Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
labor wrote:gabaman wrote:Tehát felesleges a karakteres-bináris fordítás is, aki meg nem tudja közvetlenül olvasni a biteket, nem érdemli meg hogy informatikával foglalkozzon.
Én nem is foglakozom „informatikával”. De nem kellett „driver” CD a routerem beállításához. Hagyjuk má’ légyszi.Talán nem nyúlok nagyon mellé ha azt feltételezem néhány fórumtársunkról, hogy jelezni szerették volna neked, hogy szerényebben is lehet hozzá állni azokhoz akiknek kevesebb tudás van még a birtokukban mint neked.
vizsla wrote:Tony Magic wrote:Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂Na, képzelj el magad előtt egy grub menüt… mert az a+c+del „hatására” nálam az jönne be ilyen esetben. :DDD
Nem tudom elképzelni, így kérem szépen azt a pillanatot megörökíteni amikor nyomod a c+a+d-t 🙂
vizsla wrote:Tony Magic wrote:Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂Na, képzelj el magad előtt egy grub menüt… mert az a+c+del „hatására” nálam az jönne be ilyen esetben. :DDD
Nem tudom elképzelni, így kérem szépen azt a pillanatot megörökíteni amikor nyomod a c+a+d-t 🙂
A letöltésnél a „/” jelet úgy tudtam eltüntetni a sor végéről, hogy a gyorsító tárat kiürítettem, innen már sikerült a letöltés.
A letöltésnél a „/” jelet úgy tudtam eltüntetni a sor végéről, hogy a gyorsító tárat kiürítettem, innen már sikerült a letöltés.
Ezt kapom, ha panther alól próbálom letölteni, suse alól indul.
Ezt kapom, ha panther alól próbálom letölteni, suse alól indul.
vizsla wrote:Tony Magic wrote:vizsla wrote:uzsolt wrote:Vicces 🙂Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
(Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀
A grub menüre gondolsz? :DDD
Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂
vizsla wrote:Tony Magic wrote:vizsla wrote:uzsolt wrote:Vicces 🙂Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
(Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀
A grub menüre gondolsz? :DDD
Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂
vizsla wrote:uzsolt wrote:Vicces 🙂Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
(Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀
-
SzerzőBejegyzés