Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem lehet, hogy valahol elfelejtettél lezárni egy megnyitott fájlt?
kisbetu wrote:A user jelszavamat 1996-ban találtam fel, szerintem még nem jött el az ideje a változtatásnak.
A root jelszavam kb. 2000-ben született, bár akkoriban még két változatát cserélgettem.Ennek a leváltásán már gondolkodom egy ideje.
Megcseréled a kettőt?
kisbetu wrote:A user jelszavamat 1996-ban találtam fel, szerintem még nem jött el az ideje a változtatásnak.
A root jelszavam kb. 2000-ben született, bár akkoriban még két változatát cserélgettem.Ennek a leváltásán már gondolkodom egy ideje.
Megcseréled a kettőt?
Jajj. Teljesen elfelejtettem. A hétvégén akkor kapcsolatba lépek vele… Most már mennem kell.
Jajj. Teljesen elfelejtettem. A hétvégén akkor kapcsolatba lépek vele… Most már mennem kell.
lapatyo wrote:Tényleg nincs oly sok fogalmam a parancsszavak helyes beírásárólCsak le kell őket másolni, betűről betűre, karakterről karakterre. Egy hasznos trükk: kijelölöd, és a terminálba az egér középső gombjával be tudod illeszteni.
lapatyo wrote:Tényleg nincs oly sok fogalmam a parancsszavak helyes beírásárólCsak le kell őket másolni, betűről betűre, karakterről karakterre. Egy hasznos trükk: kijelölöd, és a terminálba az egér középső gombjával be tudod illeszteni.
susyp wrote:túl sok infót halmozott fel rólamHonnan tudod? 😉
susyp wrote:túl sok infót halmozott fel rólamHonnan tudod? 😉
lapatyo wrote:mount: block device /dev/sdb1 is write-protected, mounting read-only
Valami csak van. Milyen is ez a pendrive? -
SzerzőBejegyzés