Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vector wrote:kisbetu wrote:(Aki még tudja követni, az jelentkezhet a söntésnél egy újabb sörért.)
Egészségetekre 🙂
Igyunk 🙂
Köszönöm szépen az ötleteket, bár régi programok, de tanulmányozom a lehetőségeket.
Köszönöm szépen az ötleteket, bár régi programok, de tanulmányozom a lehetőségeket.
vector wrote:Nézd, nem vagyunk egyformák! :D) De ne diszkrimináljunk jó! Se vallásért, se rendszerhasználatért, se pedig azért, hogy ki mit iszik! :D))Te kis liberális Te 😀
vector wrote:Nézd, nem vagyunk egyformák! :D) De ne diszkrimináljunk jó! Se vallásért, se rendszerhasználatért, se pedig azért, hogy ki mit iszik! :D))Te kis liberális Te 😀
vector wrote:Mint amatőr fotós szeretem a ritka pillanatokat és büszke vagyok mikor sikerül egyet megörökíteni a jövő nemzedék számára. Bár nem tudom, hogy ez egy ilyen kép-e, de eléggé meghökkentett ezért osztom meg veletek. Meg a Pepsi-kata reklám jutott eszembe:)) Ezt, hogy reklámoznátok ?!:)))))Beteg vagy Te vector 😛
vector wrote:Mint amatőr fotós szeretem a ritka pillanatokat és büszke vagyok mikor sikerül egyet megörökíteni a jövő nemzedék számára. Bár nem tudom, hogy ez egy ilyen kép-e, de eléggé meghökkentett ezért osztom meg veletek. Meg a Pepsi-kata reklám jutott eszembe:)) Ezt, hogy reklámoznátok ?!:)))))Beteg vagy Te vector 😛
vector mindebből csak a pálinkás rész igaz 😛
vector mindebből csak a pálinkás rész igaz 😛
vizsla wrote:Tony Magic wrote:Vizsla az ilyen hozzászólások miatt nem terjed a Linux 😛Az ilyen hozzászólások miatt meg az terjed a linukszról, hogy szar…
Választhatsz!Igazad van 🙂
-
SzerzőBejegyzés