Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂
Bammeg! Az első linken ott van az a kva sok madwifi-csomag! Kva sok ész kellhet a letöltéséhez és telepítéséhez! Persze a baj ott van, hogy nem biztos, hogy a kerneled megfelelő verziójú. De ott vannak a csomagok. PLD alatt ezek elérhetőek is (na jó, csak a madwifi-ng), mindenféle bűvészkedés nélkül.
A spec-fájlt meg azért kaptad, mert az alapján csomagot csinálhatsz. Hogyan? Letöltöd a spec-fájlt, és az rpmbuild parancs (persze ha fel van telepítve, megfelelően paraméterezed és a függőségek is telepítve vannak) elvileg előbb-utóbb létrehozza a csomagot, amit aztán telepíthetsz.Tony Magic wrote:Mér szívattok? Azé mert csak? Há tuggyátok, hogy nem vagyok májer a Linuxban csak szeretem használni. Ilyen külfődi oldalakak hijába linkeltek. Na jó. Amit tudok azt megpróbálom kiókumlálni a nagysok eszemmel 🙂 És köszönöm szépen a törődést 🙂Bammeg! Az első linken ott van az a kva sok madwifi-csomag! Kva sok ész kellhet a letöltéséhez és telepítéséhez! Persze a baj ott van, hogy nem biztos, hogy a kerneled megfelelő verziójú. De ott vannak a csomagok. PLD alatt ezek elérhetőek is (na jó, csak a madwifi-ng), mindenféle bűvészkedés nélkül.
A spec-fájlt meg azért kaptad, mert az alapján csomagot csinálhatsz. Hogyan? Letöltöd a spec-fájlt, és az rpmbuild parancs (persze ha fel van telepítve, megfelelően paraméterezed és a függőségek is telepítve vannak) elvileg előbb-utóbb létrehozza a csomagot, amit aztán telepíthetsz.Tony Magic wrote:Fizetek egy sört annak aki rpm-be átforgatja ezt a csomagot 🙂 Természetesen úgy, hogy menjen 🙂2.6.28.9-es kernelhez:
http://carme.pld-linux.org/~uzsolt/madwifi/
Persze nem biztos, hogy nálad is menni fog.
Meg lehet, hogy inkább az a madwifi-ng.spec fog neked kelleni. A spec-fájlja itt, ez alapján (kis módosításokkal) csinálhatsz RPM-csomagokat.Tony Magic wrote:Fizetek egy sört annak aki rpm-be átforgatja ezt a csomagot 🙂 Természetesen úgy, hogy menjen 🙂2.6.28.9-es kernelhez:
http://carme.pld-linux.org/~uzsolt/madwifi/
Persze nem biztos, hogy nálad is menni fog.
Meg lehet, hogy inkább az a madwifi-ng.spec fog neked kelleni. A spec-fájlja itt, ez alapján (kis módosításokkal) csinálhatsz RPM-csomagokat.Tony Magic wrote:Mivel angolul nem tanultam így megkérdezem, ez most jó így? Nem merek semmit sem folytatni, míg nem tudom 🙁Általában az error szócskát kell keresni…
Tony Magic wrote:Mivel angolul nem tanultam így megkérdezem, ez most jó így? Nem merek semmit sem folytatni, míg nem tudom 🙁Általában az error szócskát kell keresni…
Igen, de inkább másold be a /usr/src/linux… -ba, .config néven.
Igen, de inkább másold be a /usr/src/linux… -ba, .config néven.
A suse oss-tárolójában is. A régi verzióval nem megy? Tehát telepíted, modult betöltöd, stb.?
Esetleg még ez:
http://en.opensuse.org/Atheros_ndiswrapperA suse oss-tárolójában is. A régi verzióval nem megy? Tehát telepíted, modult betöltöd, stb.?
Esetleg még ez:
http://en.opensuse.org/Atheros_ndiswrapper -
SzerzőBejegyzés