Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor hazudott! A srác akkor nem nézi, hanem hallgatja 😀
És hol forog az a kernel? A fényképezőgépben? 😛
És hol forog az a kernel? A fényképezőgépben? 😛
vizsla wrote:Ki fogja írni, hogy nem található billentyűzet, nyomjál egy – aszem – F1-et.A nem található billentyűzeten? 😀
vizsla wrote:Ki fogja írni, hogy nem található billentyűzet, nyomjál egy – aszem – F1-et.A nem található billentyűzeten? 😀
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=286432#p286432
Ha lehet, akkor gondolom hasonlóan lehet mplayer-rel is. Bár gondolom, ehhez azért gép is kell.http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=286432#p286432
Ha lehet, akkor gondolom hasonlóan lehet mplayer-rel is. Bár gondolom, ehhez azért gép is kell.csablak wrote:Hú, ezt nagyon elértettem. Az n-et olvastam is, de valamiért az n nálam egy számot jelentett. Mintha be kellett volna adnom egy számot és azt n-szer ismétli. De nem értettem hogy ezt az n számot hogy adjam meg neki.
Próbáltam röviden leírni. Úgy látom, túl rövidre sikerült…csablak wrote:Hú, ezt nagyon elértettem. Az n-et olvastam is, de valamiért az n nálam egy számot jelentett. Mintha be kellett volna adnom egy számot és azt n-szer ismétli. De nem értettem hogy ezt az n számot hogy adjam meg neki.
Próbáltam röviden leírni. Úgy látom, túl rövidre sikerült… -
SzerzőBejegyzés