megírta, hogy ” Ilzen asus netbookom van hatha ey neked segit valamit hogz megtudd milzenrendsyer van rajta.”
Segíts neki kérlek, Te értesz ezekhez a netbookokhoz 😀
Köszönöm, ezeket a repókat nem tettem fel eddig. Valaki használja 11.0 alatt a KDE 4.2-t? Tapasztalatok?
Köszönöm, ezeket a repókat nem tettem fel eddig. Valaki használja 11.0 alatt a KDE 4.2-t? Tapasztalatok?
vizsla wrote:Tony Magic wrote:Elég sajt vagyok a sztech műfajához, így lehet ezért nem értem, hogy a sata II winchesterem miért nem tud csak 56Mb/sec-el írni?Színtiszta fizika: ha összekötsz egy papírláncot (merevlemez) egy vaslánccal (sata interface), akkor a papír fog elszakadni. 😉
Háde a winyó is sata és az illesztő is. Ekkor mi miatt ilyen lassú?
vizsla wrote:Tony Magic wrote:Elég sajt vagyok a sztech műfajához, így lehet ezért nem értem, hogy a sata II winchesterem miért nem tud csak 56Mb/sec-el írni?Színtiszta fizika: ha összekötsz egy papírláncot (merevlemez) egy vaslánccal (sata interface), akkor a papír fog elszakadni. 😉
Háde a winyó is sata és az illesztő is. Ekkor mi miatt ilyen lassú?
Elég sajt vagyok a sztech műfajához, így lehet ezért nem értem, hogy a sata II winchesterem miért nem tud csak 56Mb/sec-el írni?
Elég sajt vagyok a sztech műfajához, így lehet ezért nem értem, hogy a sata II winchesterem miért nem tud csak 56Mb/sec-el írni?
labor wrote:gabaman wrote:Tehát felesleges a karakteres-bináris fordítás is, aki meg nem tudja közvetlenül olvasni a biteket, nem érdemli meg hogy informatikával foglalkozzon.
Én nem is foglakozom „informatikával”. De nem kellett „driver” CD a routerem beállításához. Hagyjuk má’ légyszi.Talán nem nyúlok nagyon mellé ha azt feltételezem néhány fórumtársunkról, hogy jelezni szerették volna neked, hogy szerényebben is lehet hozzá állni azokhoz akiknek kevesebb tudás van még a birtokukban mint neked.
-
SzerzőBejegyzés