Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
-Érdekes, hogy minden amerikai film végén ugyanaz a felirat van.
-A stáblistára gondolsz?
-Nem, Ady Endre.autoexec.bat meg ilyenek?
Miért nem a színezés.sh szkript jeleníti meg az adatokat? Szerintem amit akarsz, nem lehet conky-ban megcsinálni, mármint hogy „csövezni”.
Miért nem a színezés.sh szkript jeleníti meg az adatokat? Szerintem amit akarsz, nem lehet conky-ban megcsinálni, mármint hogy „csövezni”.
labor wrote:Kedves Lütyő! Tőled már az is nagy szó, hogyha válaszolsz ha kérdeznek. Két nappal ezelőtt kétszer kaptad meg a kérdést hogy ugyan már milyen alaplapod vanuzsolt wrote:Az fd0 az nem a floppy?
Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.uzsolt wrote:Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.Nyugi! Én ezzel úgy vagyok, hogy ha neki nem fontos vagy sürgős válaszolni, akkor nekem sem fontos tovább segíteni (próbálni). Ha meg elkezd pattogni, hogy miért nem válaszolunk, akkor szoktam „magamat idézni” (vagy másokat), hogy legyen kedves a feltett kérdésekre válaszolni.
labor wrote:Kedves Lütyő! Tőled már az is nagy szó, hogyha válaszolsz ha kérdeznek. Két nappal ezelőtt kétszer kaptad meg a kérdést hogy ugyan már milyen alaplapod vanuzsolt wrote:Az fd0 az nem a floppy?
Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.uzsolt wrote:Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.Nyugi! Én ezzel úgy vagyok, hogy ha neki nem fontos vagy sürgős válaszolni, akkor nekem sem fontos tovább segíteni (próbálni). Ha meg elkezd pattogni, hogy miért nem válaszolunk, akkor szoktam „magamat idézni” (vagy másokat), hogy legyen kedves a feltett kérdésekre válaszolni.
Nézd meg, hogy hány peccs van benne. Közte elég sok uhu-specifikusnak tűnik (mármint eléggé fontosnak a rendszer működéséhez).
Nézd meg, hogy hány peccs van benne. Közte elég sok uhu-specifikusnak tűnik (mármint eléggé fontosnak a rendszer működéséhez).
uzsolt wrote:Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.uzsolt wrote:Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb. -
SzerzőBejegyzés