Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lehet nem a 11.1-et kellene használd, hanem a 11.0-t.
Lehet nem a 11.1-et kellene használd, hanem a 11.0-t.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Nos a sok okostojásnak gratulálok, legközelebb majd akkor kérek segítséget ha nem találok egy ikont, vagy egy csomagot a repóban, mert ha valódi nehézségbe ütközök úgy tűnik segítség nem érkezik. Illetve ha majd helyesírási problémáim lesznek akkor is idejövök segítségért, hiszen az is kiválóan működik. Még egyszer gratulálok !Boldog Ünnepeket neked is!
Boldog Új Évet !
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Nos a sok okostojásnak gratulálok, legközelebb majd akkor kérek segítséget ha nem találok egy ikont, vagy egy csomagot a repóban, mert ha valódi nehézségbe ütközök úgy tűnik segítség nem érkezik. Illetve ha majd helyesírási problémáim lesznek akkor is idejövök segítségért, hiszen az is kiválóan működik. Még egyszer gratulálok !Boldog Ünnepeket neked is!
Boldog Új Évet !
KissAG wrote:Tony Magic wrote:Buta vagyok tudom, de ha esetleg a yasttal megpróbálnál mindent frissíteni amit csak lehet, elképzelhetőnek tartom, hogy a verziók összecsiszolódnak.azt már megpróbáltam… nem megy 🙁
Nincsenek frissítések, vagy vannak, de nem indulnak el?
KissAG wrote:Tony Magic wrote:Buta vagyok tudom, de ha esetleg a yasttal megpróbálnál mindent frissíteni amit csak lehet, elképzelhetőnek tartom, hogy a verziók összecsiszolódnak.azt már megpróbáltam… nem megy 🙁
Nincsenek frissítések, vagy vannak, de nem indulnak el?
Buta vagyok tudom, de ha esetleg a yasttal megpróbálnál mindent frissíteni amit csak lehet, elképzelhetőnek tartom, hogy a verziók összecsiszolódnak.
Buta vagyok tudom, de ha esetleg a yasttal megpróbálnál mindent frissíteni amit csak lehet, elképzelhetőnek tartom, hogy a verziók összecsiszolódnak.
KissAG wrote:Sziasztok!Azzal a kérdésel fordulok hozzátok, hogy nem tudom csatolni a windows-os particióimat…
Ezt ítrja ki:
FATAL: Could not load /lib/modules/2.6.27.7-9-default/modules.dep: No such file or directory
ntfs-3g-mount: fuse device is missing, try ‘modprobe fuse’ as rootMegnéztem és nekem újabb van telepítve:
2.6.27.21-0.1-default – van a lib/mondules könyvtárban…SuSEConfigot lefuttattam és frissítettem a kernelt is, de nem megy…
Előre is köszönöm a tanácsokat!
Üdv: KissAG
A kernelt honnan frissítetted?
KissAG wrote:Sziasztok!Azzal a kérdésel fordulok hozzátok, hogy nem tudom csatolni a windows-os particióimat…
Ezt ítrja ki:
FATAL: Could not load /lib/modules/2.6.27.7-9-default/modules.dep: No such file or directory
ntfs-3g-mount: fuse device is missing, try ‘modprobe fuse’ as rootMegnéztem és nekem újabb van telepítve:
2.6.27.21-0.1-default – van a lib/mondules könyvtárban…SuSEConfigot lefuttattam és frissítettem a kernelt is, de nem megy…
Előre is köszönöm a tanácsokat!
Üdv: KissAG
A kernelt honnan frissítetted?
-
SzerzőBejegyzés