Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
milfer wrote:uzsolt: Nem használok automountot, így ez nálam nem jelenthet gondot.
Labor fórumtársunknak írtam.
milfer wrote:uzsolt: Nem használok automountot, így ez nálam nem jelenthet gondot.Labor fórumtársunknak írtam.
Tintasugarast szerintem nemigen éri meg venni. Már a lézer is szinte egy árkategóriában van, és azért jobb minőséget bír produkálni, valamint jobban is bírja, fenntartása is olcsóbb, stb. Abból pedig a Samsungot tudom ajánlani, még linuxos driver is van a cd-jükön (igaz, nem használható, de alapmeghajtókkal (splix) szépen mennek). Meg „rossznyelvek” szerint jobbak is, mint a HP-k. Szóval otthon nekem egy Samsung van, már vagy fél éve, semmi gond nincs vele.
Tintasugarast szerintem nemigen éri meg venni. Már a lézer is szinte egy árkategóriában van, és azért jobb minőséget bír produkálni, valamint jobban is bírja, fenntartása is olcsóbb, stb. Abból pedig a Samsungot tudom ajánlani, még linuxos driver is van a cd-jükön (igaz, nem használható, de alapmeghajtókkal (splix) szépen mennek). Meg „rossznyelvek” szerint jobbak is, mint a HP-k. Szóval otthon nekem egy Samsung van, már vagy fél éve, semmi gond nincs vele.
Válassz: vagy működő automount vagy jó cd/dvd írások. A linux a választás szabadságáról szól 😛
Válassz: vagy működő automount vagy jó cd/dvd írások. A linux a választás szabadságáról szól 😛
Nem tudom, hogy windows alatt hogy van, de linux alatt épp az ilyenek miatt van a setlocale függvény.
Az csak jövő hétvége lesz. Leghamarabb…
Az csak jövő hétvége lesz. Leghamarabb…
Miért nem küldöd be?
-
SzerzőBejegyzés