Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184973
    Tony Magic
    Felhasználó

      Puszillak is érte benneteket 🙂

      Okozhat gondot, hogy install közben használok egy usb-s wifit?

      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184962
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /usr/src/linux-2.6.25.20-0.1/.config does not exist..  Stop

        Akkor kizárásos alapon:

        HA a kernelforrás ott van (állítod!)
        Ha a verziószám stimmel (állítod!)

        AKKOR a .config file nincs ott.

        Mert azt írja, hogy azt nem találja ott.

        (Ha netán tényleg igazam lenne, akkor a hiányzó .config megtalálható a /boot könyvtárban. Odamásolandó, átnevezendő.)

        De ezt nem muszáj elolvasni.

        A /boot-ban valóban van egy config.kernelverzió fájl. Ezt mire nevezzem át? Csak sima  .config  -ra?

        Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184963
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /usr/src/linux-2.6.25.20-0.1/.config does not exist..  Stop

          Akkor kizárásos alapon:

          HA a kernelforrás ott van (állítod!)
          Ha a verziószám stimmel (állítod!)

          AKKOR a .config file nincs ott.

          Mert azt írja, hogy azt nem találja ott.

          (Ha netán tényleg igazam lenne, akkor a hiányzó .config megtalálható a /boot könyvtárban. Odamásolandó, átnevezendő.)

          De ezt nem muszáj elolvasni.

          A /boot-ban valóban van egy config.kernelverzió fájl. Ezt mire nevezzem át? Csak sima  .config  -ra?

          Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184958
          Tony Magic
          Felhasználó

            Csatoltam kimeneteket. Van most usb-n csatlakoztatva egy zd1211rw modullal betöltött wifi eszközöm, azon keresztül netezek.
            A képen ami látható egy ethernet hálókártya, egy nem működő ar242x wifi és egy a legvégén látható működő usb-s wifi. Az AR242x PCI Express csatolású.

            Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184959
            Tony Magic
            Felhasználó

              Csatoltam kimeneteket. Van most usb-n csatlakoztatva egy zd1211rw modullal betöltött wifi eszközöm, azon keresztül netezek.
              A képen ami látható egy ethernet hálókártya, egy nem működő ar242x wifi és egy a legvégén látható működő usb-s wifi. Az AR242x PCI Express csatolású.

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184956
              Tony Magic
              Felhasználó

                Mindjárt felteszem újra a madwifit repóból és adom a kimeneteket.

                Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184957
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Mindjárt felteszem újra a madwifit repóból és adom a kimeneteket.

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184952
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    És hol akadsz el? Melyik lépés nem működik? Pontosan miket csinálsz?
                    A madwifi-hal (vagy mi a görcs) fel van már telepítve, legalább 0.10.5.6-os verzióval? A madwifi repót felvetted már?

                    (Állítom, többet kérdezek, mint te.)

                    Igen, felvettem már a madwifirepót és ott a legmagasabb verzió a 0.9.4 és nekem a 0.10.5.6 kellene.

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184953
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      És hol akadsz el? Melyik lépés nem működik? Pontosan miket csinálsz?
                      A madwifi-hal (vagy mi a görcs) fel van már telepítve, legalább 0.10.5.6-os verzióval? A madwifi repót felvetted már?

                      (Állítom, többet kérdezek, mint te.)

                      Igen, felvettem már a madwifirepót és ott a legmagasabb verzió a 0.9.4 és nekem a 0.10.5.6 kellene.

                      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184948
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Találtam már ezt az oldalt, de ezzel sem megy. 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 2,708