Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hm, akkor még jó, hogy nem siettem el a megrendelést 😉 De most már írtam neki.
Vladi wrote:Esetleg qBittorrent, de annak csak gui verziója van.Szintén javaslom. Már a 0.nemtomhányas verzió óta használom, teljes megelégedéssel, és még webes felülete is van.
Vladi wrote:Esetleg qBittorrent, de annak csak gui verziója van.Szintén javaslom. Már a 0.nemtomhányas verzió óta használom, teljes megelégedéssel, és még webes felülete is van.
Nem baj, ha nem így csinálod, csak nem kell sírni a sok-sok hibaüzenet miatt. És szerintem épp ez okozza a problémádat. Ui. ha percenként hívod, akkor egy óra alatt 60 megnyitott fájlod lesz.
Nem baj, ha nem így csinálod, csak nem kell sírni a sok-sok hibaüzenet miatt. És szerintem épp ez okozza a problémádat. Ui. ha percenként hívod, akkor egy óra alatt 60 megnyitott fájlod lesz.
Ezt nem is tudod lezárni, mivel nem tárolod a fájlleírót. Próbáld meg úgy, hogy
Code:f = io.open(‘/home/norbi/.awesome/files/mail’)
local value = f:read(„*a”)
f:close()Ezt nem is tudod lezárni, mivel nem tárolod a fájlleírót. Próbáld meg úgy, hogy
Code:f = io.open(‘/home/norbi/.awesome/files/mail’)
local value = f:read(„*a”)
f:close()Az io.popen-t én se zárom le. Gondolom, nem is kell.
Szerintem egy grep open .config/awesome/*.lua használható lehet.Az io.popen-t én se zárom le. Gondolom, nem is kell.
Szerintem egy grep open .config/awesome/*.lua használható lehet.Nem lehet, hogy valahol elfelejtettél lezárni egy megnyitott fájlt?
-
SzerzőBejegyzés