uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: navigálás a man-ban #2187643
    uzsolt
    Felhasználó
      csablak wrote:
      OK. de lehet-e a következő találatra ugrani?

      n
      (Egyébként man less, már feltételezve, hogy less-t használsz pager-nek)

      Hozzászólás: Klavaro nyelvi beállítási gondok #2187632
      uzsolt
      Felhasználó

        Akkor esetleg a home-könyvtáradban kellene keresgélni, és vagy egy .klavaro vagy egy .config/klavaro fájlt/könyvtárt. Aztán azt vagy kitörlöd teljesen, vagy megpróbálod átírni.

        Szerk.: itt hasonló gondokkal küzdenek, csak ott a cseh nyelvet nem szeretik. A megoldás:

        Okay, well I stumbled upon the solution of the problem. The preferences for Klavaro are stored in [red]/home/user/.klavaro (it’s a hidden folder)[/red]. I went into the folder and read over the [red]file preferences.ini[/red] (the only file in the directory). This is what it said:

        [interface]
        language=cs_CZ
        autostart=false
        exercise=1

        [tutor]
        keyboard=qwerty_us

        I created a backup and deleted the file. Reopened Klavaro and woohoo! English!

        Hozzászólás: Klavaro nyelvi beállítási gondok #2187633
        uzsolt
        Felhasználó

          Akkor esetleg a home-könyvtáradban kellene keresgélni, és vagy egy .klavaro vagy egy .config/klavaro fájlt/könyvtárt. Aztán azt vagy kitörlöd teljesen, vagy megpróbálod átírni.

          Szerk.: itt hasonló gondokkal küzdenek, csak ott a cseh nyelvet nem szeretik. A megoldás:

          Okay, well I stumbled upon the solution of the problem. The preferences for Klavaro are stored in [red]/home/user/.klavaro (it’s a hidden folder)[/red]. I went into the folder and read over the [red]file preferences.ini[/red] (the only file in the directory). This is what it said:

          [interface]
          language=cs_CZ
          autostart=false
          exercise=1

          [tutor]
          keyboard=qwerty_us

          I created a backup and deleted the file. Reopened Klavaro and woohoo! English!

          Hozzászólás: Klavaro nyelvi beállítási gondok #2187626
          uzsolt
          Felhasználó

            Hogyan telepítetted fel? Csak a programon belül rossz a nyelv vagy úgy mindenhol?

            Hozzászólás: Klavaro nyelvi beállítási gondok #2187627
            uzsolt
            Felhasználó

              Hogyan telepítetted fel? Csak a programon belül rossz a nyelv vagy úgy mindenhol?

              Hozzászólás: Card recovery #2187304
              uzsolt
              Felhasználó

                Először én csinálnék róla (ha linuxról van szó) egy biztonsági másolatot. Tehát kártya bedug, és dd-vel nekiesnék, és ezen a fájlon kísérleteznék.
                Igaz, lenne egy jó kis néhány gigás állományod, de ennyit megérhet 😉

                Hozzászólás: Card recovery #2187305
                uzsolt
                Felhasználó

                  Először én csinálnék róla (ha linuxról van szó) egy biztonsági másolatot. Tehát kártya bedug, és dd-vel nekiesnék, és ezen a fájlon kísérleteznék.
                  Igaz, lenne egy jó kis néhány gigás állományod, de ennyit megérhet 😉

                  Hozzászólás: Csak kíváncsi vagyok… #2187233
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Hmmm, megéheztem egy jó kis marhapörköltre…

                    Hozzászólás: Csak kíváncsi vagyok… #2187234
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Hmmm, megéheztem egy jó kis marhapörköltre…

                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Hát úgy, hogy regisztrálsz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 9,618