uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bash script segítség #2178112
    uzsolt
    Felhasználó

      Hirtelen nem jut eszembe, melyik program vágja le csak a kiterjesztést, de egy ilyen jó lehet neked:

      Code:
      for file in *.bin; do
          fn=$(echo $file | sed „[email protected]$@@”)
          bchunk ${file} ${fn}.cue ${fn}
      done

      Első blikkre legalábbis.

      Hozzászólás: Bash script segítség #2178113
      uzsolt
      Felhasználó

        Hirtelen nem jut eszembe, melyik program vágja le csak a kiterjesztést, de egy ilyen jó lehet neked:

        Code:
        for file in *.bin; do
            fn=$(echo $file | sed „[email protected]$@@”)
            bchunk ${file} ${fn}.cue ${fn}
        done

        Első blikkre legalábbis.

        Hozzászólás: Google para #2181311
        uzsolt
        Felhasználó

          Én úgy gondolom, hogy nem a TV-k számlájára kell írni. Vagyis nem csak. 10 évvel ezelőtt nálunk (50 ezres város) két mozi is volt, egy „művész” meg egy „nem-művész” (a „művészt” azért ne tessék véresen komolyan venni, csak igényesebb, kevésbé tömegkúltúrás filmeket adtak, de annyira nem művész, mint a zongora meg a két művész esete 😉 ). Amikor a net kezdett veszett mértékben terjedni és a fájlcserélő programok (DC, Napster vagy mik is voltak), akkor kezdett el igazán hanyatlani. Most már csak a kisebb mozi van, az is elég gyér látogatottsággal. Hamarabb letölti a kölök a filmet, minthogy felkelne a gép elől és venne egy mozijegyet. Szóval szerintem a net bűne nagyon nagy 😉

          Ja, és féljünk a guglitól (hogy ne legyen nagyon off).

          Hozzászólás: Google para #2181312
          uzsolt
          Felhasználó

            Én úgy gondolom, hogy nem a TV-k számlájára kell írni. Vagyis nem csak. 10 évvel ezelőtt nálunk (50 ezres város) két mozi is volt, egy „művész” meg egy „nem-művész” (a „művészt” azért ne tessék véresen komolyan venni, csak igényesebb, kevésbé tömegkúltúrás filmeket adtak, de annyira nem művész, mint a zongora meg a két művész esete 😉 ). Amikor a net kezdett veszett mértékben terjedni és a fájlcserélő programok (DC, Napster vagy mik is voltak), akkor kezdett el igazán hanyatlani. Most már csak a kisebb mozi van, az is elég gyér látogatottsággal. Hamarabb letölti a kölök a filmet, minthogy felkelne a gép elől és venne egy mozijegyet. Szóval szerintem a net bűne nagyon nagy 😉

            Ja, és féljünk a guglitól (hogy ne legyen nagyon off).

            Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147373
            uzsolt
            Felhasználó

              Ha esetleg sok feladatod van, és szervezni akarod őket, akkor itt a lehetőség 😉 Küzdöttem vele, míg sikerült, de most már szinte tökéletes…

              Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147374
              uzsolt
              Felhasználó

                Ha esetleg sok feladatod van, és szervezni akarod őket, akkor itt a lehetőség 😉 Küzdöttem vele, míg sikerült, de most már szinte tökéletes…

                Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147371
                uzsolt
                Felhasználó

                  Na, helyes.

                  Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147372
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Na, helyes.

                    Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147367
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Az awesome-wikibe nem írod bele? Akkor az okosabbak is látják, hogy milyen okos vagy 🙂 Meg persze felfedezhetik a hibákat is.

                      Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147368
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Az awesome-wikibe nem írod bele? Akkor az okosabbak is látják, hogy milyen okos vagy 🙂 Meg persze felfedezhetik a hibákat is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 9,618