Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az fd0 az nem a floppy?
Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.Az fd0 az nem a floppy?
Milyen géped van? Alaplap, csipetnyi chipset, stb.El kellene már dönteni, hogy a cd-t vagy a merevlemezeket nem látja.
El kellene már dönteni, hogy a cd-t vagy a merevlemezeket nem látja.
Még nem tudom, hogy hova is kell rakni, de most még ide megy, legalábbis remélem, hogy nem a Szánalmasba kell.
http://www.delmagyar.hu/hodmezovasarhely_hirek/vasarhelyi_talalmanyt_teszteltek/2090308/
A fless-vidiót is nézzétek meg!Ha megfelelően teszed rá, akkor igen. Rámásolással semmit nem érsz.
Ha megfelelően teszed rá, akkor igen. Rámásolással semmit nem érsz.
Miért kellene rá oprendszer? Nem arról boot-olsz, hanem a telepítő médiáról. Csak annyi a „különbség”, hogy ilyenkor nem a cd/dvd-ről szedi a csomagokat, hanem netről tölti le.
Miért kellene rá oprendszer? Nem arról boot-olsz, hanem a telepítő médiáról. Csak annyi a „különbség”, hogy ilyenkor nem a cd/dvd-ről szedi a csomagokat, hanem netről tölti le.
Nem tudom. Amikor én állítottam be a nyomtatómat egy friss rendszeren webes felületen keresztül, semmi rútság nem kellett. Amikor felhasználónevet és jelszót kért, akkor a sajátomat adtam meg.
-
SzerzőBejegyzés