Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: TP LINK WR340G router beállítása #2175365
    Tony Magic
    Felhasználó
      labor wrote:
      gabaman wrote:
      Tehát felesleges a karakteres-bináris fordítás is, aki meg nem tudja közvetlenül olvasni a biteket, nem érdemli meg hogy informatikával foglalkozzon.
      Én nem is foglakozom „informatikával”. De nem kellett „driver” CD a routerem beállításához. Hagyjuk má’ légyszi.

      Talán nem nyúlok nagyon mellé ha azt feltételezem néhány fórumtársunkról, hogy jelezni szerették volna neked, hogy szerényebben is lehet hozzá állni azokhoz akiknek kevesebb tudás van még a birtokukban mint neked.

      Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187832
      Tony Magic
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        Tony Magic wrote:
        Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂

        Na, képzelj el magad előtt egy grub menüt… mert az a+c+del „hatására” nálam az jönne be ilyen esetben. :DDD

        Nem tudom elképzelni, így kérem szépen azt a pillanatot megörökíteni amikor nyomod a c+a+d-t 🙂

        Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187833
        Tony Magic
        Felhasználó
          vizsla wrote:
          Tony Magic wrote:
          Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂

          Na, képzelj el magad előtt egy grub menüt… mert az a+c+del „hatására” nálam az jönne be ilyen esetben. :DDD

          Nem tudom elképzelni, így kérem szépen azt a pillanatot megörökíteni amikor nyomod a c+a+d-t 🙂

          Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186322
          Tony Magic
          Felhasználó

            A letöltésnél a „/” jelet úgy tudtam eltüntetni a sor végéről, hogy a gyorsító tárat kiürítettem, innen már sikerült a letöltés.

            Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186323
            Tony Magic
            Felhasználó

              A letöltésnél a „/” jelet úgy tudtam eltüntetni a sor végéről, hogy a gyorsító tárat kiürítettem, innen már sikerült a letöltés.

              Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186304
              Tony Magic
              Felhasználó

                Ezt kapom, ha panther alól próbálom letölteni, suse alól indul.

                Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186305
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Ezt kapom, ha panther alól próbálom letölteni, suse alól indul.

                  Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187828
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    vizsla wrote:
                    uzsolt wrote:
                    Vicces 🙂

                    Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
                    (Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)

                    Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀

                    A grub menüre gondolsz? :DDD

                    Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂

                    Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187829
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      vizsla wrote:
                      uzsolt wrote:
                      Vicces 🙂

                      Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
                      (Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)

                      Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀

                      A grub menüre gondolsz? :DDD

                      Mindegy, csak ne legyen rádugva a billentyűzet 🙂

                      Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187824
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        uzsolt wrote:
                        Vicces 🙂

                        Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
                        (Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)

                        Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 2,708