uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tux falióra #2178678
    uzsolt
    Felhasználó

      Hm, akkor még jó, hogy nem siettem el a megrendelést 😉 De most már írtam neki.

      Hozzászólás: Automatikus indítás #2179903
      uzsolt
      Felhasználó
        Vladi wrote:
        Esetleg qBittorrent, de annak csak gui verziója van.

        Szintén javaslom. Már a 0.nemtomhányas verzió óta használom, teljes megelégedéssel, és még webes felülete is van.

        Hozzászólás: Automatikus indítás #2179904
        uzsolt
        Felhasználó
          Vladi wrote:
          Esetleg qBittorrent, de annak csak gui verziója van.

          Szintén javaslom. Már a 0.nemtomhányas verzió óta használom, teljes megelégedéssel, és még webes felülete is van.

          Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147331
          uzsolt
          Felhasználó

            Nem baj, ha nem így csinálod, csak nem kell sírni a sok-sok hibaüzenet miatt. És szerintem épp ez okozza a problémádat. Ui. ha percenként hívod, akkor egy óra alatt 60 megnyitott fájlod lesz.

            Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147332
            uzsolt
            Felhasználó

              Nem baj, ha nem így csinálod, csak nem kell sírni a sok-sok hibaüzenet miatt. És szerintem épp ez okozza a problémádat. Ui. ha percenként hívod, akkor egy óra alatt 60 megnyitott fájlod lesz.

              Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147328
              uzsolt
              Felhasználó

                Ezt nem is tudod lezárni, mivel nem tárolod a fájlleírót. Próbáld meg úgy, hogy

                Code:
                f = io.open(‘/home/norbi/.awesome/files/mail’)
                local value = f:read(„*a”)
                f:close()
                Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147327
                uzsolt
                Felhasználó

                  Ezt nem is tudod lezárni, mivel nem tárolod a fájlleírót. Próbáld meg úgy, hogy

                  Code:
                  f = io.open(‘/home/norbi/.awesome/files/mail’)
                  local value = f:read(„*a”)
                  f:close()
                  Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147323
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Az io.popen-t én se zárom le. Gondolom, nem is kell.
                    Szerintem egy grep open .config/awesome/*.lua használható lehet.

                    Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147324
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Az io.popen-t én se zárom le. Gondolom, nem is kell.
                      Szerintem egy grep open .config/awesome/*.lua használható lehet.

                      Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147319
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Nem lehet, hogy valahol elfelejtettél lezárni egy megnyitott fájlt?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 9,618