uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ide_cd_mod vagy sr_mod #2180568
    uzsolt
    Felhasználó
      milfer wrote:
      uzsolt: Nem használok automountot, így ez nálam nem jelenthet gondot.

      Labor fórumtársunknak írtam.

      Hozzászólás: ide_cd_mod vagy sr_mod #2180569
      uzsolt
      Felhasználó
        milfer wrote:
        uzsolt: Nem használok automountot, így ez nálam nem jelenthet gondot.

        Labor fórumtársunknak írtam.

        Hozzászólás: milyen nyomtatókat vegyünk? #2180638
        uzsolt
        Felhasználó

          Tintasugarast szerintem nemigen éri meg venni. Már a lézer is szinte egy árkategóriában van, és azért jobb minőséget bír produkálni, valamint jobban is bírja, fenntartása is olcsóbb, stb. Abból pedig a Samsungot tudom ajánlani, még linuxos driver is van a cd-jükön (igaz, nem használható, de alapmeghajtókkal (splix) szépen mennek). Meg „rossznyelvek” szerint jobbak is, mint a HP-k. Szóval otthon nekem egy Samsung van, már vagy fél éve, semmi gond nincs vele.

          Hozzászólás: milyen nyomtatókat vegyünk? #2180639
          uzsolt
          Felhasználó

            Tintasugarast szerintem nemigen éri meg venni. Már a lézer is szinte egy árkategóriában van, és azért jobb minőséget bír produkálni, valamint jobban is bírja, fenntartása is olcsóbb, stb. Abból pedig a Samsungot tudom ajánlani, még linuxos driver is van a cd-jükön (igaz, nem használható, de alapmeghajtókkal (splix) szépen mennek). Meg „rossznyelvek” szerint jobbak is, mint a HP-k. Szóval otthon nekem egy Samsung van, már vagy fél éve, semmi gond nincs vele.

            Hozzászólás: ide_cd_mod vagy sr_mod #2180558
            uzsolt
            Felhasználó

              Válassz: vagy működő automount vagy jó cd/dvd írások. A linux a választás szabadságáról szól 😛

              Hozzászólás: ide_cd_mod vagy sr_mod #2180559
              uzsolt
              Felhasználó

                Válassz: vagy működő automount vagy jó cd/dvd írások. A linux a választás szabadságáról szól 😛

                Hozzászólás: C programozás #2016427
                uzsolt
                Felhasználó

                  Nem tudom, hogy windows alatt hogy van, de linux alatt épp az ilyenek miatt van a setlocale függvény.

                  Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147351
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Az csak jövő hétvége lesz. Leghamarabb…

                    Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147352
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Az csak jövő hétvége lesz. Leghamarabb…

                      Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147347
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Miért nem küldöd be?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 9,618