Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031048
    Tony Magic
    Felhasználó
      vector wrote:
      kisbetu wrote:
      (Aki még tudja követni, az jelentkezhet a söntésnél egy újabb sörért.)

      Egészségetekre 🙂

      Igyunk 🙂

      Hozzászólás: webkamera mozgásra felvételt indít #2185418
      Tony Magic
      Felhasználó

        Köszönöm szépen az ötleteket, bár régi programok, de tanulmányozom a lehetőségeket.

        Hozzászólás: webkamera mozgásra felvételt indít #2185419
        Tony Magic
        Felhasználó

          Köszönöm szépen az ötleteket, bár régi programok, de tanulmányozom a lehetőségeket.

          Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2099097
          Tony Magic
          Felhasználó
            vector wrote:
            Nézd, nem vagyunk egyformák! :D) De ne diszkrimináljunk jó!  Se vallásért, se rendszerhasználatért, se pedig azért, hogy ki mit iszik! :D))

            Te kis liberális Te 😀

            Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2099098
            Tony Magic
            Felhasználó
              vector wrote:
              Nézd, nem vagyunk egyformák! :D) De ne diszkrimináljunk jó!  Se vallásért, se rendszerhasználatért, se pedig azért, hogy ki mit iszik! :D))

              Te kis liberális Te 😀

              Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2099093
              Tony Magic
              Felhasználó
                vector wrote:
                Mint amatőr fotós szeretem a ritka pillanatokat és büszke vagyok mikor sikerül egyet megörökíteni a jövő nemzedék számára. Bár nem tudom, hogy ez egy ilyen kép-e, de eléggé meghökkentett ezért osztom meg veletek. Meg a Pepsi-kata reklám jutott eszembe:)) Ezt, hogy reklámoznátok ?!:)))))

                Beteg vagy Te vector 😛

                Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2099094
                Tony Magic
                Felhasználó
                  vector wrote:
                  Mint amatőr fotós szeretem a ritka pillanatokat és büszke vagyok mikor sikerül egyet megörökíteni a jövő nemzedék számára. Bár nem tudom, hogy ez egy ilyen kép-e, de eléggé meghökkentett ezért osztom meg veletek. Meg a Pepsi-kata reklám jutott eszembe:)) Ezt, hogy reklámoznátok ?!:)))))

                  Beteg vagy Te vector 😛

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185036
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    vector mindebből csak a pálinkás rész igaz 😛

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185037
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      vector mindebből csak a pálinkás rész igaz 😛

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Vizsla az ilyen hozzászólások miatt nem terjed a Linux 😛

                        Az ilyen hozzászólások miatt meg az terjed a linukszról, hogy szar…
                        Választhatsz!

                        Igazad van 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 2,708