Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nos a sok okostojásnak gratulálok, legközelebb majd akkor kérek segítséget ha nem találok egy ikont, vagy egy csomagot a repóban, mert ha valódi nehézségbe ütközök úgy tűnik segítség nem érkezik. Illetve ha majd helyesírási problémáim lesznek akkor is idejövök segítségért, hiszen az is kiválóan működik. Még egyszer gratulálok !
Nos a sok okostojásnak gratulálok, legközelebb majd akkor kérek segítséget ha nem találok egy ikont, vagy egy csomagot a repóban, mert ha valódi nehézségbe ütközök úgy tűnik segítség nem érkezik. Illetve ha majd helyesírási problémáim lesznek akkor is idejövök segítségért, hiszen az is kiválóan működik. Még egyszer gratulálok !
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:(szaaaaaar a Linux ) 🙂Igen, az.
De csak azért, mert megpróbálja kinyalni a seggedet.Jó lenne 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:(szaaaaaar a Linux ) 🙂Igen, az.
De csak azért, mert megpróbálja kinyalni a seggedet.Jó lenne 🙂
Fura, hogy az itt megforduló sokeszű Linuxprofok egy ilyen piri problémát nem tudnak megoldani 🙂
(szaaaaaar a Linux ) 🙂
Fura, hogy az itt megforduló sokeszű Linuxprofok egy ilyen piri problémát nem tudnak megoldani 🙂
(szaaaaaar a Linux ) 🙂
Senki sem ért az Atheros wlan kártya beállításához? Ez pedig kihívás egy profinak, remélem van köztünk olyan 🙂
Senki sem ért az Atheros wlan kártya beállításához? Ez pedig kihívás egy profinak, remélem van köztünk olyan 🙂
http://en.opensuse.org/Atheros_madwifi
Erről az oldalról próbálom feléleszteni a wifit.„Note: in the openSUSE 11.0 there may be a conflict with built Atheros module ath5k, which seems is not functional yet, but prevents using madwifi’s driver. Resolution is to add this module, to the blacklist. To do this add the line blacklist ath5k to the file /etc/modprobe.d/blacklist and reboot.
Note: when you are using WEP with kinternet (traditional ifup method), set the variableWIRELESS_AP=’off’
in the ifcfg-ath0 file.
Note: for the ath_pci and ath_hal to work for the AR242x, you have to reboot. „nekem nincsen ifcfg-ath0 file, csak simán ifcg.
http://en.opensuse.org/Atheros_madwifi
Erről az oldalról próbálom feléleszteni a wifit.„Note: in the openSUSE 11.0 there may be a conflict with built Atheros module ath5k, which seems is not functional yet, but prevents using madwifi’s driver. Resolution is to add this module, to the blacklist. To do this add the line blacklist ath5k to the file /etc/modprobe.d/blacklist and reboot.
Note: when you are using WEP with kinternet (traditional ifup method), set the variableWIRELESS_AP=’off’
in the ifcfg-ath0 file.
Note: for the ath_pci and ath_hal to work for the AR242x, you have to reboot. „nekem nincsen ifcfg-ath0 file, csak simán ifcg.
-
SzerzőBejegyzés