Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Puszillak is érte benneteket 🙂
Okozhat gondot, hogy install közben használok egy usb-s wifit?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /usr/src/linux-2.6.25.20-0.1/.config does not exist.. StopAkkor kizárásos alapon:
HA a kernelforrás ott van (állítod!)
Ha a verziószám stimmel (állítod!)AKKOR a .config file nincs ott.
Mert azt írja, hogy azt nem találja ott.
(Ha netán tényleg igazam lenne, akkor a hiányzó .config megtalálható a /boot könyvtárban. Odamásolandó, átnevezendő.)
De ezt nem muszáj elolvasni.
A /boot-ban valóban van egy config.kernelverzió fájl. Ezt mire nevezzem át? Csak sima .config -ra?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /usr/src/linux-2.6.25.20-0.1/.config does not exist.. StopAkkor kizárásos alapon:
HA a kernelforrás ott van (állítod!)
Ha a verziószám stimmel (állítod!)AKKOR a .config file nincs ott.
Mert azt írja, hogy azt nem találja ott.
(Ha netán tényleg igazam lenne, akkor a hiányzó .config megtalálható a /boot könyvtárban. Odamásolandó, átnevezendő.)
De ezt nem muszáj elolvasni.
A /boot-ban valóban van egy config.kernelverzió fájl. Ezt mire nevezzem át? Csak sima .config -ra?
Csatoltam kimeneteket. Van most usb-n csatlakoztatva egy zd1211rw modullal betöltött wifi eszközöm, azon keresztül netezek.
A képen ami látható egy ethernet hálókártya, egy nem működő ar242x wifi és egy a legvégén látható működő usb-s wifi. Az AR242x PCI Express csatolású.Csatoltam kimeneteket. Van most usb-n csatlakoztatva egy zd1211rw modullal betöltött wifi eszközöm, azon keresztül netezek.
A képen ami látható egy ethernet hálókártya, egy nem működő ar242x wifi és egy a legvégén látható működő usb-s wifi. Az AR242x PCI Express csatolású.Mindjárt felteszem újra a madwifit repóból és adom a kimeneteket.
Mindjárt felteszem újra a madwifit repóból és adom a kimeneteket.
uzsolt wrote:És hol akadsz el? Melyik lépés nem működik? Pontosan miket csinálsz?
A madwifi-hal (vagy mi a görcs) fel van már telepítve, legalább 0.10.5.6-os verzióval? A madwifi repót felvetted már?(Állítom, többet kérdezek, mint te.)
Igen, felvettem már a madwifirepót és ott a legmagasabb verzió a 0.9.4 és nekem a 0.10.5.6 kellene.
uzsolt wrote:És hol akadsz el? Melyik lépés nem működik? Pontosan miket csinálsz?
A madwifi-hal (vagy mi a görcs) fel van már telepítve, legalább 0.10.5.6-os verzióval? A madwifi repót felvetted már?(Állítom, többet kérdezek, mint te.)
Igen, felvettem már a madwifirepót és ott a legmagasabb verzió a 0.9.4 és nekem a 0.10.5.6 kellene.
Találtam már ezt az oldalt, de ezzel sem megy. 🙁
-
SzerzőBejegyzés