Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hirtelen nem jut eszembe, melyik program vágja le csak a kiterjesztést, de egy ilyen jó lehet neked:
Code:for file in *.bin; do
fn=$(echo $file | sed „[email protected]$@@”)
bchunk ${file} ${fn}.cue ${fn}
doneElső blikkre legalábbis.
Hirtelen nem jut eszembe, melyik program vágja le csak a kiterjesztést, de egy ilyen jó lehet neked:
Code:for file in *.bin; do
fn=$(echo $file | sed „[email protected]$@@”)
bchunk ${file} ${fn}.cue ${fn}
doneElső blikkre legalábbis.
Én úgy gondolom, hogy nem a TV-k számlájára kell írni. Vagyis nem csak. 10 évvel ezelőtt nálunk (50 ezres város) két mozi is volt, egy „művész” meg egy „nem-művész” (a „művészt” azért ne tessék véresen komolyan venni, csak igényesebb, kevésbé tömegkúltúrás filmeket adtak, de annyira nem művész, mint a zongora meg a két művész esete 😉 ). Amikor a net kezdett veszett mértékben terjedni és a fájlcserélő programok (DC, Napster vagy mik is voltak), akkor kezdett el igazán hanyatlani. Most már csak a kisebb mozi van, az is elég gyér látogatottsággal. Hamarabb letölti a kölök a filmet, minthogy felkelne a gép elől és venne egy mozijegyet. Szóval szerintem a net bűne nagyon nagy 😉
Ja, és féljünk a guglitól (hogy ne legyen nagyon off).
Én úgy gondolom, hogy nem a TV-k számlájára kell írni. Vagyis nem csak. 10 évvel ezelőtt nálunk (50 ezres város) két mozi is volt, egy „művész” meg egy „nem-művész” (a „művészt” azért ne tessék véresen komolyan venni, csak igényesebb, kevésbé tömegkúltúrás filmeket adtak, de annyira nem művész, mint a zongora meg a két művész esete 😉 ). Amikor a net kezdett veszett mértékben terjedni és a fájlcserélő programok (DC, Napster vagy mik is voltak), akkor kezdett el igazán hanyatlani. Most már csak a kisebb mozi van, az is elég gyér látogatottsággal. Hamarabb letölti a kölök a filmet, minthogy felkelne a gép elől és venne egy mozijegyet. Szóval szerintem a net bűne nagyon nagy 😉
Ja, és féljünk a guglitól (hogy ne legyen nagyon off).
Ha esetleg sok feladatod van, és szervezni akarod őket, akkor itt a lehetőség 😉 Küzdöttem vele, míg sikerült, de most már szinte tökéletes…
Ha esetleg sok feladatod van, és szervezni akarod őket, akkor itt a lehetőség 😉 Küzdöttem vele, míg sikerült, de most már szinte tökéletes…
Na, helyes.
Na, helyes.
Az awesome-wikibe nem írod bele? Akkor az okosabbak is látják, hogy milyen okos vagy 🙂 Meg persze felfedezhetik a hibákat is.
Az awesome-wikibe nem írod bele? Akkor az okosabbak is látják, hogy milyen okos vagy 🙂 Meg persze felfedezhetik a hibákat is.
-
SzerzőBejegyzés