Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      Tony Magic wrote:
      Vizsla az ilyen hozzászólások miatt nem terjed a Linux 😛

      Az ilyen hozzászólások miatt meg az terjed a linukszról, hogy szar…
      Választhatsz!

      Igazad van 🙂

      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185032
      Tony Magic
      Felhasználó
        uzsolt wrote:
        Tony Magic wrote:
        Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂

        Bammeg! Az első linken ott van az a kva sok madwifi-csomag! Kva sok ész kellhet a letöltéséhez és telepítéséhez! Persze a baj ott van, hogy nem biztos, hogy a kerneled megfelelő verziójú. De ott vannak a csomagok. PLD alatt ezek elérhetőek is (na jó, csak a madwifi-ng), mindenféle bűvészkedés nélkül.
        A spec-fájlt meg azért kaptad, mert az alapján csomagot csinálhatsz. Hogyan? Letöltöd a spec-fájlt, és az rpmbuild parancs (persze ha fel van telepítve, megfelelően paraméterezed és a függőségek is telepítve vannak) elvileg előbb-utóbb létrehozza a csomagot, amit aztán telepíthetsz.

        Nem a jó szándékoddal van baj, hanem a tudásommal 🙁

        Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185033
        Tony Magic
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          Tony Magic wrote:
          Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂

          Bammeg! Az első linken ott van az a kva sok madwifi-csomag! Kva sok ész kellhet a letöltéséhez és telepítéséhez! Persze a baj ott van, hogy nem biztos, hogy a kerneled megfelelő verziójú. De ott vannak a csomagok. PLD alatt ezek elérhetőek is (na jó, csak a madwifi-ng), mindenféle bűvészkedés nélkül.
          A spec-fájlt meg azért kaptad, mert az alapján csomagot csinálhatsz. Hogyan? Letöltöd a spec-fájlt, és az rpmbuild parancs (persze ha fel van telepítve, megfelelően paraméterezed és a függőségek is telepítve vannak) elvileg előbb-utóbb létrehozza a csomagot, amit aztán telepíthetsz.

          Nem a jó szándékoddal van baj, hanem a tudásommal 🙁

          Tony Magic
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Van egy javaslatom. Amilyen programokat akarsz használni (meg használsz) azok nem érhetőek el (natívan) linukszra, viszont a linukszos alternatívák pl. mplayer, de most már kde is natívan futnak windóz alatt.
            Akkor nem lenne célszerű ezeket a „linukszos” programokat windóz alatt addig tesztelni, amíg a használatuk nem megy és utána áttérni linukszra?

            OFF: Jelen pillanatban a windóz licenc a notebookomon ~640 ft/hó-nál tart. (Más kérdés, hogy egy több 100 e ft-os sw fut rajta, ami linuksz alatt nem létezik és nem is fog… a drivereivel együtt.)

            Vizsla az ilyen hozzászólások miatt nem terjed a Linux 😛

            Tony Magic
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Van egy javaslatom. Amilyen programokat akarsz használni (meg használsz) azok nem érhetőek el (natívan) linukszra, viszont a linukszos alternatívák pl. mplayer, de most már kde is natívan futnak windóz alatt.
              Akkor nem lenne célszerű ezeket a „linukszos” programokat windóz alatt addig tesztelni, amíg a használatuk nem megy és utána áttérni linukszra?

              OFF: Jelen pillanatban a windóz licenc a notebookomon ~640 ft/hó-nál tart. (Más kérdés, hogy egy több 100 e ft-os sw fut rajta, ami linuksz alatt nem létezik és nem is fog… a drivereivel együtt.)

              Vizsla az ilyen hozzászólások miatt nem terjed a Linux 😛

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185028
              Tony Magic
              Felhasználó
                vector wrote:
                TonyMagic: Jössz egy sörrel a többi mellé mert már kaptál egy RPM csomagot ! :D)))))))

                Jóvanna, valóban neked is jövök egy sörrel, csak az a baj, hogy 2 üvegtől kiütöd magad 😛

                Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185029
                Tony Magic
                Felhasználó
                  vector wrote:
                  TonyMagic: Jössz egy sörrel a többi mellé mert már kaptál egy RPM csomagot ! :D)))))))

                  Jóvanna, valóban neked is jövök egy sörrel, csak az a baj, hogy 2 üvegtől kiütöd magad 😛

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185026
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Fizetek egy sört annak aki rpm-be átforgatja ezt a csomagot 🙂 Természetesen úgy, hogy menjen 🙂

                    2.6.28.9-es kernelhez:
                    http://carme.pld-linux.org/~uzsolt/madwifi/
                    Persze nem biztos, hogy nálad is menni fog.
                    Meg lehet, hogy inkább az a madwifi-ng.spec fog neked kelleni. A spec-fájlja itt, ez alapján (kis módosításokkal) csinálhatsz RPM-csomagokat.

                    Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185027
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Fizetek egy sört annak aki rpm-be átforgatja ezt a csomagot 🙂 Természetesen úgy, hogy menjen 🙂

                      2.6.28.9-es kernelhez:
                      http://carme.pld-linux.org/~uzsolt/madwifi/
                      Persze nem biztos, hogy nálad is menni fog.
                      Meg lehet, hogy inkább az a madwifi-ng.spec fog neked kelleni. A spec-fájlja itt, ez alapján (kis módosításokkal) csinálhatsz RPM-csomagokat.

                      Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂

                      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185020
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        A warning nem feltétlenül jelenti, hogy nem sikerült, csak szól, hogy valamit nem úgy képzelt el, mint te.

                        Köszönöm.

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 2,708