Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csablak wrote:OK. de lehet-e a következő találatra ugrani?
n
(Egyébként man less, már feltételezve, hogy less-t használsz pager-nek)Akkor esetleg a home-könyvtáradban kellene keresgélni, és vagy egy .klavaro vagy egy .config/klavaro fájlt/könyvtárt. Aztán azt vagy kitörlöd teljesen, vagy megpróbálod átírni.
Szerk.: itt hasonló gondokkal küzdenek, csak ott a cseh nyelvet nem szeretik. A megoldás:
Okay, well I stumbled upon the solution of the problem. The preferences for Klavaro are stored in [red]/home/user/.klavaro (it’s a hidden folder)[/red]. I went into the folder and read over the [red]file preferences.ini[/red] (the only file in the directory). This is what it said:
[interface]
language=cs_CZ
autostart=false
exercise=1[tutor]
keyboard=qwerty_usI created a backup and deleted the file. Reopened Klavaro and woohoo! English!
Akkor esetleg a home-könyvtáradban kellene keresgélni, és vagy egy .klavaro vagy egy .config/klavaro fájlt/könyvtárt. Aztán azt vagy kitörlöd teljesen, vagy megpróbálod átírni.
Szerk.: itt hasonló gondokkal küzdenek, csak ott a cseh nyelvet nem szeretik. A megoldás:
Okay, well I stumbled upon the solution of the problem. The preferences for Klavaro are stored in [red]/home/user/.klavaro (it’s a hidden folder)[/red]. I went into the folder and read over the [red]file preferences.ini[/red] (the only file in the directory). This is what it said:
[interface]
language=cs_CZ
autostart=false
exercise=1[tutor]
keyboard=qwerty_usI created a backup and deleted the file. Reopened Klavaro and woohoo! English!
Hogyan telepítetted fel? Csak a programon belül rossz a nyelv vagy úgy mindenhol?
Hogyan telepítetted fel? Csak a programon belül rossz a nyelv vagy úgy mindenhol?
Először én csinálnék róla (ha linuxról van szó) egy biztonsági másolatot. Tehát kártya bedug, és dd-vel nekiesnék, és ezen a fájlon kísérleteznék.
Igaz, lenne egy jó kis néhány gigás állományod, de ennyit megérhet 😉Először én csinálnék róla (ha linuxról van szó) egy biztonsági másolatot. Tehát kártya bedug, és dd-vel nekiesnék, és ezen a fájlon kísérleteznék.
Igaz, lenne egy jó kis néhány gigás állományod, de ennyit megérhet 😉Hmmm, megéheztem egy jó kis marhapörköltre…
Hmmm, megéheztem egy jó kis marhapörköltre…
Hát úgy, hogy regisztrálsz.
-
SzerzőBejegyzés