uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147320
    uzsolt
    Felhasználó

      Nem lehet, hogy valahol elfelejtettél lezárni egy megnyitott fájlt?

      Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179729
      uzsolt
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        A user jelszavamat 1996-ban találtam fel, szerintem még nem jött el az ideje a változtatásnak.
        A root jelszavam kb. 2000-ben született, bár akkoriban még két változatát cserélgettem.

        Ennek a leváltásán már gondolkodom egy ideje.

        Megcseréled a kettőt?

        Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179730
        uzsolt
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          A user jelszavamat 1996-ban találtam fel, szerintem még nem jött el az ideje a változtatásnak.
          A root jelszavam kb. 2000-ben született, bár akkoriban még két változatát cserélgettem.

          Ennek a leváltásán már gondolkodom egy ideje.

          Megcseréled a kettőt?

          Hozzászólás: Tux falióra #2178673
          uzsolt
          Felhasználó

            Jajj. Teljesen elfelejtettem. A hétvégén akkor kapcsolatba lépek vele… Most már mennem kell.

            Hozzászólás: Tux falióra #2178674
            uzsolt
            Felhasználó

              Jajj. Teljesen elfelejtettem. A hétvégén akkor kapcsolatba lépek vele… Most már mennem kell.

              Hozzászólás: Jogosultsági állítás pendrive-on #2179569
              uzsolt
              Felhasználó
                lapatyo wrote:
                Tényleg nincs oly sok fogalmam a parancsszavak helyes beírásáról

                Csak le kell őket másolni, betűről betűre, karakterről karakterre. Egy hasznos trükk: kijelölöd, és a terminálba az egér középső gombjával be tudod illeszteni.

                Hozzászólás: Jogosultsági állítás pendrive-on #2179570
                uzsolt
                Felhasználó
                  lapatyo wrote:
                  Tényleg nincs oly sok fogalmam a parancsszavak helyes beírásáról

                  Csak le kell őket másolni, betűről betűre, karakterről karakterre. Egy hasznos trükk: kijelölöd, és a terminálba az egér középső gombjával be tudod illeszteni.

                  Hozzászólás: Google helyett #2179585
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    susyp wrote:
                    túl sok infót halmozott fel rólam

                    Honnan tudod? 😉

                    Hozzászólás: Google helyett #2179586
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      susyp wrote:
                      túl sok infót halmozott fel rólam

                      Honnan tudod? 😉

                      Hozzászólás: Jogosultsági állítás pendrive-on #2179527
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        lapatyo wrote:
                        mount: block device /dev/sdb1 is write-protected, mounting read-only
                        Valami csak van. Milyen is ez a pendrive?
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 9,618