Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
És hol akadsz el? Melyik lépés nem működik? Pontosan miket csinálsz?
A madwifi-hal (vagy mi a görcs) fel van már telepítve, legalább 0.10.5.6-os verzióval? A madwifi repót felvetted már?(Állítom, többet kérdezek, mint te.)
És hol akadsz el? Melyik lépés nem működik? Pontosan miket csinálsz?
A madwifi-hal (vagy mi a görcs) fel van már telepítve, legalább 0.10.5.6-os verzióval? A madwifi repót felvetted már?(Állítom, többet kérdezek, mint te.)
Megnéztem már, kik ezek a gój motorosok (szégyen-gyalázat, de még életemben nem hallottam róluk).
http://www.gojmotorosok.hu/index.php?page=aboutVárunk minden olyan nemzeti érzelmű szimpatizánst és érdeklődőt, akik ezen motoros túrákra velünk tartanának.
Kiemelt figyelemben részesítjük hölgyek jelentkezését, akár utasként is.
Szimpatikusak 😀
http://en.opensuse.org/HCL/Network_Adapters_(Wireless)
You will need to install madwifi hal (>0.10.5.6, check with modinfo ath_hal), and then blacklist ath5k. Reboot, and it should work.
http://en.opensuse.org/Atheros_madwifi
Hadd ne én csináljam végig!http://en.opensuse.org/HCL/Network_Adapters_(Wireless)
You will need to install madwifi hal (>0.10.5.6, check with modinfo ath_hal), and then blacklist ath5k. Reboot, and it should work.
http://en.opensuse.org/Atheros_madwifi
Hadd ne én csináljam végig!Nem a debug kell. Esetleg kernelfrissítés? Nem tudom, tényleg nem használok suse-t. Nincs meg esetleg csomagban?
http://linux.derkeiler.com/Mailing-Lists/SuSE/2008-12/msg02113.htmlNem a debug kell. Esetleg kernelfrissítés? Nem tudom, tényleg nem használok suse-t. Nincs meg esetleg csomagban?
http://linux.derkeiler.com/Mailing-Lists/SuSE/2008-12/msg02113.htmlMilyen kernel fut? Olyan verziójú kernel-forrást kellene felrakni!
Milyen kernel fut? Olyan verziójú kernel-forrást kellene felrakni!
vector wrote:glen wrote:A Pantera-ról még sohasem hallottam…Mi sem! Segíts nekünk, hogy ne legyünk tudatlanok…
Nem-e? Pedig jó kis zenekar (volt):
http://hu.wikipedia.org/wiki/Pantera -
SzerzőBejegyzés