uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1924294
    uzsolt
    Felhasználó

      -Érdekes, hogy minden amerikai film végén ugyanaz a felirat van.
      -A stáblistára gondolsz?
      -Nem, Ady Endre.

      Hozzászólás: Samba #2077373
      uzsolt
      Felhasználó

        autoexec.bat meg ilyenek?

        Hozzászólás: .conkyrc #2184492
        uzsolt
        Felhasználó

          Miért nem a színezés.sh szkript jeleníti meg az adatokat? Szerintem amit akarsz, nem lehet conky-ban megcsinálni, mármint hogy „csövezni”.

          Hozzászólás: .conkyrc #2184493
          uzsolt
          Felhasználó

            Miért nem a színezés.sh szkript jeleníti meg az adatokat? Szerintem amit akarsz, nem lehet conky-ban megcsinálni, mármint hogy „csövezni”.

            Hozzászólás: ubuntu hardy install – cd-rom hiba #2184279
            uzsolt
            Felhasználó
              labor wrote:
              Kedves Lütyő! Tőled már az is nagy szó, hogyha válaszolsz ha kérdeznek. Két nappal ezelőtt kétszer kaptad meg a kérdést hogy ugyan már milyen alaplapod van

              uzsolt wrote:
              Az fd0 az nem a floppy?
              Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.

              uzsolt wrote:
              Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.

              Nyugi! Én ezzel úgy vagyok, hogy ha neki nem fontos vagy sürgős válaszolni, akkor nekem sem fontos tovább segíteni (próbálni). Ha meg elkezd pattogni, hogy miért nem válaszolunk, akkor szoktam „magamat idézni” (vagy másokat), hogy legyen kedves a feltett kérdésekre válaszolni.

              Hozzászólás: ubuntu hardy install – cd-rom hiba #2184280
              uzsolt
              Felhasználó
                labor wrote:
                Kedves Lütyő! Tőled már az is nagy szó, hogyha válaszolsz ha kérdeznek. Két nappal ezelőtt kétszer kaptad meg a kérdést hogy ugyan már milyen alaplapod van

                uzsolt wrote:
                Az fd0 az nem a floppy?
                Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.

                uzsolt wrote:
                Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.

                Nyugi! Én ezzel úgy vagyok, hogy ha neki nem fontos vagy sürgős válaszolni, akkor nekem sem fontos tovább segíteni (próbálni). Ha meg elkezd pattogni, hogy miért nem válaszolunk, akkor szoktam „magamat idézni” (vagy másokat), hogy legyen kedves a feltett kérdésekre válaszolni.

                Hozzászólás: Linksys wpc11 pcmcia kártya #2184172
                uzsolt
                Felhasználó

                  Nézd meg, hogy hány peccs van benne. Közte elég sok uhu-specifikusnak tűnik (mármint eléggé fontosnak a rendszer működéséhez).

                  Hozzászólás: Linksys wpc11 pcmcia kártya #2184173
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Nézd meg, hogy hány peccs van benne. Közte elég sok uhu-specifikusnak tűnik (mármint eléggé fontosnak a rendszer működéséhez).

                    Hozzászólás: ubuntu hardy install – cd-rom hiba #2184253
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.
                      Hozzászólás: ubuntu hardy install – cd-rom hiba #2184254
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 9,618