uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185030
    uzsolt
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂

      Bammeg! Az első linken ott van az a kva sok madwifi-csomag! Kva sok ész kellhet a letöltéséhez és telepítéséhez! Persze a baj ott van, hogy nem biztos, hogy a kerneled megfelelő verziójú. De ott vannak a csomagok. PLD alatt ezek elérhetőek is (na jó, csak a madwifi-ng), mindenféle bűvészkedés nélkül.
      A spec-fájlt meg azért kaptad, mert az alapján csomagot csinálhatsz. Hogyan? Letöltöd a spec-fájlt, és az rpmbuild parancs (persze ha fel van telepítve, megfelelően paraméterezed és a függőségek is telepítve vannak) elvileg előbb-utóbb létrehozza a csomagot, amit aztán telepíthetsz.

      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185031
      uzsolt
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂

        Bammeg! Az első linken ott van az a kva sok madwifi-csomag! Kva sok ész kellhet a letöltéséhez és telepítéséhez! Persze a baj ott van, hogy nem biztos, hogy a kerneled megfelelő verziójú. De ott vannak a csomagok. PLD alatt ezek elérhetőek is (na jó, csak a madwifi-ng), mindenféle bűvészkedés nélkül.
        A spec-fájlt meg azért kaptad, mert az alapján csomagot csinálhatsz. Hogyan? Letöltöd a spec-fájlt, és az rpmbuild parancs (persze ha fel van telepítve, megfelelően paraméterezed és a függőségek is telepítve vannak) elvileg előbb-utóbb létrehozza a csomagot, amit aztán telepíthetsz.

        Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185022
        uzsolt
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          Fizetek egy sört annak aki rpm-be átforgatja ezt a csomagot 🙂 Természetesen úgy, hogy menjen 🙂

          2.6.28.9-es kernelhez:
          http://carme.pld-linux.org/~uzsolt/madwifi/
          Persze nem biztos, hogy nálad is menni fog.
          Meg lehet, hogy inkább az a madwifi-ng.spec fog neked kelleni. A spec-fájlja itt, ez alapján (kis módosításokkal) csinálhatsz RPM-csomagokat.

          Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185023
          uzsolt
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            Fizetek egy sört annak aki rpm-be átforgatja ezt a csomagot 🙂 Természetesen úgy, hogy menjen 🙂

            2.6.28.9-es kernelhez:
            http://carme.pld-linux.org/~uzsolt/madwifi/
            Persze nem biztos, hogy nálad is menni fog.
            Meg lehet, hogy inkább az a madwifi-ng.spec fog neked kelleni. A spec-fájlja itt, ez alapján (kis módosításokkal) csinálhatsz RPM-csomagokat.

            Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185008
            uzsolt
            Felhasználó
              Tony Magic wrote:
              Mivel angolul nem tanultam így megkérdezem, ez most jó így? Nem merek semmit sem folytatni, míg nem tudom 🙁

              Általában az error szócskát kell keresni…

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185009
              uzsolt
              Felhasználó
                Tony Magic wrote:
                Mivel angolul nem tanultam így megkérdezem, ez most jó így? Nem merek semmit sem folytatni, míg nem tudom 🙁

                Általában az error szócskát kell keresni…

                Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184968
                uzsolt
                Felhasználó

                  Igen, de inkább másold be a /usr/src/linux… -ba, .config néven.

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184969
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Igen, de inkább másold be a /usr/src/linux… -ba, .config néven.

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184954
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      A suse oss-tárolójában is. A régi verzióval nem megy? Tehát telepíted, modult betöltöd, stb.?
                      Esetleg még ez:
                      http://en.opensuse.org/Atheros_ndiswrapper

                      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184955
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        A suse oss-tárolójában is. A régi verzióval nem megy? Tehát telepíted, modult betöltöd, stb.?
                        Esetleg még ez:
                        http://en.opensuse.org/Atheros_ndiswrapper

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 9,618